08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

Jardiniere
Resultaat: 10 EUR

Oude Spaanse keramiek jardiniere 2e helft 20e eeuw met blauw decor 15x20x31cm. Cond.: G

Villeroy & Boch bord
Resultaat: 5 EUR

Groot Villeroy & Boch bord ca. 1930. Blauw Holland ø32cm. Cond.: G

11 Delen goudsteen + Allertons London
Resultaat: 20 EUR

Elf delen keramiek ca. 1900. 8x Goudsteen met bloemdecor (Holland) en 3x Allertons London 5,5-15cm. Cond.: G

Bloempot, Japanse stijl
Resultaat: 10 EUR

Zware Japanse porseleinen bloempot met blauw bloemendecor staand op 3 pootjes, 20e eeuw 29xø35cm. Cond.: G

2 Staffordshire hondjes
Resultaat: 15 EUR

Twee Engelse Stafforshire honden van keramiek 20e eeuw 14x8x4cm. Cond.: U

2 Chinese borden ca. 1900
Startprijs 40 EUR

Twee Chinees porseleinen borden 20e eeuw met blauw-wit decor. Voorstellend een Chinees huis aan het water ø22cm. Cond.: G

Keramiek olifant
Startprijs 50 EUR

Grote keramiek Aziatische olifant, geglazuurd 20e eeuw 57x56x30cm. Cond.: G

3 Chinese schoteltjes, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen schoteltjes 18e eeuw met blauw bloemendecor. Lichte randschade ø11,7cm. Cond.: G

Chinees porselein, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Zeven delen Chinees porselein 18e-19e eeuw met blauw en bont decor. 3 Delen met randschade en haarscheuren ø7,5-ø13cm. Cond.: R

Kutani bord, 1910
Startprijs 80 EUR

Groot porseleinen Japans kutani bord ca. 1900 met prachtige voorstelling van spelende Japanse jongelingen. Haarscheur, randschade, restauratie ø30,3cm. Cond.: R

Fam Rose bord 1740
Startprijs 20 EUR

Chinees porseleinen Fam Rose bord met bloemdecor 18e eeuw. Haarscheur en randschade ø23cm. Cond.: G

3 Delftse pauwstaart borden
Resultaat: 90 EUR

2 Satsuma vaasjes
Startprijs 35 EUR

Twee oude aardewerken Japanse Satsuma vazen 1e helft 20e eeuw met goudecor en figuren 23xø10cm. Cond.: G

2 Satsuma vazen
Startprijs 35 EUR

Twee grote aardewerken Japanse Satsuma vazen (1 gelijmd aan de kraag), 1e helft 20e eeuw met bloemendecor 38xø16cm. Cond.: R

Satsuma vaas
Startprijs 30 EUR

3 Kop & Schotels
Startprijs 100 EUR

Chinese vaas
Startprijs 50 EUR

Samson bord, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR

Antiek Chinees porseleinen 18e eeuws Samson bord met een wapen met tekst "Fanzfixus sednon mortuus pro deo honore et patria" In zeer goede staat ø24cm. Cond.: G

2 Bloempotten
Startprijs 30 EUR

Twee antieke porseleinen bloempotten 19e eeuw. 1x Japans met blauw plantendecor 17x21x21cm. 1x Petrus Regout Maastrciht, decor Alla met vogels en bloemen. 15,5xø17cm.

Kutani hengselvaasje
Startprijs 50 EUR

Antieke Kantonese siervaas ca. 1900. Decor met bladgoud en figuren (mensen en vogel met bloemen) 18,5xø12cm. Cond.: G

Oud tegeltableau
Startprijs 40 EUR

Oud tegeltableau voorstellend een landschap met paard en man 20e eeuw, Holland. Naar 17e eeuwse voorstelling 39x26cm. Cond.: G

Tegeltje
Startprijs 40 EUR

Antiek 18e eeuwse tegel met zeldzame voorstelling van een edelman te paard met degen(lichte kantschade). Cond.: G

Tegel
Startprijs 15 EUR

Keramische plaquette van de "Grand Starline Transatlantic New York Southhampton" 21e eeuw 35x28cm. Cond.: U

3 Tulptegels, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

Drie vroeg 18e eeuwse Hollandse tegels met zeldzame bonte tulpvoorstelling (exclusief in die tijd), gerestaureerd 1,1x13x13cm. Cond.: G

Dolfijntegel, 17e eeuw
Startprijs 50 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Hollandse dolfijntegel, ongerestaureerd 1,1x12,8x12,8cm. Cond.: G

Tegel
Resultaat: 15 EUR

Tegeltableau
Startprijs 20 EUR

10 Blauwe Friese tegels
Resultaat: 90 EUR

3 Friese stadstegels, gekleurd
Startprijs 40 EUR

Drie bonte Friese stadstegels ca. 1900 in zeer goede staat, voorstelling van havengezichten 0,9x13x13cm. Cond.: G

6 Diverse tegels
Resultaat: 70 EUR

Westraven tegel
Startprijs 15 EUR

Westraven Utrecht tegel, "terugkeer uit Indonesië" 13x15cm.

4 Tulptegels, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

Vier 18e eeuwse tulptegels met blauw decor (exclusief in die tijd), gerestaureerd en ongerestaureerd 1,8x13,5x13cm. Cond.: G

Vaas, Imaristijl
Resultaat: 20 EUR

Grote Japanse vaas 20e eeuw met bloem- en gouddecor, Imari-stijl 36x35cm. Cond.: G

Tegeltableau, bloemen
Resultaat: 190 EUR

2 Delen Satsuma
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma bloempotten/vazen ca. 1910. Bont decor met bloemen en figuren 18xø15cm. en 12xø14,5cm.

Hutschenreuther servies
Startprijs 80 EUR

Makkumse flacon
Startprijs 60 EUR

Oude porseleinen Makkumse theebus ca. 1960 Holland met bloemdecor 13x7,5x7,5cm. Cond.: G

Porseleinen figuren lamp, Thuringen
Startprijs 250 EUR

Porseleinen lampevoet ca. 1920 met drie staande putti die de lamp dragen H.: 62cm. Cond.:G

3 Borden ca. 1900
Resultaat: 50 EUR

Drie Chinees porseleinen borden 20e eeuw met blauw-wit decor ø21,5cm. Cond.: G

2 Borden, Villeroy & Boch
Resultaat: 35 EUR

Twee porseleinen schotels van de firma Villeroy en Boch ca. 1900 met blauw landschapsdecor ø20,7cm. Cond.: G

3 Meisen Freiberger munten
Startprijs 50 EUR

Drie antieke Meissen Freiberger munten (aardewerk). 1x 50 Pfennig 1921, 1x 1 Mark 1921 (gelijmd, is gebroken geweest) en 1x 10 Mark Ludwig Richter Fest 1921 ø2,5-ø4cm. Cond.: G

Meissen botenvloot
Startprijs 120 EUR

Ronde porseleinen Meissen botervloot met deksel en geintegreerde onderschotel 70-er jaren (2e wahl). Beschilderd met bloemen en met een gele roos als greep 9xø19cm. Cond.: G

Meissen dekseldoos
Startprijs 120 EUR

Rechthoekige Meissen dekseldoos 1971 (2e wahl). Deksel met knoop, polychroom beschilderd met bloemen en siergoud omranding 7,5x14x9cm. Cond.: G

Meissen koffiekan, voor 1924
Startprijs 120 EUR

Grote Meissen koffiekan 2e helft 20e eeuw, polychroom beschilderd met bloemen (streublumen) en goudomranding. Binnenkant van het deksel is licht bestoten 21x17cm.

Lampevoet, Limoges
Startprijs 80 EUR

Meissen koffiekan, na 1934
Startprijs 120 EUR

Meissen koffiekan met gouden omranding gemerkt 1951-1953 (2e wahl). Polychroom beschilderd met bloemen (streublumen) . 24x16cm. Cond.: G

Ivoren dame met vrucht
Resultaat: 80 EUR

Ivoren groepje
Startprijs 75 EUR

Antiek ivoren groepje van een Indiase fakir als slangenbezweerder ca. 1900 4xø4,5cm. Cond.: G

Ivoren man met tasje
Startprijs 160 EUR

Antieke 19e eeuwse ivoren Oosterse man met tas en korf (Japan of China), 1 hand beschadigd 15x6x4cm. Cond.: R

Japans ivoren doosje
Resultaat: 100 EUR

Ivoren neushoorn
Startprijs 100 EUR

Antieke ivoren sculpture van een neushoorn (Afrika) ca. 1930 4,5x12,5cm. COnd.: G

Ivoren man met tasje
Startprijs 100 EUR

Antieke 19e eeuwse ivoren Oosterse man met tas op de rug. Japan of China, mooie kwaliteit 17x4,5x7cm. Cond.: G

2 Waaiers + 3 ringen van been
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Aziatische waaiers gemaakt van been en 3 benen Aziatische ringen 19e-20e eeuw 3xø2cm. Cond.: G

Ivoren beeldje, 2 reeën
Startprijs 180 EUR

Ivoren beeldje van een reegeit met kalf begin 20e eeuw. Massief ivoor staand op zwarte houten sokkel 8x8x3cm.

Ivoren parasolverkoper
Startprijs 200 EUR

Antieke 19e eeuwse ivoren Oosterse parasolverkoper (Japan of China), mooi uitgewerkt 11x8x6cm. Cond.: G

Ivoren leeuw
Startprijs 100 EUR

Antiek ivoren sculpture van een leeuw (Afrika) ca. 1930 4x9,5cm. COnd.: G

Uitgesneden benen beeldje
Startprijs 30 EUR

Aziatisch figuur van been op houten sokkel 20e eeuw 17x5x4,4cm. Cond.: G

3 Limoges eierdoosjes
Startprijs 50 EUR

Drie oude porseleinen eieren met koperen montuur van Limoges Frankrkijk. Gedecoreerd met bloemen en goud 20e eeuw 5-9,5cm. Cond.: G

6-Persoon theeservies
Startprijs 25 EUR

6-Persoons koffieservies
Startprijs 30 EUR

Kom, 7 kommetjes + vaasje
Startprijs 40 EUR

9 Delen aardewerk Holland 19e-20e eeuw. 1x Knobbelvaasje Delfts bont LPK 13xø7cm. 7x Kommetjes Makkum HNL 3,5xø7cm. en 1x Kom Makkum HNL 7xø14,5cm. Cond.: G

Bolvaas met plooien
Startprijs 15 EUR

Bolvaas met plooien in mat en hoogglans decoratie, gemerkt met "Silvano".

Chinees porseleinen dekselvaas
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas 2e helft 20e eeuw met blauw decor van een vliegende draak 49xø21cm. Cond.: G

3 Gelegenheidsborden
Resultaat: 40 EUR

2 Porseleinen bloemvazen
Startprijs 20 EUR

2 Dekseldozen
Startprijs 50 EUR

Twee porseleinen dekselschalen 20e eeuw, gesigneerd M. Joss. "Pirkenhammer Czech Republic". Decor van bonte bloemen 9x20x14cm. Cond.: U

Delfts bont kaststel
Startprijs 30 EUR

Oud Delfts 3-delig polychroom kaststel, Holland handwerk 2e helft 20e eeuw 29xø14cm. en 22xø12cm. Cond.: G

Wit porseleinen eenden
Startprijs 30 EUR

Porseleinen figuur ca. 1930 van balsende eenden, Thuringen Duitsland 20x14x12cm. Cond.: U

Japans serviesje
Resultaat: 25 EUR

Oud Japans theeserviesje ca. 1930 met oranje decor van figuren, bloemen en goud (chips) Cond.: R

Servies, blauw/wit
Resultaat: 10 EUR

Chinees schaaltje
Startprijs 20 EUR

Antiek Chinees porseleinen schaaltje 19e eeuw met blauw-wit decor van een meisje met bloemen. Licht randschade en haarscheur 6xø6,5cm. COnd.: G

Lot Chinees porselein, 20e eeuw
Startprijs 10 EUR

Kavel divers Chinees porselein 20e eeuw ø8-ø16cm. Cond.: G

3 Makkumse bordjes
Startprijs 40 EUR

Drie porseleinen Makkumse bordjes met bont decor (vogel op een tak) 20e eeuw Holland. HA G.V ø10cm. Cond.: G

Bloempot
Resultaat: 20 EUR

Oude Chinese bloempot 20e eeuw, keramiek met groen bloemendecor 16xø21cm. Cond.: G

Dekselvaas, Schonau
Startprijs 20 EUR

Oude porseleinen dekselvaas gemerkt Schoenau (Duitsland). 20e Eeuw met bloemdecor 28xø15cm. COnd.: G

Makkums bordje
Startprijs 20 EUR

Porseleinen Makkums bordje met bont bloemendecor 20e eeuw Holland. HA G. ø13cm. Cond.: G

Vaas + Bord, Porcelyne Fles
Startprijs 30 EUR

Twee delen Delftsblauw keramiek, gemerkt "De Porseleyne Fles" 1e helft 20e eeuw Holland. 1x Bord met bloemdecor ø28,5cm.1x Vaas met bloemdecor 27xø15,5cm. Cond.: G.

3 Pronkschaaltjes
Resultaat: 30 EUR

Drie porseleinen chocolade pronkschaaltjes 20e eeuw. 1x Lichten (Duitsland) ø16cm. 1x Form Marienbad Ingres Weiss ø19cm. 1x Weimar Porzellan (Duitsland) ø19cm. Allen decor met goud en bloemen Cond.: U

6 Meissen schaaltjes
Startprijs 200 EUR

Set van 6 porseleinen Meissen schaaltjes 2e helft 20e eeuw (1e wahl). Polychroom beschilderd met bloemen en omrand met goudrand 11x11cm.

Meissen dekseldoos
Startprijs 120 EUR

Ronde Meissen dekseldoos 50-er jaren (2e wahl). Polychroom beschilderd met bloemen (streublumen) 11,5xø13cm. Cond.: G

11 Gebaksschotels
Startprijs 30 EUR

Elf oude porseleinen gebaksbordjes doorbroken met bloemenmotief (ongemerkt Duitsland) ø17cm. Daarbij een ovale schaal met handvaten. Rosenthal Bavaria met rozendecor 7x26x16cm. Cond.: G

2 Majolica beeldjes
Resultaat: 40 EUR

Twee majolica beeldjes ca. 1900, voorstellend Afrikaans paar met waterkruiken staand op een ronde sokkel. Beide hoofde zijn gelijmd H.: 26cm.

Vlaamse gaai, Goebel
Startprijs 120 EUR

Oude keramische vlaamse gaai van de firma Goebel (Duitsland) in goede staat 23cm. Cond.: G

Porseleinen tekkel
Startprijs 120 EUR

Oude porseleinen tekkel van de firma "Metzler en Ortloff" Duitsland 20e eeuw in goede staat 23cm. Cond.: G

Royal Kopenhagen, ganzenhoedster
Startprijs 150 EUR

Bing & Gröndahl, lezende kinderen
Startprijs 75 EUR

Bing & Gröndahl (Denemarken) porseleinen figuur van 2 lezende kinderen, monogram A.B. 10x11x10cm. Cond.: G

Porseleinen valk
Startprijs 130 EUR

Porseleinen valk van Metzler en Orthoff, met merk 1910-1935. Polychroom beschilderd in wit/grijze kleuren. Vogel staand op een naturalistische sokkel 27x18x11cm. Cond.: G

Beeldje, Thuringen 1850
Startprijs 80 EUR

Porseleinen beeldje, voorstellend een jongentje met druiven in de hand. Thüringen ca. 1820. Licht bestoten L.: 11cm.

Aardewerk kameel
Startprijs 25 EUR

Oude keramische kameel ca. 1980, geglazuurd 39x40x25cm. Cond.: G

Chinees spekstenen figuur
Startprijs 60 EUR

3 Chinese beeldjes, ca. 1920
Startprijs 30 EUR

Drie Chinees porseleinen figuren (krijgers) ca. 1900. 1 Beschadigd 15x6x3,5cm. Cond.: G

Japans porseleinen figuur
Startprijs 60 EUR

Antieke porseleinen geisha (Blanc de Chine) 19e eeuw in goede staat 13cm. Cond.: G

Chinese kom
Startprijs 35 EUR

Oude Chinese kom met blauw decor, vermoedelijk ca. 1900 6,5xø20cm. Cond.: G

2 Kang Chi borden, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Chinese schaal ca. 1890
Startprijs 30 EUR

Chinees porseleinen diepe schaal ca. 1900 met blauw-wit floraal decor 5xø25cm. Cond.: G

Chinees bord
Startprijs 25 EUR