Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Jan te Wierik 1031
Jan te Wierik

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
Schilderij met poezen, vergulde lijst 1004
Schilderij met poezen, vergulde lijst

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
J.H.B. Koekoek 1010
J.H.B. Koekoek

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Evert Moll 1024
Evert Moll

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Schilderij, W. Dommersen 1445
Schilderij, W. Dommersen

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Schilderij, W. Dommersen 1446
Schilderij, W. Dommersen

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
M. de Jongere, havengezicht 1000
M. de Jongere, havengezicht

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Corneille, litho 1428
Corneille, litho

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
August W. van Voorden 1135
August W. van Voorden

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
M. de Jongere, aquarel 1400
M. de Jongere, aquarel

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Jan Hoogsteijns, "Augustus" 1114
Jan Hoogsteijns, "Augustus"

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
G. Sedatis Grosser. stilleven 1337
G. Sedatis Grosser. stilleven

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Wijnands 1427
Wijnands

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Arnout van Gilst 1058
Arnout van Gilst

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Xeno Münninghof 1011
Xeno Münninghof

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
G.J.H. Poggenbeek, koeien 1016
G.J.H. Poggenbeek, koeien

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Monogram 1052
Monogram

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schilderij, Mori Kinsen 1206
Schilderij, Mori Kinsen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Wim Izaks 1435
Wim Izaks

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Jan Cossaar, kerkinterieur 1053
Jan Cossaar, kerkinterieur

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Henk Schuring 1204
Henk Schuring

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vossenjacht 1436
Vossenjacht

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
W. van Norden 1134
W. van Norden

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij, B.H. Bolink 1015
Schilderij, B.H. Bolink

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
Stilleven 1230
Stilleven

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Schilderij, J. Knikker junior 1007
Schilderij, J. Knikker junior

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
F. Baaijens 1307
F. Baaijens

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ets, Marius Bauer 1027
Ets, Marius Bauer

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Schilderij, 19e eeuws 1026
Schilderij, 19e eeuws

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Stilleven 1078
Stilleven

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
B.H. Bolink 1388
B.H. Bolink

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
F. Baaijens 1315
F. Baaijens

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Monogram H.R., Bad Bentheim 1320
Monogram H.R., Bad Bentheim

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Schilderij, P. Smidt 1025
Schilderij, P. Smidt

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, gouache 1030
Onduidelijk gesigneerd, gouache

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
C. Wesselink 1116
C. Wesselink

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
C. Wesselink 1150
C. Wesselink

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij, H.F. de Grijs 1181
Schilderij, H.F. de Grijs

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
D. Pelotti, strandgezicht 1184
D. Pelotti, strandgezicht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
D. Pelotti, strandgezicht 1187
D. Pelotti, strandgezicht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
A. van Leeuw, strandgezicht 1082
A. van Leeuw, strandgezicht

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesig, olieverf stilleven 1220
Onduidelijk gesig, olieverf stilleven

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Stadsgezicht Parijs 1034
Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2 Ikonen ca. 1860 1272
2 Ikonen ca. 1860

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
D. Pelotti 1074
D. Pelotti

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Tilly Moes, bloemstuk 1322
Tilly Moes, bloemstuk

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Landkaart 18e eeuw 1397
Landkaart 18e eeuw

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Aquarel, Jina 1113
Aquarel, Jina

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Jelle Hoogstra 1300
Jelle Hoogstra

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Schilderij, Assenberg 1076
Schilderij, Assenberg

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Jan van Rhijnnen 1254
Jan van Rhijnnen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Jonge edele, Duits 1364
Jonge edele, Duits

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Stal interieur met koe 1392
Stal interieur met koe

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Stal interieur met koe 1393
Stal interieur met koe

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schilderijte op ivoor 1019
Schilderijte op ivoor

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
S. Raul, dame op ezel 1066
S. Raul, dame op ezel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, McKenna 1298
Schilderij, McKenna

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schilderij, botter op zee 1013
Schilderij, botter op zee

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
J. Th. Unger, landschap 1118
J. Th. Unger, landschap

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Jan Herman Coster, visser 1248
Jan Herman Coster, visser

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
J. Evans, strandgezicht 1221
J. Evans, strandgezicht

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lorjee, watermolen 1251
Lorjee, watermolen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Toren bij een ophaalbrug 1265
Toren bij een ophaalbrug

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Strandgezicht 1316
Strandgezicht

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
B. Kusecki '85, rabbijn 1330
B. Kusecki '85, rabbijn

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A.Broekman 1096
A.Broekman

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Jaap Pronk, olieverf 1247
Jaap Pronk, olieverf

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
A. Stroh 2002 1273
A. Stroh 2002

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Gerard Diepeveen, parkgezicht 1391
Gerard Diepeveen, parkgezicht

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
P. de Bruin 1132
P. de Bruin

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
C. Bolding, ets 1240
C. Bolding, ets

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gerard Diepeveen, dame met hoed 1386
Gerard Diepeveen, dame met hoed

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schilderij, jongentje met kalf 1136
Schilderij, jongentje met kalf

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Gerard Diepeveen, naar Picasso 1380
Gerard Diepeveen, naar Picasso

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
8 Plaatjes, 18e eeuw 1064
8 Plaatjes, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Willy Beekhuyse, stilleven 1125
Willy Beekhuyse, stilleven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, vogel 1153
Schilderij, vogel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Stroethoff, winter 1165
Stroethoff, winter

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Beekman 1175
Beekman

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Marianne Naerebout 1222
Marianne Naerebout

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Corneille 1224
Corneille

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gravure 1239
Gravure

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, Veluwe 1351
Schilderij, Veluwe

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kind in bruine kleding 1363
Kind in bruine kleding

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, stilleven 1126
Schilderij, stilleven

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Schilderij W. Michelbrink 1107
Schilderij W. Michelbrink

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Landkaart Zutphen 1018
Landkaart Zutphen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Gesigneerd Brown, stilleven 1039
Gesigneerd Brown, stilleven

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Moerkerken 1159
Moerkerken

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Gesigneerd Kleyn 1238
Gesigneerd Kleyn

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Schilderij 1023
Schilderij

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Aquarel W.K. de Wijs 1160
Aquarel W.K. de Wijs

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Maal Donkerspel 1167
2 Maal Donkerspel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Toegeschreven aan Frans Hoos, achteraanzicht huis 1244
Toegeschreven aan Frans Hoos, achteraanzicht huis

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Range, landschap met koeien en eenden 1127
Range, landschap met koeien en eenden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
P. Terpstra, landschap 1317
P. Terpstra, landschap

Resultaat:

35 EUR