Antieke bronzen Aziatische boedha 19e-20e eeuw 13x10x4,5cm. Cond.: G
Bronzen aap zitten met de armen liggend op zijn voeten, 20e eeuw 27x24x23cm. Cond.: G
Grote houtsculptuur, 2e helft 20e eeuw, inboorling met kind op de arm.Min.wormgaatjes. H.97 cm.
Brons gepatineerd beeldje, anonieme beeldhouwer ca.1900, voorstellend een staande jongen met muts, en handen in de zakken,in de mond een grote sigaar, op een vierkante marmeren sokkel. H.15.5 cm.
6 Religieuze houtsnijwerken, kerkelijk 20e eeuw. Naar voorbeeld van 17e en 18e eeuw, sommige delen beschadigd
Brons gepatineerd beeld, biddende Madonna, begin 20e eeuw, Aan achterkant gesign.G.G.Laykauf Nürnberg , evenzo etiket, staand op onyx marmer sokkel. H.19.5 cm.
Bronzen beeld, voorstellend een botter van het IJsselmeer 21e eeuw. Geheel staand op zwart marmeren sokkel 39x35x13cm. Cond.: G
Beeld voorstellend een discuswerper ca. 1900, naar voorbeeld van Myron( midden 5e jhd.voor Chr.)Compositie bronskleurig, op een marmeren sokkel. H. 31 cm.
Beeldje gemaakt door een anonieme beeldhouwer, eind 19e eeuw, staande mandolinespeler in rokokokostuum.Zilverkleurig geëmailleerd staand op een hoge beensokkel rijkelijk gestoken, H. 13.5 cm.,
(email...
Ivoren buste van een Afrikaanse vrouw, 1e helft 20e eeuw, fijn gesneden en gepolijst. H. 15 cm.