Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Zilveren zoutvaatjes 436
2 Zilveren zoutvaatjes

Resultaat:

90 EUR

Zilveren taartschep 564
Zilveren taartschep
Startprijs 60 EUR
Ring WG saf/bril 234
Ring WG saf/bril
Startprijs 140 EUR
Ring WG dia/saf 227
Ring WG dia/saf
Startprijs 140 EUR
Kraantjeskan 2277
Kraantjeskan
Startprijs 30 EUR
Johannes Frederik Hulk Jr 10173
Johannes Frederik Hulk Jr
Startprijs 425 EUR
Goudgelakte pendule 3009
Goudgelakte pendule
Startprijs 40 EUR
Royal Kopenhagen, ganzenhoedster 4278
Royal Kopenhagen, ganzenhoedster
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Zilveren tondeldoosje 218
Zilveren tondeldoosje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Tiffany lamp 2268
Tiffany lamp

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Pijpencomfoor, 19e eeuw 2300
Pijpencomfoor, 19e eeuw

Resultaat:

65 EUR

2x Antoinette Ruiter 4057
2x Antoinette Ruiter
Startprijs 45 EUR
Kolenemmer 2257
Kolenemmer
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Bronzen briefgewicht 4041
Bronzen briefgewicht

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Ring met bloedkoraal 179
Ring met bloedkoraal

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Beeld, Ce Have 4003
Beeld, Ce Have

Resultaat:

20 EUR

Jugendstil schaaltje 4501
Jugendstil schaaltje
Startprijs 50 EUR
2 Zilveren roomlepels 171
2 Zilveren roomlepels
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Postzegelalbum met zegels 2191
Postzegelalbum met zegels

Resultaat:

20 EUR

Blikken caravan 6012
Blikken caravan
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Hanglamp 2358
Hanglamp

Resultaat:

60 EUR

Zilveren mandje 164
Zilveren mandje
Startprijs 100 EUR
4-Delig Chinese stapeldoos 4490
4-Delig Chinese stapeldoos
Startprijs 60 EUR
Houten inktstel 2181
Houten inktstel
Startprijs 60 EUR