Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Trekpotje 4654
Trekpotje

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Melkkannetje 4652
Melkkannetje

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinees kopje 18e eeuw 4567
Chinees kopje 18e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Tafelopzet 4482
Tafelopzet

Resultaat:

51 EUR

Verkocht
3 Chinese zalfdoosjes 19e eeuw 4470
3 Chinese zalfdoosjes 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Parfumflesje 4415
Parfumflesje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Dekselpotjes, 19e eeuw 4360
2 Dekselpotjes, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese theepot 4222
Chinese theepot

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
2 Porseleinen vaasjes 4696
2 Porseleinen vaasjes

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Porseleinen schemerlamp 4634
Porseleinen schemerlamp

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
4 Borden 4633
4 Borden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Gouda plateel vaas 4605
Gouda plateel vaas

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Servies Bavaria 4600
Servies Bavaria

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bont bord 4586
Bont bord

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
11 kopjes en 6 schoteltjes 4572
11 kopjes en 6 schoteltjes

Resultaat:

12 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje,  18e eeuw 4557
Chinees trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Tegels met figuren 4555
2 Tegels met figuren

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
12 Persoons servies 4511
12 Persoons servies

Resultaat:

14 EUR

Verkocht
40 Delen Limoges 4498
40 Delen Limoges

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3 Delen Arabia Finland 4448
3 Delen Arabia Finland

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Aspergeschaal + sauskom 4440
Aspergeschaal + sauskom

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Figuren 4436
2 Figuren

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Porseleinen figuur 4434
Porseleinen figuur

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
2x Lladro meisje 4431
2x Lladro meisje

Resultaat:

60 EUR