Oude porseleinen pop 2e helft 20e eeuw met stoffen lichaam, porseleinen handjes, voetjes en slaapogen 44cm. Cond.: G
Kavel met ca. 140 modelauto's. ca. 45 Modelauto's van het merk Matchbox. Ca. 35 Modelauto's van het merk Majorette. Ca. 10 Modelauto's van het merk Corgi en ca. 45 modelauto's van overige merken. Aut...
Schildpad pop met bewegende ledematen en slaapogen. gemerkt in de nek. Bespeeld 52cm.
Pop in mand met mechaniek ca. 1900-1920. Pop met celluloid hoofd, originele deken en kussen. Mand met 3 rollen d.m.v. opdraaibaar mechniek in werking te zetten. Pop beweegt hierbij op en neer. 26x18x1...
Oud speelgoed aapje 30-er jaren. mohair met papier-mache gezicht, vermoedelijk Duitsland Cond.: G
12 Dinky Toys. 1x "Dodge". 1x "Ford Transit", 1x "Ferret Scout Car", 1x "Lotus F1", 1x Nr. 693 "Howitzer", 1x Nr. 674 "Austin Champ", 1x Nr. 670 "Armoured Car", 1x Nr. 641 "Army 1 ton cargo truck", 1...
3 Dinky Toys. 1x Dinky Toys "Conveyancer", 1x Nr. 651 Dinky Supertoys "Centurion Tank", 1x Nr. 689 "Medium Artillery Tractor".
Geleed lijf, mist rechts de middelvinger en links de pink. Is overgeschilderd Cond.: R
Replica hoofd met bruine vaste ogen, boven 2 tandjes en blonde pruik. Ca. 10cm. Cond.: G
Heubach 342 van gespoten porselein met slaapogen, openmond met boven 2 tandjes . Vingertoppen beschadigd en ligt uit elkaar. Alles origineel 36cm. Cond.: R
Bähr en Pröschild Nr. 624, zitbaby met slaapogen, 2 tanden boven en oude haren pruik, grof porselein 52cm. Beschadigind op rechterwang. Cond.: R
Heubach Koppelsdorf 342 van gespoten porselein met blauwe ogen, open mond met 2 tadjes boven en mooie pruik. 60cm. Mist de pink van rechterhand Cond.: G
Bähr en prosschild 624. Bisquit porselein, blauwe slaapogen, open mond met boven 4 tandjes, geleed lijf. Mist rechts 1 middelvinger. Nieuwe pruik. Cond.: R
Battery Powered Mystery Actoin Lift Fire Engine, Japan. Met originele doos
Speelgoedauto gemaakt in Japan, Raceauto "15". Grijs met rood-witte strepen 28x16x7cm. Cond.: G
Highway Patrol NY No. 160, Duitsland. Zwart met creme 19x6,5x5,5cm. Cond.: G
Mutli-Action Electra-Jet met lampen. KLM vliegtuig, gemaakt door Nomura (Japan). Met originele doos 38x41,5cm. Cond.: G
Oude blikken boot op batterijen van Trade Mark Modern Toys patent, made in Japan, in zeer goede staat (licht bespeeld), 56x17x11cm. Cond.: U
Blauwe slaapogen, boven 4 tandjes, mooie mohairpruik lichtblond. Neusje mist verf, mist rechts de middelvinger, geleed lijf Cond.: S
Kämmer & Reinhardt nr. 126 van gespoten porselein met blauwe slaapogen open mond en boven 4 tandjes, oude pruik 42cm. Cond.: G
Armand Marseille 990. Open mond met 2 tanden boven, bruine slaapogen, haren pruik en open vingers 62cm. Scheurtje in de hals Cond.: R
Heubach Koppelsdorf 320. grijze slaapogen, geleed lijf. Mooi oud jurkje en donkerbruine haren pruik. Gaatjes in de neus. Hier en daar beschadigingen 52cm.
Monkeemobile (The Monkees), gemaakt door Aoshin for Screen Gems Inc. Compleet met alle figuren.