Marinus de Jongere (1912 Amsterdam - Rotterdam), olieverf op linnen, het witte huis te Rotterdam (ooit het hoogste gebouw van Rotterdam) 40x50cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, expressieve compositie met fantasiefiguren 100x80cm. Cond.: U
Frederik Jacobus van Rossum du Chattel (1856 -1917), olieverf op linnen, wintergezicht langs de Vecht 80x50cm. Cond.: U
Willem Johan Boogaard (Haarlem 1842 - 1888 Antwerpen), olieverf op paneel, jongen met sigaret bij paard 33x25cm. Cond.: U
Carl Reichert (1836 - 1918 Oostenrijk), gesigneerd met pseudoniem J. Hartung, olieverf op paneel, spelende poezen met kreeft in een mand 17x33cm. Cond.: U
Frans Baaijens (Enschede 1896 - ) Leerling van B.H. Bolink, olieverf op linnen, bosgezicht in herfsttooi 50x70cm. Cond.: G
Anton Dirckx (Rotterdam 1878 - 1927 Den Haag), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs met oldtimer en figuren 41x33cm. Cond.: U
Jan Knikker junior (Leiden 1911 - ), olieverf op linnen, Zuidhavenpoort Zierikzee 24x18cm. Cond.: G
Anton Heyboer (1924 - 2005), acryl op papier, kip 108x78cm. Cond.: U
Gesigneerd F.D.L. ca. 1930, olieverf op linnen, Giethoorn 50x70cm. Cond.: G
Johannes Hermanus Barend Koekkoek (Amsterdam 1840 - 1912 Hilversum), olieverf op linnen, strandgezicht Katwijk met figuren te paard en bomschuit 40x60cm. Cond.: G
Xeno Münninghof (1873 Deventer - 1944 Barneveld), olieverf op linnen, heidelandschap met vennen 40x60cm. Cond.: G
Willem van Nieuwenhoven (1879 Rotterdam - 1973), olieverf op linnen, soep etende visser 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, zeegezicht met zeilboot 50x70cm. Cond.: G
Willem van Nieuwenhoven (1879 Rotterdam - 1973), olieverf op linnen, portret van een man met kruik 24x30cm. Cond.: G
Bert Henry Bolink ca. 1900 (Deventer 1876 - 1950 Enschede), olieverf op linnen, boerenschuur met boerin en kippen 44x55cm. Cond.: G
G.J.H. Poggenbeek 1887 (1853 Amsterdam - 1903 Amsterdam), olieverf op paneel, landschap met koeien 32x24cm. Cond.: U
Jan Holtrop (Holtrup) (1917 Lemmer - 1995), olieverf op linnene, landschap met koeien bij Epen Zuid Limburg 45x35cm. Cond.: U
Landkaart van de stad Zutphen aan de IJssel 17e-18e eeuw (vermoedelijk Blauw), ets op papier 31x23cm. Cond.: G
Oosterse miniatuurbeschildering 19e eeuw op ivoor of been in uitmuntende kwaliteit met mooie details 6x5,5cm. Cond.: U
Johannes Janson "Fecit" 1780 (1729 - 1784 Leiden), aquarel op papier, Hollands landschap met vee 10x15cm. Cond.: G
Louis Willem van Soest (1867 Ned. Indië - 1948 Den Haag), olieverf op linnen, gezicht op een dorp in polderlandschap 61x30cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (1917 Amsterdam), olieverf op linnen, landschap met boer en koeien 40x50cm. Cond.: G
W. Tomson 20e eeuw, olieverf op paneel, halfnaakte dame 25x20cm. Cond.: G
Evert Moll (1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, schepen in de Rotterdamse haven 100x60cm. Cond.: G
P. Smidt 1995, acryl op linnen, moderne compositie 70x80cm. Cond.: G
Onduidelijk monogram 19e eeuw (vermoedelijk Duitsland), olieverf op linnen, riviergezicht met kathedraal 44x37cm. Cond.: G
Marius Bauer (1867 Den Haag - Amsterdam 1932), ets op papier (ets is dubbel gesigneerd en gemonogrammeerd), Oosters winkeltje (Verso etiket van E.J. van Wisselingh Co Rotin 78-80 Amsterdam) 20x24,5cm....
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag 1962), olieverf op paneel, strandplezier Scheveningen 18x24cm. Cond.: U
Monogram B.H.T.S., olieverf op paneel, landschap 21e eeuw 30x40cm. Cond.; U. nieuwwaardig
Onduidelijk gesigneerd ca. 1890, gouache op papier, plasgezicht met molens en schapen in de stijl van de Haagse school 66x47cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, expressieve compositie met fantasiefiguren 120x80cm. Cond.: U
Henri Schouten (1864 - 1927 Belgische school), olieverf op paneel, boer met paarden en hond. Signatuur is UV getest, vroeg werk van deze schilder 37x30cm. Cond.: G
Evert Moll (1887 Voorburg - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Maashaven Rotterdam, 40x50cm. Cond.: G
Dupre 21e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 50x60cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, herder met schapen 100x70cm. Cond.: G
Willy Fleur (1888 - 1967 Den Haag), olieverf op linnen, stilleven met tinnen kan, glas en koper 40x50cm. Cond.: G
Willem Steelink (Amsterdam 1856 - 1928 Voorburg), aquarel op papier, landschap met boer en schapen 40x32cm. Cond.: U
Remmerswaal ca. 1910, olieverf op paneel, dorpsgezicht met molen "Het Veentje te Den Haag" 40x50cm. Cond.: G
Gesigneerd Brown, nieuwwaardig, stilleven 21e eeuw. 30x40 cm. Cond.: U
Theodoor Fransiscus Goedvriendt (De Steeg 1879 - Warsnveld 1969), olieverf op paneel, landschap met hooimijten 51x32cm. Cond.: G
Eugene Joors (1850 - 1910 Belgische school), olieverf op linnen, stilleven met fruit 24x32cm. Cond.: G
Tilly Moes ca. 1920, olieverf op linnen, vaas met Chrysanten 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, kippen 50x60cm. Cond.: G
Jan Knikker (Hillegom 1889 - 1957 Den Haag), olieverf op paneel, eenden aan de waterkant 45x22cm. Cond.: U
Monogram A.V. ca. 1920 (misschien Ab Voorn), olieverf op linnen, bloemen op een glazen vaas 30x40cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag 1962), olieverf op paneel, spelende kinderen met strandkorf op het Scheveningse strand 25x20cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag 1962), olieverf op paneel, spelende kinderen op het Scheveningse strand 25x20cm. Cond.: U