Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Meissen, streublümchen 4104
Meissen, streublümchen

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
12 Kop &13 Schotels 4210
12 Kop &13 Schotels

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Trekpotje 4654
Trekpotje

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
6 Chinese borden 4140
6 Chinese borden

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
12 Kopjes 4650
12 Kopjes

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
6 Borden, Quilong 4348
6 Borden, Quilong

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Rosenthal servies 4103
Rosenthal servies

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Meissen halsvaas, verguld 4101
Meissen halsvaas, verguld

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
5 Chinese borden 4569
5 Chinese borden

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Meissen soepterrine 4105
Meissen soepterrine

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Kristallen schaal, Kosta Boda 4107
Kristallen schaal, Kosta Boda

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Kanton vaas 4201
Kanton vaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Melkkannetje 4652
Melkkannetje

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Diverse serviesdelen 4271
Diverse serviesdelen

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Kapitale schotel ca. 1900 4156
Kapitale schotel ca. 1900

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Imari schotel 4122
Imari schotel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Dekselpotjes, 19e eeuw 4360
2 Dekselpotjes, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
5 Chinese miniaturen 4668
5 Chinese miniaturen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Pijpvaasje, 17e eeuw 4528
Pijpvaasje, 17e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Meissen mocca servies 4725
Meissen mocca servies

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Meissen servies 4726
Meissen servies

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2 Fam. Rose bordjes 4471
2 Fam. Rose bordjes

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
2 Ovale schalen 4732
2 Ovale schalen

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Ivoren doosje 4215
Ivoren doosje

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Mokka servies 4607
Mokka servies

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4 Gebaksbordjes 4115
4 Gebaksbordjes

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje 4660
Chinees trekpotje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Celadon Chinese vaas 4141
Celadon Chinese vaas

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Celadon vaas, 19e eeuw 4357
Celadon vaas, 19e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
12 Kop en schotels 4609
12 Kop en schotels

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinese schotel, 18e eeuw 4474
Chinese schotel, 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Kapitale imari schotel 4710
Kapitale imari schotel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Copier Leerdam, schaal 4402
Copier Leerdam, schaal

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2 Imari vazen 4754
2 Imari vazen

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
3 Chinese schoteltjes 4236
3 Chinese schoteltjes

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
6 Chinees blauwe bordjes 4345
6 Chinees blauwe bordjes

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Familie Rose kom, 18e eeuw 4525
Familie Rose kom, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje,  18e eeuw 4557
Chinees trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Gebakbord 4116
Gebakbord

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Imari schotel 4121
Imari schotel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Imari bordje 4123
Imari bordje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Lladro figuren 4266
2 Lladro figuren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Lladro figuren 4267
2 Lladro figuren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4 Japanse bordjes ca. 1900 4325
4 Japanse bordjes ca. 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Quang Ci kom, 18e eeuw 4505
Quang Ci kom, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Dekselpot 4532
Dekselpot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tegel, Zeewezen 4547
Tegel, Zeewezen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3-Delig kaststel 4571
3-Delig kaststel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Kopjes, Meissen 4590
2 Kopjes, Meissen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Koffieservies, 6 pers. 4617
Koffieservies, 6 pers.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Porseleinen beeld 4653
Porseleinen beeld

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Groot imari bord 4709
Groot imari bord

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kapitale imari schotel 4711
Kapitale imari schotel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen uil 3942
Bronzen uil

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Japanse borden 4509
2 Japanse borden

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3 Chinese borden, 18e eeuw 4576
3 Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Porseleinen beelden 4741
2 Porseleinen beelden

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
37-Delig Hutschenreuther 4221
37-Delig Hutschenreuther

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Vaas Delft, dekselvaas 4313
Vaas Delft, dekselvaas

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Vaas Delft 4314
Vaas Delft

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Copier vaas 4403
Copier vaas

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Gendie vaas, 16e eeuw 4492
Gendie vaas, 16e eeuw

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2 Imari dekselvazen 4629
2 Imari dekselvazen

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
3 Rosenthal borden 4761
3 Rosenthal borden

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2 Imari dekselvazen 4119
2 Imari dekselvazen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Satsuma vaas 4130
Satsuma vaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ivoren boedha 4220
Ivoren boedha

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Chinese schotels 4239
2 Chinese schotels

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Imari kopjes, 18e eeuw 4358
2 Imari kopjes, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Delfts bonte koe 4361
Delfts bonte koe

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Delfts bonte koe 4390
Delfts bonte koe

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kristallen gemberpot 4414
Kristallen gemberpot

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Arita bord 4462
Arita bord

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
40 Delen Limoges 4498
40 Delen Limoges

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee Chinese tuinzetels 4733
Twee Chinese tuinzetels

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
7 Delen Herend 4734
7 Delen Herend

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4 Delen Herend 4735
4 Delen Herend

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Div. Hummels + bordje 4736
Div. Hummels + bordje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Dekselvaas 4212
Dekselvaas

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Scheerbekken 17e eeuw, Fries 4454
Scheerbekken 17e eeuw, Fries

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Twee Chinese vaasjes 4468
Twee Chinese vaasjes

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
6 Kop & Schotels 4494
6 Kop & Schotels

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Chocolade kop & schotel 19e eeuw 4503
Chocolade kop & schotel 19e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Schotel met figuren 4142
Schotel met figuren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bord Makkum 4192
Bord Makkum

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3-Delig kaststel 4295
3-Delig kaststel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee Chinese kommen 4350
Twee Chinese kommen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3 Chinese zalfdoosjes 19e eeuw 4470
3 Chinese zalfdoosjes 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinees kaststel 4486
Chinees kaststel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Meissen bord 4591
Meissen bord

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinees imari bordje 4755
Chinees imari bordje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Chinese schoteltjes 4143
2 Chinese schoteltjes

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Chinees kaststelletje 4232
Chinees kaststelletje

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Chinees bord 4237
Chinees bord

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2 Lladro figuren 4269
2 Lladro figuren

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
6 Delen imari 4131
6 Delen imari

Resultaat:

60 EUR