Twee tropisch houten figuren 20e eeuw. 1 Krijger en 1 modern beeld 32cm. en 35cm. Cond.: G
Grote koperen wandlamp in Louis Quinze stijl 20e eeuw 47x32x13cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse Hollandse zakketel, koper verchroomd 34xø25cm. Cond.: G
Twee oude foto's in lijst begin 20e eeuw 32x25cm. en 32x26cm. Cond.: G
Grote koperen houtbak 2e helft 20e eeuw, handarbeid 58xø34cm. Cond.: G
Twee moderne Wedgwood salonlampen in goede staat. 50xø25cm. Cond.: G
Grote moderne lampevoet van messing, zwart afgezet (Empirestijl) 60x16x16cm. Cond.: G
Twee moderne lampen met messing voet in goede staat 74xø33cm. Cond.: G
Antieke petroleumlamp met koperen voet ca. 1880 H.: 42cm. Cond.: G
Hangpetroleumlamp 20e eeuw, zgn. schippertje, witte petroleumhouder, walmvanger en kap. 43xø27cm. Cond.: G
Hangpetroleumlamp 20e eeuw. Bruin keramiek met koperen brander 53xø37cm. Cond.: G
4-Delig tinnen tabaksset T.K.F. gemerkt "handmade Indonesia". 30-er jaren Cond.: G
Oude tinnen kraantjeskan 2e helft 20e eeuw Holland. In zeer goede staat 38xø12cm. Cond.: G
Vroege tinnen kraantjeskan 18e-19e eeuw Holland 44x39xø17cm. Cond.: R
Oude plafonniere 50-er jaren, metaal met glas (creme) 14x39cm. Cond.: G
3 Miniatuur doofpotjes gemaakt van roodkoper en messing 20e eeuw. 18 en 17cm. Cond.: G
40 Postkaarten 1e helft 20e eeuw van Duitsland en 2 van USA, ongestempeld 9x14cm. Cond.: U