Martin 80-er jaren (in de stijl van de Groninger ploeg), olieverf op linnen, boerderij met koeien 50x70cm.
Gesigneerd P. te Lintum ca. 1930, olieverf op paneel, poldergezicht met molens 50x70cm. Cond.: G
Johannes Janson "Fecit" 1780 (1729 - 1784 Leiden), aquarel op papier, Hollands landschap met vee 10x15cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, Oosterse vrouw 40x50cm. Cond.: G
Hendricus Anthonius Dievenbach 1901 (Haarlem 1872 - 1946 Laren), aquarel op papier, interieur met vrouw bij de vuurplaats 40x30cm. Cond.: G
Johan Rockx ca. 1930, olieverf op linnen, boerderij aan het water 45x36cm. Cond.: G
Meinert Volkers 1987 (Enschede 1927 - 2000), olieverf op linnen, abstracte compositie 33x38cm. Cond.: U
Nan Dam ca. 1920, olieverf op linnen, vaas met bloemen 27x40cm. Cond.: G
19e Eeuws wapen van de familie Moolenbergh en van Overklift ca. 1830, olieverf op paneel 39x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, meisje met bootje aan het strand 50x60cm. Cond.: U
Landkaart van Friesland ca. 1900, nadruk van een kaart uit 1568 50,5x33,5cm. Cond.: G
Elsa Rubbens 1939 (Waalwijk 1902- 1998 Delden), gemengde techniek op papier, de drie Koningen met Maria en kindje Jezus 60x80cm. Cond.: G
Gesigneerd L. Ansingh 1928, aquarel op papier, voorstelling met poppen 35x27cm. Cond.: G
M. Muller (Duitse school) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap 30x18cm. Cond.: U
Hundertwasser, zijdedruk, "Le Jardin des Morts Heureux par" 83x84cm. Cond.: G
Landkaart van de stad Brievoort 17e-18e eeuw (scheurtje aan de kant), ets op papier 32,5x42,5cm. Cond.: R
J. van Huysen ca. 1900, olieverf op paneel, stilleven met bloemen 22x18cm. Cond.: G
Pester 21e eeuw, olieverf op paneel, vaas met bloemen in de stijl van de 17e eeuw 40x50cm. Cond.: U
Jan Toorop 1923, lithografie op papier, bezonkenheid, meditatie, vuur 16x14cm. Cond.: G
Antiek miniatuur schilderij met ivoren lijst ca. 1900. Voorgedrukt en opgewerkt 10x11cm. Cond.: G
Fulton 21e eeuw, olieverf op paneel, zeegezicht met driemasters 30x40cm. Cond.: G
R. Gefaner ca. 1920 (Duitse school), olieverf op linnen, gezicht op moestuin aan een meer 60x46cm. Cond.: G
Landkaart Zutphen 17e eeuw (Jansonius?), gravure op papier 21x17,5cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, portret Max Liebermann 25,5x20cm. Cond.: G
2x Boris Klein, ingekleurde etsen op papier, spotprenten met honden 44x18cm. Cond.: G
2x Boris Klein, ingekleurde etsen op papier, spotprenten met honden 44x18cm. Cond.: G
H.J. Klaassen, olieverf op linnen, bloemenpracht met vlinder 30x40cm. Cond.: G
Marthe Fassiaux België 20e eeuw (academie Brussel), olieverf op linnen, kind met teddybeer 47x39cm. Cond.: U
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, naakte vrouw 40x50cm. Cond.: G
J. Ruighaven ca. 1920, olieverf op linnen, wintergezicht met molens 30x40cm. Cond.: R
Meinert Volkers 1987 (Enschede 1927 - 2000), olieverf op paneel, abstracte compositie 42x40cm. Cond.: U
A. Zimmermann ca. 1900 Duitse school, olieverf op linnen, wijn drinkende priester 30x40cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - Laren), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs 30x20cm. Cond.: G
W.A. Frederik ca. 1920, olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 70x44cm. Cond.: R
Duane 60-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap 49x74cm. Cond.: G
Fulton 20e eeuw, olieverf op paneel, zeegezicht met driemasters in nieuwe lijst 50x60cm. Cond.: U
Toon Verplak, olieverf op linnen, waterlelies bij Giethoorn 35x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1810, aquarel op papier, Empire vaas met bloemen (beschadigingen) 60x70cm. Cond.: R
A. Prins 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met boerderij en zeilboot 40x50cm. Cond.: G
F. Berg ca. 1920, olieverf op linnen, polderlandschap met molens 60x40cm. Cond.: R
W. Michelbrink 20e eeuw, olieverf op linnen, abstracte compositie 40x60cm. Cond.: G
Fulton 20e eeuw, olieverf op paneel, zeegezicht met driemasters in nieuwe lijst 50x60cm. Cond.: U
Twee strandgezichtjes (pendant) 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezichten met figuren 7x9cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ,olieverf op linnen, ca. 1920, man spelend op accordeon 45x55cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, Hollands landschap met molen en kerk 10x14cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op paneel, portret Picasso 25 jaar 35,5x29cm. Cond.: U