Prachtige zilveren 4-armige kandelaar, Duitsland. 835/000, 578 gr. 18x19x19cm. Cond.: U
Twee zilveren theelepeltjes met heks- en zwaanmotief. 835/000 21gr. Cond.: G
Antieke zilveren 18e eeuwse zakhorloge omkast met geciseleerde voorstelling. 29gr. 2,5xø5cm. Cond.: G
Sterling zilveren sigarettendoos. gegraveerd deksel met Hindoeistische voorstelling. Gemerkt Bangkok Sterling 20e eeuw. 3,5x10,5x9cm.
Antieke Franse zilveren taartschep met ivoren heft 835/000 107gr. 30cm. Cond.: G
Fraaie zilveren opengewerkte taartschep met papegaaimotief. 800/000 48gr. 23cm. Cond.: U
Mooie zware Hollands antieke zilveren beugeltas met zilveren haak. Schitterend bewerkt en uitgezaagd 835/000 300gr. 16cm. Cond.: G
Zilveren kraantjeskan in de vorm van een meloen eind 19e eeuw, met brander en beenderen kraantje. 925/000 1748gr. 29x21x18cm. Cond.: G.
Zes Hollands zilveren lepeltjes midden 20e eeuw. 835/000 63gr. Cond.: G
Schitterende grote zware Hollands zilveren papegaai beugeltas met zilveren gordelhaak 835/000 330gr. 17cm. Cond.: G
Bloemvormig zilveren theezeef. 800/000, ca. 34gr. bloem is ø6,5cm
Mooie kristallen schenkkan met zwaar zilveren dekselmontuur. Voorzien van florale motieven 925/000 35cm.
93-Delig zilveren bestek Duits 800/000 bestaande uit; 6 tafelmessen, 6 dessertmessen, 6 tafelvorken, 6 dessertvorken, 6 soeplepels, 6 dessertlepels, 3 viscouverts, 2 dienlepels, 1 sauslepel, 1 vleesvo...
Fraai 3-delig Engels zilveren theeservies, Elkington & Co. 925/000 657gr. 12x22,5x10,5cm. Cond.: G
Twee antiek Hollandse zilveren vleesvorkjes, maker J + S II in originele doos. 835/000 33gr. L.:13cm. Cond.: U
Kristallen Engelse bokaal met zilveren rand, facetgeslepen 20e eeuw 20xø9cm. Cond.: U
Antiek glazen bonbonschaaltje met zilveren rand, v. Kempen. 835/000, 262 gr., 2 x ø16cm. Cond.: U
Zeer mooi antiek velours Hollands zilveren beugeltas met eikeltjes als sluiting en zilveren ketting. Zeer apart 835/000 ,102gr. 14cm. Cond.: U
Ajour gezaagde zilveren soezenmand eind 20e eeuw. 925/000, ca.565gr., 6x28x17cm. Cond.: U
Engels zilveren sigarettenetui uit de 30-er jaren. 925/000, ca. 82gr. 8,5x7cm. Cond.: G
Zilveren bonbonschaaltje op pootjes voorzien van guirlandes en medaillons eind 1800. 800/000 ca. 188gr. 11x14x9cm. Cond.: G
Kapitale zwaar zilveren gedreven hengselmand op voet 835/000 ca. 597gr. 8xø28cm. Cond.: U
Twee Hollands zilveren zoutvaatjes met blauwe inzetbakjes en bijbehorende zilveren lepeltjes.. ø5,5cm. Cond.: U
Ovaal kristallen bonboniere met hollands zilveren hengsel, van Kempen 835/000 20x13cm. Cond.: G
Ovaal zilveren dienblad met wortelnoten bodem. Hollands zilver 1922. 900/000 . 2,5x31x22cm. Cond.: G
Bijbel,met diverse etsen. "De Gansche Heilige Schrift",zijkanten verguld. Met zilveren sloten.
Mooi bewerkt zilveren ei op voet, eind 20e eeuw. 925/000, ca. 262gr., 9xø5cm. Cond.: U
Antiek Hollandse coupe (10xø13cm.) met zilveren voet (iets beschadigd). Met antiek Hollands zilveren suikerschepje (12cm. 11gr.) met getorste steel en zeer mooi uitgezaagd handvat. 835/000 Cond.: G
Engels zilveren bouilloir op 4 klauwpoten met mooi ingelegd vast hengsel. Prachtig stuk 925/000, ca. 1640gr. 33x23x15cm.
4-Delig antiek Hollands zilveren theeservies bestaande uit; trekpotje, suikercoupe, melkkannetje en lepelvaasje. Jaarletter B. 1886 v. Kempen. 835/000,ca. 740gr. Cond.: G
Antiek Hollands kristallen bonbonniere met zilveren voet en hengsel (iets beschadigd). Zeer mooi gegraveerde voet 835/000 17xø18,5cm. Cond.: G
Bijzonder mooi zilveren schaaltje op pootjes. De bovenzijde voorzien van florale motieven. 800/000, ca. 67gr. ø11cm. Cond.: U
Prachtige antieke zilveren suikerstrooilepel 1892. MT: Daniël v. Outhorst Amsterdam. 835/000 ca. 83gr. 22cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren tafelbel, MT: Lang & Koops Rotterdam 1850. 835/000 ca. 200gr. 18xø9cm. Cond.: G
Ovaal zilveren bonbonschaal met blauw glazen inzetbak, jaarletter T 1929. 835/000 7,5x19x13cm. Cond.: R
Leuke bewerkte bonbonniere van persglas met antiek zilveren beugel (19e eeuws). 835/000 10,5x20x16,5cm. Cond.: U
Ronde zilveren bonbonschaal met blauw glazen inzetbak eind 20e eeuw. 835/000 8,5xø15,5cm. Cond.: G
Zilveren secretaire met 4 deurtjes en uitklapbaar schrijfblad, midden 20e eeuw. 835/000 245gr. 16x8,5x4,5cm. Cond.: G
Zilveren chatelaine bestaande uit breipendop, naaldenkoker en schaar ca. 162gr. Cond.: U
Mooie zilveren met de hand gegraveerde dekselbus, vermoedelijk Spaans. 925/000 ca. 470gr. 18xø12,5cm. Cond.: G
Twaalf delen zilver, bestaande uit een taartschep, gebaksvorkjes, diverse lepeltjes en zuurprikker. Voorzien van een roosmotief , ca.235gr. Cond.: G
12 Antieke Hollands zilveren lepeltjes, 1 suikertang en een suikerschep. Alles in cassette 835/000, ca.145gr. Cond.: U
Zeer fraaie antieke zilveren strooier, Engeland, Londen 1897. 925/000,ca. 212gr. 23xø8cm. Cond.: G
Antieke schaal, chroom op koper, classisisme 2e periode ca. 1900. Versierd met zwanen en uitgewerkte voetjes, 25 x ø 20cm. Cond.: R