Grote antieke celadon porseleinen kraagvaas met blauw decor van Chinese tekens 19e eeuw, in zeer goede staat 42xø18cm. Cond.: G
Twee Japanse goudimari porseleinen dekselvazen 19e eeuw. 1 Vaas beschadigd 25xø12,5cm. Cond.: R
Groot 19e eeuws tegeltableau , mangaan van kleur met afbeelding van de nachtwacht. Diverse tegels beschadigd 83x60cm. (met lijst) Cond.: R-G
Swatow vaasje compleet gecraceleerd met zilveren montuur. Eind 17e eeuw 6,5xø8,5cm. Cond.: G
Grote Japanse Satsuma keramiek vaas 19e-20e eeuw. Landschap met bloemendecor 38xø30cm.
Grote Makkums porseleinen sierschotel met bloemmotief 20e eeuw ø35cm. Cond.: G
Oud platelen vaasje van keramiek Gouda Holland 30-er jaren 15xø13cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen kraagvaas met bont decor van vele figuren. Fam. Rose stijl 20e eeuw 27xø14cm. Cond.: G
Twee antieke Chinees porseleinen borden 18e eeuw (gekramd en gelijmd). Blauw decor met bloemen en capucijner rand ø28cm. en ø27,3cm. Cond.: M
Zes mangaankleurige tegels met bijbelse voorstellingen ca. 1850-1860 13x13cm. Enkele met lichte schilfertjes. Cond.: G
Twee antieke Chinees porseleinen bordjes met blauw bloemendecor 18e eeuw, in goede staat ø16,5cm. Cond.: G
43 Kristallen glazen met jachtmotief (landschappen met verschillende dieren). Enkele met lichte randschade Cond.: G
Grote antieke Delfts witte dekselvaas 18e eeuw, keramiek Holland. Lichte randschades 41xø23cm. Cond.: G
Antiek kristallen olie- en azijnstelletje ca. 1900 (chip af) 23x18x16cm. Cond.: G
Bijzondere wandfontein, gemerkt Petrus Regout Maastricht Struis Holland. Koperen kraan en zeepbakje (beschadigd) ca. 1890 Holland 41x25x20cm. en 10x13x8cm. Cond.: G
Oud 13-delig gebaksstel Societe Ceramique Maastricht Holland, design Victoria (1 chip) 15x15cm. en 28x24cm. Cond.: G
Zes oude Hollandse tegels met Hindeloopen beschilderde lijsten 20e eeuw 17,5x17,5cm. Cond.: G
Grote antieke imari porseleinen bord (goudimari) ca. 1900. Prachtig decor van van bloemen, vogels en landschappen in zeer goede staat 5xø37cm. Cond.: U
Twee blauw Chinese vaasjes ca. 1820 met bloem- en bladmotief. 1 Vaasje aan de hals oude restauratie en beide lichte randschade 14xø7cm.
Zes Copier Leerdam 8-kantige dessertschaaltjes van glas 20e eeuw Holland. 1 Beschadigd 4x14x14cm. Cond.: G
19e Eeuwse celadon kraagvaas gedecoreerd met een boom en vogel zittend op een tak 23,5xø9,5cm. Cond.: G
Keramiek wand-hangbloembak 2e helft 20e eeuw met kunstcracele, handbeschilderd met wapenmotief en zeilschip 18x23x12cm. Cond.: G
Antiek 3-delige opaline stel vazen ca. 1900. gelithografeerd en handbeschilderd met gouddecor 24xø12cm. Cond.: G
Drie vroeg 19e eeuwse blauwe waterlandschap tegels in een zeskant ca. 1820 13x13cm. Cond.: G