Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Houten figuren
Geen vanafprijs

Twee tropisch houten figuren 20e eeuw. 1 Krijger en 1 modern beeld 32cm. en 35cm. Cond.: G

Koperen wandlamp
Resultaat: 30 EUR

Grote koperen wandlamp in Louis Quinze stijl 20e eeuw 47x32x13cm. Cond.: G

Zakketel
Resultaat: 10 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse zakketel, koper verchroomd 34xø25cm. Cond.: G

Antieke koperen wandlamp
Resultaat: 10 EUR

Antieke wandlamp ca. 1900 van koper. 29x9x22cm. Cond.: U

2 Foto's in lijst
Geen vanafprijs

Twee oude foto's in lijst begin 20e eeuw 32x25cm. en 32x26cm. Cond.: G

Koperen houtbak
Geen vanafprijs

Grote koperen houtbak 2e helft 20e eeuw, handarbeid 58xø34cm. Cond.: G

Samovaar
Resultaat: 20 EUR

Verchroomde Russische samovaar/kraantjeskan met originele stekker en warmte-element om water te verwarmen. 1984 36x25x25cm. Cond.: G

Twee lampen Wedgwood
Resultaat: 40 EUR

Twee moderne Wedgwood salonlampen in goede staat. 50xø25cm. Cond.: G

Groene lampevoet
Resultaat: 30 EUR

Grote moderne lampevoet van messing, zwart afgezet (Empirestijl) 60x16x16cm. Cond.: G

Twee lampen
Resultaat: 40 EUR

Twee moderne lampen, klassieke stijl met houten voet en koper. In goede staat 80x36cm. Cond.: G

Twee lampen
Resultaat: 45 EUR

Twee moderne lampen met messing voet in goede staat 74xø33cm. Cond.: G

Antieke petroleumlamp
Geen vanafprijs

Antieke petroleumlamp met koperen voet ca. 1880 H.: 42cm. Cond.: G

Hangpetroleumlamp
Geen vanafprijs

Hangpetroleumlamp 20e eeuw, zgn. schippertje, witte petroleumhouder, walmvanger en kap. 43xø27cm. Cond.: G

Hangpetroleumlamp
Geen vanafprijs

Hangpetroleumlamp 20e eeuw. Bruin keramiek met koperen brander 53xø37cm. Cond.: G

Tinnen rookstel 1910
Resultaat: 10 EUR

4-Delig tinnen tabaksset T.K.F. gemerkt "handmade Indonesia". 30-er jaren Cond.: G

Kraanpot tin
Resultaat: 10 EUR

Oude tinnen kraantjeskan 2e helft 20e eeuw Holland. In zeer goede staat 38xø12cm. Cond.: G

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 30 EUR

Vroege tinnen kraantjeskan 18e-19e eeuw Holland 44x39xø17cm. Cond.: R

Plafoniere
Resultaat: 30 EUR

Oude plafonniere 50-er jaren, metaal met glas (creme) 14x39cm. Cond.: G

4 Delen verzilverd
Resultaat: 20 EUR

Tafelset bestaand uit peper&zoutvaatjes met blauwe binnenbak, maggiehouder en een servethouder van Kelken silverplated Cond.: R-G

3 Miniatuur doofpotjes
Geen vanafprijs

3 Miniatuur doofpotjes gemaakt van roodkoper en messing 20e eeuw. 18 en 17cm. Cond.: G

Doos diversen
Geen vanafprijs

Doos diversen met 3 tinnen objecten, 1x rest-servies creme-goud en 1 glazen vaas (groen.)

Holland-Amerika postkaarten
Geen vanafprijs

3 Postkaarten Holland Amerika lijn ongestempeld in origineel mapje 41,3x9,5cm. Cond.: U

42 Postkaarten
Geen vanafprijs

40 Postkaarten 1e helft 20e eeuw van Duitsland en 2 van USA, ongestempeld 9x14cm. Cond.: U

Serviesje
Resultaat: 12 EUR

Serviesje, gemerkt.en genummerd, 8 delen 20e eeuw. Cond.: G