Gouden munt van 20 Mark (Duitsland) uit 1874. "Friedrich Grosherzog von Baden" in goede conditie.
Gouden munt van 20 Pesos uit Mexico 1959. 24 karaat goud ca. 15gr. In goede conditie
Gouden munt van 20 Pesos uit Mexico 1959. 24 karaat goud ca. 15gr. In goede conditie
Gouden postzegel 5 Cent Nederland van 900/000 (21,6 karaat) ca. 6,9gr.
Gouden munt van 10 Gulden (Nederland) uit 1913 in goede conditie.
Gouden munt van 10 Gulden (Nederland) uit 1877 in goede conditie.
Gouden munt van 10 Gulden (Nederland) uit 1912 in goede conditie.
Gouden munt van 5 Gulden uit 1912, Koningin Wilhelmina in goede conditie. ca. 3,36gr. ø18mm.
Gouden munt met opschrift "Ut Omnes Unum Sint, Secun Concil Vatic MCMLXII".
20 Zilveren munten van 1/2 Gulden, 4x 1921, 4x 1922, 4x 1928, 4x 1929 en 4x 1930. Allen in redelijke tot goede conditie.
Zeldzame zilveren Brabantse Philip IV ducaton 1636. (Filips IV 1621-1665) Opschrift "PHIL IIII D.G. HISP ET INDIAR REX 1636". In behoorlijke staat ø41mm gewicht: ca. 32gr.
Gouden trient, naar een origineel uit ca. 600 na CH. Geslagen in muntgoud (900/000) 21,6 karaat. ø18mm. ca.3,2gr.
Gouden penning Barcelona Spanje, "Palacio Nacional Montjuich", gemaakt tot hanger. Munt zit wel los in de hanger, niet vastgezet. ø3mm ca. 8,6gr.
Set zilveren munten in cassette van XXII Olympiad Moscow 1980. 7 Zilveren munten met afbeeldingen van sporten. In proof conditie.
Divers briefgeld waaronder; 49 Singapore Dollar, 5 US Dollar, 25 Australische Dollar, 2 Maleisië Ringit, 20 Israël New Shekhl, 15.000 Italiaanse Lire, 31,75 Egyptische Pond, 70 Poolse Zloty, 2.000 Kor...
Gouden munt van 1 Dukaat "Kennedy" 1963, 24 karaat ca. 3,4gr. In goede conditie.
Set zilveren munten in cassette van XXII Olympiad Moscow 1980. 5 Zilveren munten met afbeeldingen van sporten. In proof conditie.
8 Diverse bronzen munten, waaronder; 5x Byzantijnse (Oost-Romeinse) bronzen munten ca. eind 5e eeuw tot eind 6e eeuw. 2x Bronzen munt met afbeelding van een heerser (Waarschijnlijk Grieks). 1x Bronzen...
Antieke Meissen Ludwig Richter 10 MArk uit 1921. De munt bevindt zich in originele cassette. "Dir Ludwig Richter gab man wenig Dank zur Freude, doch deiner Jugend Kinder bringen dir ihn Heite" 2x6,5x...
Zilveren munt (925/000) van 25 Gulden uit de Nederlandse Antillen. Ter ere van de kroning van Juliana. In goede conditie
35 Munten van 1 gulden (Nederland) uit 1954, 1955, 1956, 1957, 1958, 1963, 1964, 1965, 1966, 1967, 1968, 1969, 1969, 1970 (P), 1971 (P), 1972 (P), 1973 (P), 1975 (P/FDC), 1976 (P/FDC-), 1977, 1978, 19...
7 V.O.C. Duiten 18e eeuw, 1x Duit 1735, 1x Duit 1737, 1x Duit 1754, 1x Duit 1756, 1x Duit 1786, 1x Duit 1789, 1x Duit, 1x Duit Gelderland 1791
Zilveren (920/000) munt van 10 Stuiver uit 1782, Utrecht. ca. 5,3gr. In redelijk goede conditie.
Gelimiteerde editie eerste-dag cachets van Papua New Guinea 1975. Complete proof-set incl. documentatie. Munten van 1t, 2t, 5t,10t, 20t, k1, k5,k10. Cond.: Proof