Antieke 18e eeuwse steenslot voorlader, Frankrijk Charleville met hardhouten kolf en afgewerkt met koper. Defect, 34x6x14cm. Cond.: G
Flipperkast van Bally, type Atlantis, model 2006, . Werkt op guldens, inclusief sleutel. Geheel in werkende staat en goede conditie. Onder andere de volgende functies: Flippers (2), Pop bumpers (3), M...
Antieke Aziatische gobelin 18e/19e eeuw, Japans of Chinees. Voorstelling met draken in goede staat 146x138cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse globe. De aarde volgens de nieuwste ontdekkingen. Uitgave van T. Abel Klinger Neurenberg. Helaas is de globe beschadigd 40x30xø20cm. Cond.: M
Antiek Frans kamerscherm ca. 1800 met 4 schilderijen. Voorstellend landschappen met figuren (beschadigd) 183x186cm. Cond.: M
Antieke 18e eeuwse steenslot voorlader, Frankrijk St. Etienne met hardhouten kolf en afgewerkt met koper. Defect 36x6x14cm. Cond.: R
Antieke 19e eeuwse samovaar van rood- en geelkoper. Mooi exemplaar. Handvat afgebroken (wel aanwezig) 41x27x21cm. Cond.: G
Twee antieke bronzen sluitgewichten met diverse eikstempels 18e-19e eeuw. Compleet 6x10x8cm. en 2,5x5,5x4,5cm. Cond.: G
Antieke kristallen 4-lichts plafonniere ca. 1900 gemonteerd op een ronde chroomplaat 18xø40cm. Cond.: G
Antiek messing kroontje (6-lichts) 19e eeuw. Armen zijn genummerd en gestift (1 stift mist) 42x45cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met band ingelegd, Biedermeier. originele messing binnenbak en daarbij een messing zakketel 19e eeuw in zeer goede staat (gezwaluwstaart) 60xø37cm. Cond.: ...
Antieke aparte wortelnoten koffiemolen 18x8x8cm. en een houtschaaf 15x30x30cm. (groot model) 19e eeuw Cond.: R
Antieke Engelse mahoniehouten barometer 19e eeuw in goede staat 96x27x4cm. Cond.: G
Antieke Engelse eikenhouten barometer 19e eeuw in goede staat 100x31x5cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten theekist ca. 1780 Louis Seize Holland. Inlegwerk en dik fineer(mist stukjes) met origineel slot, sleutel en handgreep. Van binnen met lood bekleed en origineel lederen deksel 11x...
Duits 19e eeuws jachtgeweer . Voorlader met balletjes met in de kolf de houder voor de balletjes. Beide hanen beschadigd 116cm. Cond.: R
Oude kristallen hanglamp 10-lichts, 2e helft 20e eeuw. Rijkelijk behangen met kristallen (beschadiging bovenaan) 110xø70cm. Cond.: G (op de beschadiging boven na)
Grote antieke barok gobelin wandkleed ca. 1900 in zeer goede staat (vergeeld). Prachtige voorstelling met figuren in een bos 210x200cm. Cond.: G
Oude grote bronzen scheepsbel met opschrift "Aangeboden door het personeel aan de heer F.J.M. Wientjes ter gelegenheid van zijn 50e verjaardag op 9 mei 1976" 30xø30cm. Cond.: G
Reis schrijfsetje ca. 1900 met zwarte laktechniek ingelegd met parelmoer en beschilderd. Binnenwerk met 2 inktpotjes, pennenhouder en diverse vakjes. Zwarte lak heeft cracele 26x20x16cm. Cond.: G
Zeldzame vroeg barok "Bilder Bibel" anno 1743 met origineel lederen band en 800 afbeeldingen met spreuken. Copenhagen van Christoph Georg Glafing 2,5x14,5x9,5cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse weegschaal met vierkante gewichten in een cassette van de firma C. Becker te Amsterdam 36x12x24cm. en 4x16,5x10,5cm. Cond.: G
Twee dekseldoosjes. 1x Langwerpig verguld doosje met agaat. 1x doosje met 2 deksels ingelegd met natuursteen. 1 Deel met breuk. Cond.: R-G ca. 6,5cm.
Grote Tiffany stijl lamp met metalen voet 21e eeuw 60x38x38cm. Cond.: U
Grote messing petroleumlamp met messing voet en kristallen reservoir. Neo Classicisme 72xø18cm. Cond.: G
Antiek mijnwerkerslamp 19e eeuw, messing met metaal in goede staat 26xø8cm. Cond.: G
Canadees Lee--Enfield militair geweer uit 1943 "Nr. 4 K1 Long Branch". Geweer is onklaar gemaakt 112cm. Cond.: G
Zeer klein 19e eeuws enkelloops damespistooltje met mahoniehouten kolf. Pistool functioneerd goed 12x6cm. Cond.: G
Oud speeldoosje, wortelnoten met inlegwerk ca. 1900, defect 4x7x11cm. Cond.: M
Antieke kerkelijke hang kaarsenkroontje ca. 1900, geheel gemaakt in de gotische stijl.19xø32cm.. Cond.: G
Oude 18e eeuwse atlas afkomstig van een staand horloge met originele beschildering in goede staat H.: 29cm. Cond.: G
Houten kistje ca. 1860 van gesneden vruchtenhout en geëboniseerd. Ovaal model in mandvorm met handgrepen en rozen op het deksel (heeft IDNR: 006209) 32x19x13cm. Cond.: G
Grote glazen kroonluchter 18-armig 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 36xø73cm. Cond.: U
Twee moderne aardewerken lampen met creme-kleurige stoffen kappen. Classisistische vormgeving in zeer goede staat 68x23x23cm. Cond.: U
Wilhelmina karabijn F.A. Herstal model 1948, genummerd 1840. Geweer is onklaar gemaakt 95cm. Cond.: G
Grote antieke Hollandse tinnen kraantjeskan, handbeschilderd met figuren, bomen etc. 51xø21cm. Cond.: G
Grote oude kristallen zakkroonluchter (10-lichts) 2e helft 20e eeuw 100xø77cm. Cond.: G
Oud eikenhouten 19e eeuwse Gothische religieuze kanstpaneel met snijwerk (Christus) 96x51cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse wandconsole in de vorm van een engelenhoofd met vleugels. Mahonie met eikenhout, vermoedelijk Frankrijk 27x20x38cm. Cond.: G
Grote koperen kroonluchter met kristallen pegels 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 77xø62cm. Cond.: U
Grote antieke gasbrander ca. 1900, gemerkt Diamantin en Bartel Germany (bedeukt) 39x35xø15cm. Cond.: G
Oud dubbelloops hagelgeweer ca. 1900 met mahoniehouten kolf en gezwart gegraveerd metaal. gemerkt Herstal (geweer is onbruikbaar gemaakt) L.: 120cm. Cond.: G
Antieke kristallen 2-lichts plafoniere ca. 1900 gemonteerd op een ronde chroomplaat 13xø30cm. Cond.: G
Aparte Hollandse notenhouten barometer met getorste voet ca. 1900 32x10cm. Cond.: G
Antieke petroleumlamp Art Nouveau, messing met wit glazen kap. Compleet 57xø25cm. Cond.: G
6 Gietijzeren ovenplaten met verschillende voorstellingen 20e eeuw. Met eikenhouten antieke standaard 76x48x48cm. Cond.: G
Antieke 8-kantige plafonniere van koper met dik facet-geslepen glas ca. 1910 in zeer goede staat 32x26x26cm. Cond.: G