Oude Spaanse keramiek jardiniere 2e helft 20e eeuw met blauw decor 15x20x31cm. Cond.: G
Groot Villeroy & Boch bord ca. 1930. Blauw Holland ø32cm. Cond.: G
Elf delen keramiek ca. 1900. 8x Goudsteen met bloemdecor (Holland) en 3x Allertons London 5,5-15cm. Cond.: G
Zware Japanse porseleinen bloempot met blauw bloemendecor staand op 3 pootjes, 20e eeuw 29xø35cm. Cond.: G
Twee Engelse Stafforshire honden van keramiek 20e eeuw 14x8x4cm. Cond.: U
Twee Chinees porseleinen borden 20e eeuw met blauw-wit decor. Voorstellend een Chinees huis aan het water ø22cm. Cond.: G
Grote keramiek Aziatische olifant, geglazuurd 20e eeuw 57x56x30cm. Cond.: G
Drie antieke Chinees porseleinen schoteltjes 18e eeuw met blauw bloemendecor. Lichte randschade ø11,7cm. Cond.: G
Zeven delen Chinees porselein 18e-19e eeuw met blauw en bont decor. 3 Delen met randschade en haarscheuren ø7,5-ø13cm. Cond.: R
Groot porseleinen Japans kutani bord ca. 1900 met prachtige voorstelling van spelende Japanse jongelingen. Haarscheur, randschade, restauratie ø30,3cm. Cond.: R
Chinees porseleinen Fam Rose bord met bloemdecor 18e eeuw. Haarscheur en randschade ø23cm. Cond.: G
Twee oude aardewerken Japanse Satsuma vazen 1e helft 20e eeuw met goudecor en figuren 23xø10cm. Cond.: G
Twee grote aardewerken Japanse Satsuma vazen (1 gelijmd aan de kraag), 1e helft 20e eeuw met bloemendecor 38xø16cm. Cond.: R
Antiek Chinees porseleinen 18e eeuws Samson bord met een wapen met tekst "Fanzfixus sednon mortuus pro deo honore et patria" In zeer goede staat ø24cm. Cond.: G
Twee antieke porseleinen bloempotten 19e eeuw. 1x Japans met blauw plantendecor 17x21x21cm. 1x Petrus Regout Maastrciht, decor Alla met vogels en bloemen. 15,5xø17cm.
Antieke Kantonese siervaas ca. 1900. Decor met bladgoud en figuren (mensen en vogel met bloemen) 18,5xø12cm. Cond.: G
Oud tegeltableau voorstellend een landschap met paard en man 20e eeuw, Holland. Naar 17e eeuwse voorstelling 39x26cm. Cond.: G
Antiek 18e eeuwse tegel met zeldzame voorstelling van een edelman te paard met degen(lichte kantschade). Cond.: G
Keramische plaquette van de "Grand Starline Transatlantic New York Southhampton" 21e eeuw 35x28cm. Cond.: U
Drie vroeg 18e eeuwse Hollandse tegels met zeldzame bonte tulpvoorstelling (exclusief in die tijd), gerestaureerd 1,1x13x13cm. Cond.: G
Zeldzame 17e eeuwse Hollandse dolfijntegel, ongerestaureerd 1,1x12,8x12,8cm. Cond.: G
Drie bonte Friese stadstegels ca. 1900 in zeer goede staat, voorstelling van havengezichten 0,9x13x13cm. Cond.: G
Vier 18e eeuwse tulptegels met blauw decor (exclusief in die tijd), gerestaureerd en ongerestaureerd 1,8x13,5x13cm. Cond.: G
Grote Japanse vaas 20e eeuw met bloem- en gouddecor, Imari-stijl 36x35cm. Cond.: G
Twee antieke Japanse Satsuma bloempotten/vazen ca. 1910. Bont decor met bloemen en figuren 18xø15cm. en 12xø14,5cm.
Oude porseleinen Makkumse theebus ca. 1960 Holland met bloemdecor 13x7,5x7,5cm. Cond.: G
Porseleinen lampevoet ca. 1920 met drie staande putti die de lamp dragen H.: 62cm. Cond.:G
Drie Chinees porseleinen borden 20e eeuw met blauw-wit decor ø21,5cm. Cond.: G
Twee porseleinen schotels van de firma Villeroy en Boch ca. 1900 met blauw landschapsdecor ø20,7cm. Cond.: G
Drie antieke Meissen Freiberger munten (aardewerk). 1x 50 Pfennig 1921, 1x 1 Mark 1921 (gelijmd, is gebroken geweest) en 1x 10 Mark Ludwig Richter Fest 1921 ø2,5-ø4cm. Cond.: G
Ronde porseleinen Meissen botervloot met deksel en geintegreerde onderschotel 70-er jaren (2e wahl). Beschilderd met bloemen en met een gele roos als greep 9xø19cm. Cond.: G
Rechthoekige Meissen dekseldoos 1971 (2e wahl). Deksel met knoop, polychroom beschilderd met bloemen en siergoud omranding 7,5x14x9cm. Cond.: G
Grote Meissen koffiekan 2e helft 20e eeuw, polychroom beschilderd met bloemen (streublumen) en goudomranding. Binnenkant van het deksel is licht bestoten 21x17cm.
Meissen koffiekan met gouden omranding gemerkt 1951-1953 (2e wahl). Polychroom beschilderd met bloemen (streublumen) . 24x16cm. Cond.: G
Antiek ivoren groepje van een Indiase fakir als slangenbezweerder ca. 1900 4xø4,5cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse ivoren Oosterse man met tas en korf (Japan of China), 1 hand beschadigd 15x6x4cm. Cond.: R
Antieke ivoren sculpture van een neushoorn (Afrika) ca. 1930 4,5x12,5cm. COnd.: G
Antieke 19e eeuwse ivoren Oosterse man met tas op de rug. Japan of China, mooie kwaliteit 17x4,5x7cm. Cond.: G
Twee antieke Aziatische waaiers gemaakt van been en 3 benen Aziatische ringen 19e-20e eeuw 3xø2cm. Cond.: G
Ivoren beeldje van een reegeit met kalf begin 20e eeuw. Massief ivoor staand op zwarte houten sokkel 8x8x3cm.
Antieke 19e eeuwse ivoren Oosterse parasolverkoper (Japan of China), mooi uitgewerkt 11x8x6cm. Cond.: G
Antiek ivoren sculpture van een leeuw (Afrika) ca. 1930 4x9,5cm. COnd.: G
Aziatisch figuur van been op houten sokkel 20e eeuw 17x5x4,4cm. Cond.: G
Drie oude porseleinen eieren met koperen montuur van Limoges Frankrkijk. Gedecoreerd met bloemen en goud 20e eeuw 5-9,5cm. Cond.: G
9 Delen aardewerk Holland 19e-20e eeuw. 1x Knobbelvaasje Delfts bont LPK 13xø7cm. 7x Kommetjes Makkum HNL 3,5xø7cm. en 1x Kom Makkum HNL 7xø14,5cm. Cond.: G
Bolvaas met plooien in mat en hoogglans decoratie, gemerkt met "Silvano".
Chinees porseleinen dekselvaas 2e helft 20e eeuw met blauw decor van een vliegende draak 49xø21cm. Cond.: G
Twee porseleinen dekselschalen 20e eeuw, gesigneerd M. Joss. "Pirkenhammer Czech Republic". Decor van bonte bloemen 9x20x14cm. Cond.: U
Oud Delfts 3-delig polychroom kaststel, Holland handwerk 2e helft 20e eeuw 29xø14cm. en 22xø12cm. Cond.: G
Porseleinen figuur ca. 1930 van balsende eenden, Thuringen Duitsland 20x14x12cm. Cond.: U
Oud Japans theeserviesje ca. 1930 met oranje decor van figuren, bloemen en goud (chips) Cond.: R
Antiek Chinees porseleinen schaaltje 19e eeuw met blauw-wit decor van een meisje met bloemen. Licht randschade en haarscheur 6xø6,5cm. COnd.: G
Kavel divers Chinees porselein 20e eeuw ø8-ø16cm. Cond.: G
Drie porseleinen Makkumse bordjes met bont decor (vogel op een tak) 20e eeuw Holland. HA G.V ø10cm. Cond.: G
Oude Chinese bloempot 20e eeuw, keramiek met groen bloemendecor 16xø21cm. Cond.: G
Oude porseleinen dekselvaas gemerkt Schoenau (Duitsland). 20e Eeuw met bloemdecor 28xø15cm. COnd.: G
Porseleinen Makkums bordje met bont bloemendecor 20e eeuw Holland. HA G. ø13cm. Cond.: G
Twee delen Delftsblauw keramiek, gemerkt "De Porseleyne Fles" 1e helft 20e eeuw Holland. 1x Bord met bloemdecor ø28,5cm.1x Vaas met bloemdecor 27xø15,5cm. Cond.: G.
Drie porseleinen chocolade pronkschaaltjes 20e eeuw. 1x Lichten (Duitsland) ø16cm. 1x Form Marienbad Ingres Weiss ø19cm. 1x Weimar Porzellan (Duitsland) ø19cm. Allen decor met goud en bloemen Cond.: U
Set van 6 porseleinen Meissen schaaltjes 2e helft 20e eeuw (1e wahl). Polychroom beschilderd met bloemen en omrand met goudrand 11x11cm.
Ronde Meissen dekseldoos 50-er jaren (2e wahl). Polychroom beschilderd met bloemen (streublumen) 11,5xø13cm. Cond.: G
Elf oude porseleinen gebaksbordjes doorbroken met bloemenmotief (ongemerkt Duitsland) ø17cm. Daarbij een ovale schaal met handvaten. Rosenthal Bavaria met rozendecor 7x26x16cm. Cond.: G
Twee majolica beeldjes ca. 1900, voorstellend Afrikaans paar met waterkruiken staand op een ronde sokkel. Beide hoofde zijn gelijmd H.: 26cm.
Oude keramische vlaamse gaai van de firma Goebel (Duitsland) in goede staat 23cm. Cond.: G
Oude porseleinen tekkel van de firma "Metzler en Ortloff" Duitsland 20e eeuw in goede staat 23cm. Cond.: G
Bing & Gröndahl (Denemarken) porseleinen figuur van 2 lezende kinderen, monogram A.B. 10x11x10cm. Cond.: G
Porseleinen valk van Metzler en Orthoff, met merk 1910-1935. Polychroom beschilderd in wit/grijze kleuren. Vogel staand op een naturalistische sokkel 27x18x11cm. Cond.: G
Porseleinen beeldje, voorstellend een jongentje met druiven in de hand. Thüringen ca. 1820. Licht bestoten L.: 11cm.
Drie Chinees porseleinen figuren (krijgers) ca. 1900. 1 Beschadigd 15x6x3,5cm. Cond.: G
Antieke porseleinen geisha (Blanc de Chine) 19e eeuw in goede staat 13cm. Cond.: G
Oude Chinese kom met blauw decor, vermoedelijk ca. 1900 6,5xø20cm. Cond.: G
Chinees porseleinen diepe schaal ca. 1900 met blauw-wit floraal decor 5xø25cm. Cond.: G