Grote Japanse bronzen cloisonne vaas eind 19e eeuw. Bijzonder rijk gedecoreerd met 3 plaquettes met landschappen en florale motieven 47xø27cm. Cond.: U
Beukenhouten stoofje met aardewerken stoofbakje 20e eeuw Hollands, 18x24x18cm. Cond.: G
Grote salonlamp met notenhouten voet en stoffen kap 20e eeuw. In zeer goede staat 170xø60cm.
Antieke scheeps-telescoop van koper met opschrift "Presented to the pupils of the R.M.I.B. for their instruction and amusement by Bro. Walter F. Potter P.M. 1260 april 1907". gemaakt door H.H. Sharlan...
Antieke Duitse Jugendstil tinnen snavelkan met jachtvoorstelling. Auerhaan op het deksel ca. 1900. "Imperial Zinn B en G" 38x22xø15cm. Cond.: G
Antieke Satsuma olielamp met koperen voet en brander. het middendeel bestaat uit koper met beschildering van figuren en bladgoud ca. 1930 60xø15cm. Cond.: U
Antieke Satsuma olielamp met koperen voet en brander. het middendeel bestaat uit koper met beschildering van figuren en bladgoud ca. 1930 60xø15cm. Cond.: U
Grote bronzen kerkelijke kaarskandelaar 19e eeuw, Neogothisch 78x15x14cm.
Twee oude eiken Engelse muzikanten (doedelzakspelers) ca. 1900. Handgesneden 31x11x10cm. em 30x10x9cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse rijzweep met ivoren bolvormige handgreep en houten steel. In zeer goede staat 70cm. Cond.: G
Oude beukenhouten theestoof 20e eeuw, donker gebeitst met koperen binnenbak 39xø38cm. Cond.: G
Antiek bronzen inktstel ca. 1890 rijkelijk uitgewerkt met rocailles 15x26x18cm. Cond.: G
Groot messing Heilig kruis ca. 1900 op Gotisch raam gemonteerd ,op houten sokkel 52x37x15cm. Cond.: G
Antieke plafondlamp ca. 1900 met cameo-glazen kappen 25ø60cm. Cond.: G
Grote kerkelijke kandelaar van massief brons ca. 1890. Beschadiging aan de kraag, (stukje is wel aanwezig.) 112x21x21 cm
Antieke Hollandse 19e eeuwse pijpencomfort van notenhout met extra pijpen (4 beschadigd, 1 heel) en messing binnenbak 59xø23cm. Cond.: G
Antieke kleine kapstok van gesneden hout ca. 1900 met olieverf schilderijtje van een zeegezicht 32x42x12cm. Cond.: G
Antiek Art-Deco gegraveerde W.M.F. vaas (metaal) Duitsland, 1e prijs 1936. 30xø15cm. Cond.: G
Twee antieke koffiemolens ca. 1900 van beukenhout met koper. 17x15x15cm. en 14x16,5x16,5cm. Cond.: G
Grote antieke vuurvergulde kerkelijke 19e eeuwse kandelaar met opschrift "Exor Inte" 86xø20cm. Cond.: G
Oude paardenhaam ca. 1900, rood gelakt met veel koperwerk (Holland) 90x75x15cm. Cond.: G
Antiek petroleumcomfort, ca. 1900. Van emaille met gietijzer. gemerkt Georg Haller Ottensen Hamburg 21xø21cm. Cond.: G
Twee antieke koperen kandelaars ca. 1890 in classisime stijl 29cm. Cond.: G
Electronische aansteker in de vorm van een visser die een sigaret rookt ca. 1950 11x7x7cm. Cond.: G
Twee houtsnijwerken 20e eeuw. 1x man met schaap 24x7x6cm. 1x Twee personen met bananentros 17x20x8cm. Cond.: G
Antieke bronzen barokstijl kandelaar, Vlaams 19e eeuw 43x20x20cm. Cond.: U
Antieke kandelaar van tin 19e eeuw, barokstijl 59x17x17cm. Cond.: U
Asbak, compositie bronskleurig , met afbeelding van een man met een schild in de hand. tinkleurig inzetbakje voor de as. H. 24 cm., voet 15x15 cm.
Twee tropisch houten figuren 20e eeuw. 1 Krijger en 1 modern beeld 32cm. en 35cm. Cond.: G
Model van de S.S. Rijndam van de Holland Amerika lijn ca. 1930, in glazen showvitrine,
Oud glazen stolpje voor een klok 20e eeuw met zwart geëboniseerd houten voet 22xø17cm. Cond.: G
Oude zwarte marmeren zuil 2e helft 20e eeuw, hoek gerepareerd 83xø11cm. Cond.: G