Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij op metaal, paarden en figuren
Resultaat: 280 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw, olieverf op metaal, Italiaanse school met paarden en figuren 24x18cm. Cond.: R

Onyx pendule
Resultaat: 280 EUR

Antieke 3-delige albasten Franse pendulestel met messing ornamenten ca. 1880. Uurwerk gestempeld "Raison + Thomas" in barok stijl. Krassen op albast 48x28x12cm. en 38x21x12cm. Cond.: G

Zilveren broodmand
Resultaat: 275 EUR

Zeer fraaie Hollands zilveren broodmand, opengewerkt met parelrand, MT: H Hooijkaas 835/000 ca. 581gr. Cond.: U

Schilderij, naar J.H.B. Koekkoek
Resultaat: 275 EUR

Naar Jan H.B. Koekkoek, olieverf op linnen, strandgezicht met boten en figuren 37x28cm. Cond.: G

P. Arntzenius
Resultaat: 275 EUR

Paul Arntzenius (Den Haag 1883 - 1965 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met korenschoven 35x25cm. COnd.: G

Keith Haring, zeefdruk
Resultaat: 275 EUR

Keith Haring 1986 Nr. 7/7, litho op papier 47x62cm. Cond.: G

Rosenthal figuur
Resultaat: 275 EUR

Zeldzame Rosenthal porseleinen figuur ca. 1930 Duitsland (Selb Bavaria). gesigneerd Ferd. Liebermann in zeer goede staat 21,5x16x10cm. Cond.: G

Kraagvaas, China
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke porseleinen Chinese kraagvaas ca. 1730 Kang Xi met blauw bloemdecor 44xø15cm. Cond.: U

Rabbers
Resultaat: 273 EUR

E.Rabbers Koeien in stal

Ovale zilveren theedoos
Resultaat: 260 EUR

Hollands zilveren theebus ca. 1900, groot zilverkeur met uitvoerstempel (sleutel), MT: Hooykaas 835/000 ca. 195gr. 6x12x7,5cm. Cond.: U

Granaatarmband 3-rij
Resultaat: 260 EUR

Armband 3 rijen granaat, sluiting GG 585/000 waarop een granaat, 6 GG 585/000 bolletjes. L.21 cm.

Rosenthal servies
Resultaat: 260 EUR

Uitgebreid Rosenthal porseleinen servies (ontbijt-, koffie-, thee- en eetservies) Duitsland 20e eeuw. 12 Persoons, 104-delig. 1 chip van sauciere. Barok vormgeving Cond.: G

Engels zilveren theebus
Resultaat: 250 EUR

Engels zilveren theebus voorzien van Hollandse keur, 925/000 ca. 71gr. H.:8cm. Cond.: U

Ring met bloedkoraal
Resultaat: 250 EUR

Ring GG 585/000 met een bloedkoraal bezet, ø48

Schilderij, Indonesische landarbeiders
Resultaat: 250 EUR

Gesigneerd Paul Gauguin 20e eeuw, olieverf op paneel, landarbeiders 47x62cm. Cond.: G

J. Leon Stern Dusseldorf
Resultaat: 250 EUR

Leon Stern (Dusseldorf), olieverf op linnen, wintergezicht bij avond 33x21cm. Cond.: G

3-Delig Frans pendulestel
Resultaat: 250 EUR

Antiek 3-delig massief bronzen Frans pendulestel ca. 1890 met emaille cartouches. Uurwerk gestempeld Japy Freres in zeer goede staat 33x21x16cm. en 33x20x13cm. Cond.: G

Design klokje
Resultaat: 250 EUR

Antieke Jugendstil pendule ca. 1910 gemaakt van smeedijzer en brons. Geheel origineel in uitstekende staat 25,5x11,5x9,5cm. Cond.: U

Klapbuffet
Resultaat: 250 EUR

Antieke 19e eeuws Hollands mahoniehouten klapbuffet ca. 1820 in goede ongerestaureerde staat 120x70x50cm. Cond.: G

Groenlose kast
Resultaat: 250 EUR

Oude Hollandse kussenkast met 2 lades van eikenhout met pallisander 2e helft 20e eeuw. Afgezet met zwarte geribbelde omlijsting en uitgwerkte druivenranken op de lijsten. Met leeuwekoppen en bolpoten ...

9 Diepe borden
Resultaat: 250 EUR

Negen diepe Meissen borden "veldbloemen" ø23cm. Cond.: U

Beschilderde kast
Resultaat: 240 EUR

Antieke beschilderde 19e eeuwse hoekkast met schappen (Duitsland of Zweden) in goede staat 176x91x46cm. Cond.: G

Toonbank / Vitrine
Resultaat: 240 EUR

Grote barok sieraden-toon vitrine midden 20e eeuw. Goudkleurig, compleet uitgesneden met 8 schuiflades en overal met geslepen glas. Vitrine is iets doorgebogen. 102x250x65cm. Cond.: G

Naaitafeltje
Resultaat: 240 EUR

Mahoniehouten naaitafel ca. 1860-1870 staand op 4-spant met volle zuilen. Naaitafel heeft aan de onderkant een schuiflade. onder de klep zitten diverse vakken en een uitneembare lade. Grote spiegel aa...

Bronzen kat
Resultaat: 230 EUR

Grote bronzen, Art Deco stijl ,sculptuur van een zittende kat. Eind 20e eeuw, gesigneerd Francois Pompon gemaakt naar 19e eeuws voorbeeld 45x21x30cm. Cond.: G.

Ring GG brilj.
Resultaat: 225 EUR

Rijring WG 750/000 bezet met briljant ca. 0.35 crt. (3 ringen aan onderzijde verbonden tot 1 ring) ø 54, ca.4.5 gr.

Kavel div.sieraden
Resultaat: 225 EUR

Diverse antieke sieraden, o.a. antieke schuimgouden broche met bijpassende oorbellen,schuimgouden hanger,double zakhorloge ketting, double damespolshorloge gemerkt Plato etc.

D. Pelotti, strandgezicht
Resultaat: 225 EUR

D. Pelotti 21e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Klokkenstel
Resultaat: 225 EUR

Hollands 3-delig klokkenstel eind 19e eeuw. Koper met emaille, geheel compleet in uitstekende staat 60x25x18cm. en 2x 67x21x21cm. Cond.: U

Engelse staande klok
Resultaat: 225 EUR

Antieke Engelse staande klok van massief eiken, uurwerk is gesigneerd "Thomas and Son Strange High Wycombe" ca. 1830-1839. De klok heeft een eendaags uurwerk en een handbeschilderde wijzerplaat met d...

Tableau met Oosters figuur
Resultaat: 225 EUR

Groot jade tableau in jade standaard. Chinees 20e eeuw. Prachtig tweedimensionaal uitgewerkt. 1 Hoek gelijmd 53x25x18cm. Cond.: G

Chinese dekselpot, 19e eeuw
Resultaat: 225 EUR

Grote blauw Chinese dekselpot ca. 1900. Voorkant gedecoreerd met landschapsdecor met figuren te paard op een brug. Achterkant gedecoreerd met een grote levensboom 26xø14cm. Cond.: G

2 Zoutkeldertjes
Resultaat: 220 EUR

Twee mooie Engelse zilveren ovale bewerkte zoutkeldertjes met blauw glazen inzetbakjes eind 1800. 925/000 ca. 122gr. 5,5x8x6cm. Cond.: U

Zilveren herenhorloge
Resultaat: 220 EUR

Antiek zilveren vestzakhorloge, cilindergang met sleutelopwinding aan zilveren signettenketting eind 1800 Cond.: G

Samovaar 19e eeuw
Resultaat: 220 EUR

Antieke 19e eeuwse samovaar van rood- en geelkoper. Mooi exemplaar. Handvat afgebroken (wel aanwezig) 41x27x21cm. Cond.: G

2 Koperen gewichten
Resultaat: 220 EUR

Twee antieke bronzen sluitgewichten met diverse eikstempels 18e-19e eeuw. Compleet 6x10x8cm. en 2,5x5,5x4,5cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 220 EUR

Hollandse Friese eiken staartklok 19e eeuw. Mooie patina en originele beschildering 147x38x23cm. Cond.: U

Tweepersoon Chesterfield bank
Resultaat: 220 EUR

Oude tweepersoons bruin lederen Chesterfield bank met knopen en kopernagels, 20e eeuw. Leer met lichte cracele 70x150x80cm. Cond.: G

Wit borstbeeld, dame
Resultaat: 220 EUR

Groot keramiek bustebeeld van een vrouw met bijzondere haardracht in kledendracht ca. 1900. Vermoedelijk Frankrijk, in zeer goede staat 56x30x21cm.

Granaat snoer
Resultaat: 210 EUR

Granaat snoer L.36 cm., met groot RG sluiting.

Gestoken klok met leeuw
Resultaat: 210 EUR

Bijzondere handgestoken wandklok ca. 1880 met uitgewerkte leeuw, eikebladeren en lint met wapen. Wijzerplaat met emaille cartouches. Frankrijk of Zwitserland 61x44x14cm. Cond.: G

Art Deco theewagen
Resultaat: 210 EUR

Oude Art Deco theewagen op wieltjes(30-er - 40-er jaren) van beukenhout met glasplaat. 72x89x44cm. Cond.: G

2 Karaffen, zilv. montuur
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke kristallen karaffen, volslijpsel met sierlijke hoge stop. beiden voorzien van zilveren montuur.45 cm hoog cond G lichte chipjes.

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 200 EUR

Zilveren Engelse brandewijnkom, handgegraveerd 925/000 ca. 146gr. 7x18x9cm. Cond.: G

Carlo Alessi servies
Resultaat: 200 EUR

Carlo Alessi thee/koffieservies, gebombeerd Italië 1945 bestaand uit; Dienblad (50x34cm.) met koffie- en theekan, melk- en suikerkan. Alle grepen zijn gemaakt van vruchtenhout (appel) Cond.: G

Zilveren breipenhouder
Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollands zilveren breipenhouder met zichtopening. MT: Pieter Cool, Sneek 1833 - 1860. 835/000 ca. 30gr. 24cm. Cond.: G

Bloedkoraal collier
Resultaat: 200 EUR

Collier van ruwe poreuse bloedkoraal, aflopend ø 30-9 mm., GG bolsluiting. L.55 cm.

Zilveren grote visschep
Resultaat: 200 EUR

Zeer fraaie antieke Hollands zilveren visschep met ivoren heft, MT: Antonius Hendrikus der kinderen Den Bosch 1851. 835/000 L.: 31cm. Cond.: U