Antiek zilveren babyrammelaar met belletjes en leeuw aan jasseroncollier. Belastingteken 1906 ca. 142gr. Cond.: U
Zilveren Franse menageset ca. 1800 met twee glazen karaffen met stop. Karafhouders gedecoreerd met putto's die een ram voeren. Gehele set staand op klauwvoetjes. Zilver weegt ca. 610gr.
Driedelig zilveren moccaservies met weelderige roosmotieven 835/000 ca. 930gr. Kan is 18cm. hoog Cond.: U
Bijzondere wandelstok met zilveren heft waarvan de bovenzijde voorzien is van een pillendoosje met spiegeltje. Prikpunt is eveneens van zilver 835/000 L.: 92cm. Cond.: U
Zeer apart zilveren mijnwerkerslampje 925/000 ca. 170gr. 14xø5cm. Cond.: U
Antiek zilveren theelicht op vier poten vervaardigd uit diverse kerkboeksloten. Vanaf midden 18e eeuw ca. 261gr. Cond.: G
Zeer fraaie Hollands zilveren broodmand, opengewerkt met parelrand, MT: H Hooijkaas 835/000 ca. 581gr. Cond.: U
Hollands zilveren theebus ca. 1900, groot zilverkeur met uitvoerstempel (sleutel), MT: Hooykaas 835/000 ca. 195gr. 6x12x7,5cm. Cond.: U
Engels zilveren theebus voorzien van Hollandse keur, 925/000 ca. 71gr. H.:8cm. Cond.: U
Twee mooie Engelse zilveren ovale bewerkte zoutkeldertjes met blauw glazen inzetbakjes eind 1800. 925/000 ca. 122gr. 5,5x8x6cm. Cond.: U
Antiek zilveren vestzakhorloge, cilindergang met sleutelopwinding aan zilveren signettenketting eind 1800 Cond.: G
Twee antieke kristallen karaffen, volslijpsel met sierlijke hoge stop. beiden voorzien van zilveren montuur.45 cm hoog cond G lichte chipjes.
Zilveren Engelse brandewijnkom, handgegraveerd 925/000 ca. 146gr. 7x18x9cm. Cond.: G
Carlo Alessi thee/koffieservies, gebombeerd Italië 1945 bestaand uit; Dienblad (50x34cm.) met koffie- en theekan, melk- en suikerkan. Alle grepen zijn gemaakt van vruchtenhout (appel) Cond.: G
Antieke Hollands zilveren breipenhouder met zichtopening. MT: Pieter Cool, Sneek 1833 - 1860. 835/000 ca. 30gr. 24cm. Cond.: G
Zeer fraaie antieke Hollands zilveren visschep met ivoren heft, MT: Antonius Hendrikus der kinderen Den Bosch 1851. 835/000 L.: 31cm. Cond.: U
Kristallen beschuitbus met zilveren knop op onderschotel van latere datum 21xø11cm. Cond.: G
Fraaie Engels zilveren schaal op voet met filetrand ca. 1900. 925/000 ca. 294gr. 8xø21cm. Cond.: U
Prachtige antieke set van Hollands zilver bestaande uit sierlepel en een vork bewerkt met onder meer ooievaar-motief. MT: Yvo Theodorus van Erp, Leeuwarden 1897 835/000 ca. 210gr. L.: 25cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren slatang 1840, fraai exemplaar. 835/000 ca. 151gr. L.: 28cm. Cond.: U
Zilveren bonbonschaaltje op pootjes voorzien van guirlandes en medaillons eind 1800. 800/000 ca. 188gr. 11x14x9cm. Cond.: G
Hollands zilveren bonbonniere, jaarletter D: 1963 Schoonhoven 835/000 ca. 141gr. 7x18x15cm. Cond.: U
Antieke brillenkoker van roggehuid ca. 1900 China. Met silverplated monturen 17x7cm. Cond.: U
Mooie rechthoekige Engels zilveren snuifdoos met vergulde binnenkant. 925/000 ca. 62gr. 2,5x9,5x3,5cm. Cond.: U
Zilveren kandelaartje met dolfijn, buitenlands gekeurd ca. 1930. ca. 103 gr. H 13 cm.
Oud Engels plated servies 5-delig bestaande uit; dienblad, koffiekan, suikpot met deksel en bonbonschaaltje 20e eeuw. 1 Deel met een deukje 35x55x46cm. Cond.: G
Twee antiek zilveren flessenonderzetters. Hoog opstaande rand is voorzien van een gegraveerd meandermotief. D. Vollgold & Sohn 800/000 ca. 156gr. 2xø13cm. Cond.: U
Zilveren wijnkan, zwaar bewerkt met vergulde binnenkant 800/000 ca. 241gr. 17xø9cm. Cond.: U
Twee silverplated kandelaars ca. 1920 in de vorm van een pilaster, mooie kwaliteit 16x9x9cm. Cond.: U
Geëtste kristallen kaasstolp met zilveren dop. Onderschotel ø24cm. Cond.: U
Mooie zwaar zilveren briefopener met Schotse Guard. 925/000 ca. 96gr. L.: 20cm. Cond.: U
Louis Seize stijl (2e periode) plated tafelschaal (met binnenglas), chip af ca. 1880 in zeer goede staat 14,5x15x34cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren tashaak 1852 met typisch Hollandse handgravure. 835/000 ca. 40gr. 9cm. Cond.: U
Antieke kralentas met gegoten Hollands zilveren beugel. Minervakopje met H: Arnhem, Jaarletter S: 1928 Cond.: U
Massief wortelnoten langwerpig dekseldoosje 20e eeuw met zilveren dop 835/000 12,5x26x11cm. Cond.: G
Twee zilveren miniaturen, paard en wagen 835/000 ca. 100gr. Cond.: G
Fraai bewerkte zilveren dekseldoos op pootjes met roosknop 835/000 ca. 287gr. 10x13x8cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren beugeltas met jasseronketting, MT: HD Cond.: G
Zilveren handspiegeltje, buitenlands gekeurd, met fraai gedreven voorstellingen. 19e eeuw 20x15cm.
Hollands zilveren pillendoosje. MT: HH, Hooijkaas Schoonhoven 1906-1924 1,5xø4cm. ca. 16gr. Cond.: U
12 prachtige Jugendstil oestervorkjes in origineel etui met zilveren heften en vergulde spiegels met tanden Cond.: U
Oud 5-delige plated koffieset Engeland. Classisistische vormgeving 5x32x29cm. Cond.: G
Engels zilveren peper&zout strooiers met glazen inzet begin 1900 925/000 H.: 12cm. Cond.: U
Zes diverse zilveren (925/000 en 835/000) suikerscheppen 20e eeuw, in goede conditie. Allen met mooi gegraveerde steel. Totaal ca. 54gr. ca. 10cm.
Zilveren 3-armige tafelkandelaar met afschroefbaar armetuur 925/000 22x28cm. Cond.: G
Twee Hollands zilveren zoutvaatjes met blauwe inzetbakjes en bijbehorende zilveren lepeltjes.. ø5,5cm. Cond.: U