Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilv. wijnpompje
Resultaat: 750 EUR

Zilveren wijnpompje met kurketrekker. Bijzonder stuk.

Zilveren rammelaar
Resultaat: 625 EUR

Antiek zilveren babyrammelaar met belletjes en leeuw aan jasseroncollier. Belastingteken 1906 ca. 142gr. Cond.: U

Zilveren menageset
Resultaat: 470 EUR

Zilveren Franse menageset ca. 1800 met twee glazen karaffen met stop. Karafhouders gedecoreerd met putto's die een ram voeren. Gehele set staand op klauwvoetjes. Zilver weegt ca. 610gr.

Zilveren servies
Resultaat: 380 EUR

Driedelig zilveren moccaservies met weelderige roosmotieven 835/000 ca. 930gr. Kan is 18cm. hoog Cond.: U

Wandelstok, zilv. knop met pillendoos
Resultaat: 300 EUR

Bijzondere wandelstok met zilveren heft waarvan de bovenzijde voorzien is van een pillendoosje met spiegeltje. Prikpunt is eveneens van zilver 835/000 L.: 92cm. Cond.: U

Zilveren mijnwerkerslampje
Resultaat: 300 EUR

Zeer apart zilveren mijnwerkerslampje 925/000 ca. 170gr. 14xø5cm. Cond.: U

Theelichtje
Resultaat: 280 EUR

Antiek zilveren theelicht op vier poten vervaardigd uit diverse kerkboeksloten. Vanaf midden 18e eeuw ca. 261gr. Cond.: G

Zilveren broodmand
Resultaat: 275 EUR

Zeer fraaie Hollands zilveren broodmand, opengewerkt met parelrand, MT: H Hooijkaas 835/000 ca. 581gr. Cond.: U

Ovale zilveren theedoos
Resultaat: 260 EUR

Hollands zilveren theebus ca. 1900, groot zilverkeur met uitvoerstempel (sleutel), MT: Hooykaas 835/000 ca. 195gr. 6x12x7,5cm. Cond.: U

Engels zilveren theebus
Resultaat: 250 EUR

Engels zilveren theebus voorzien van Hollandse keur, 925/000 ca. 71gr. H.:8cm. Cond.: U

2 Zoutkeldertjes
Resultaat: 220 EUR

Twee mooie Engelse zilveren ovale bewerkte zoutkeldertjes met blauw glazen inzetbakjes eind 1800. 925/000 ca. 122gr. 5,5x8x6cm. Cond.: U

Zilveren herenhorloge
Resultaat: 220 EUR

Antiek zilveren vestzakhorloge, cilindergang met sleutelopwinding aan zilveren signettenketting eind 1800 Cond.: G

2 Karaffen, zilv. montuur
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke kristallen karaffen, volslijpsel met sierlijke hoge stop. beiden voorzien van zilveren montuur.45 cm hoog cond G lichte chipjes.

Zilveren brandewijnkom
Resultaat: 200 EUR

Zilveren Engelse brandewijnkom, handgegraveerd 925/000 ca. 146gr. 7x18x9cm. Cond.: G

Carlo Alessi servies
Resultaat: 200 EUR

Carlo Alessi thee/koffieservies, gebombeerd Italië 1945 bestaand uit; Dienblad (50x34cm.) met koffie- en theekan, melk- en suikerkan. Alle grepen zijn gemaakt van vruchtenhout (appel) Cond.: G

Zilveren breipenhouder
Resultaat: 200 EUR

Antieke Hollands zilveren breipenhouder met zichtopening. MT: Pieter Cool, Sneek 1833 - 1860. 835/000 ca. 30gr. 24cm. Cond.: G

Zilveren grote visschep
Resultaat: 200 EUR

Zeer fraaie antieke Hollands zilveren visschep met ivoren heft, MT: Antonius Hendrikus der kinderen Den Bosch 1851. 835/000 L.: 31cm. Cond.: U

Beschuitbus, zilv. knop
Resultaat: 200 EUR

Kristallen beschuitbus met zilveren knop op onderschotel van latere datum 21xø11cm. Cond.: G

Zilveren schaaltje op pootjes
Resultaat: 180 EUR

Fraaie Engels zilveren schaal op voet met filetrand ca. 1900. 925/000 ca. 294gr. 8xø21cm. Cond.: U

Zilveren lepel + vork
Resultaat: 170 EUR

Prachtige antieke set van Hollands zilver bestaande uit sierlepel en een vork bewerkt met onder meer ooievaar-motief. MT: Yvo Theodorus van Erp, Leeuwarden 1897 835/000 ca. 210gr. L.: 25cm. Cond.: U

Zilveren slatang
Resultaat: 170 EUR

Antieke Hollands zilveren slatang 1840, fraai exemplaar. 835/000 ca. 151gr. L.: 28cm. Cond.: U

Zilveren bonbonschaaltje
Resultaat: 165 EUR

Zilveren bonbonschaaltje op pootjes voorzien van guirlandes en medaillons eind 1800. 800/000 ca. 188gr. 11x14x9cm. Cond.: G

Zilveren bonbonniere
Resultaat: 160 EUR

Hollands zilveren bonbonniere, jaarletter D: 1963 Schoonhoven 835/000 ca. 141gr. 7x18x15cm. Cond.: U

Brillenkoker montuur silverplated
Resultaat: 160 EUR

Antieke brillenkoker van roggehuid ca. 1900 China. Met silverplated monturen 17x7cm. Cond.: U

Engels zilveren snuifdoos
Resultaat: 150 EUR

Mooie rechthoekige Engels zilveren snuifdoos met vergulde binnenkant. 925/000 ca. 62gr. 2,5x9,5x3,5cm. Cond.: U

Zilveren kandelaartje, dolfijn
Resultaat: 150 EUR

Zilveren kandelaartje met dolfijn, buitenlands gekeurd ca. 1930. ca. 103 gr. H 13 cm.

Plated servies Engeland
Resultaat: 150 EUR

Oud Engels plated servies 5-delig bestaande uit; dienblad, koffiekan, suikpot met deksel en bonbonschaaltje 20e eeuw. 1 Deel met een deukje 35x55x46cm. Cond.: G

2 Flessenonderzetters
Resultaat: 150 EUR

Twee antiek zilveren flessenonderzetters. Hoog opstaande rand is voorzien van een gegraveerd meandermotief. D. Vollgold & Sohn 800/000 ca. 156gr. 2xø13cm. Cond.: U

Zilveren kan met greep
Resultaat: 145 EUR

Zilveren wijnkan, zwaar bewerkt met vergulde binnenkant 800/000 ca. 241gr. 17xø9cm. Cond.: U

10 Deel bestek
Resultaat: 140 EUR

Divers zilveren bestek (10 delen) 800/000, ca. 385gr. Cond.: G

2 Silverplated kandelaars
Resultaat: 135 EUR

Twee silverplated kandelaars ca. 1920 in de vorm van een pilaster, mooie kwaliteit 16x9x9cm. Cond.: U

Kristallen kaasstolp, zilv. knop
Resultaat: 130 EUR

Geëtste kristallen kaasstolp met zilveren dop. Onderschotel ø24cm. Cond.: U

Zilveren briefopener
Resultaat: 130 EUR

Mooie zwaar zilveren briefopener met Schotse Guard. 925/000 ca. 96gr. L.: 20cm. Cond.: U

Ovale jardiniere
Resultaat: 130 EUR

Louis Seize stijl (2e periode) plated tafelschaal (met binnenglas), chip af ca. 1880 in zeer goede staat 14,5x15x34cm. Cond.: G

Zilveren gordelhaak
Resultaat: 110 EUR

Antieke Hollands zilveren tashaak 1852 met typisch Hollandse handgravure. 835/000 ca. 40gr. 9cm. Cond.: U

Kralentas, zilv. beugel
Resultaat: 110 EUR

Antieke kralentas met gegoten Hollands zilveren beugel. Minervakopje met H: Arnhem, Jaarletter S: 1928 Cond.: U

Eiken doos, zilv. knop
Resultaat: 110 EUR

Massief wortelnoten langwerpig dekseldoosje 20e eeuw met zilveren dop 835/000 12,5x26x11cm. Cond.: G

2 Zilv. miniatuurtjes
Resultaat: 100 EUR

Twee zilveren miniaturen, paard en wagen 835/000 ca. 100gr. Cond.: G

Zilveren dekselschaal
Resultaat: 100 EUR

Fraai bewerkte zilveren dekseldoos op pootjes met roosknop 835/000 ca. 287gr. 10x13x8cm. Cond.: U

Zilveren beugeltas
Resultaat: 100 EUR

Antieke Hollands zilveren beugeltas met jasseronketting, MT: HD Cond.: G

Zilveren toiletspiegel
Resultaat: 100 EUR

Zilveren handspiegeltje, buitenlands gekeurd, met fraai gedreven voorstellingen. 19e eeuw 20x15cm.

Hollands zilveren pillendoosje
Resultaat: 100 EUR

Hollands zilveren pillendoosje. MT: HH, Hooijkaas Schoonhoven 1906-1924 1,5xø4cm. ca. 16gr. Cond.: U

12 Zilv. oestervorkjes
Resultaat: 100 EUR

12 prachtige Jugendstil oestervorkjes in origineel etui met zilveren heften en vergulde spiegels met tanden Cond.: U

4 Delen plate + blad
Resultaat: 100 EUR

Oud 5-delige plated koffieset Engeland. Classisistische vormgeving 5x32x29cm. Cond.: G

Zilveren peper&zoutstel
Resultaat: 95 EUR

Engels zilveren peper&zout strooiers met glazen inzet begin 1900 925/000 H.: 12cm. Cond.: U

6 Suikerscheppen
Resultaat: 90 EUR

Zes diverse zilveren (925/000 en 835/000) suikerscheppen 20e eeuw, in goede conditie. Allen met mooi gegraveerde steel. Totaal ca. 54gr. ca. 10cm.

Zilveren 3 armige kandelaar
Resultaat: 90 EUR

Zilveren 3-armige tafelkandelaar met afschroefbaar armetuur 925/000 22x28cm. Cond.: G

2 Zilveren zoutvaatjes
Resultaat: 90 EUR

Twee Hollands zilveren zoutvaatjes met blauwe inzetbakjes en bijbehorende zilveren lepeltjes.. ø5,5cm. Cond.: U

Zilveren beugeltas
Resultaat: 90 EUR

Zilveren malienkolder beugeltas 800/000 16cm. ca. 230gr. Cond.: U

Zilveren comfoor
Resultaat: 85 EUR

Zilveren comfoor op zwart basement. 1 pootje ontbreekt. H: 11 cm, ø 14 cm.

Wandelstok, zilv. knop
Resultaat: 85 EUR

Antieke wandelstok met zilveren handgreep en eindstuk L.: 90cm. Cond.: U

Verzilverd bestek
Resultaat: 80 EUR

Drie oude silverplated bestekcassettes Voorschoten. Voor 12 personen met sauslepels etc. Cond.: G

Zilv. sigarettendoos
Resultaat: 80 EUR

Zilveren doosje 835/000 3x13x9cm. Cond.: U

Zilv. peperstrooier + vaatje
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren peperstrooier en zoutvaatje met blauw glazen inzet 835/000 ca. 65gr. zilvergewicht Cond.: U

Zilv. bonbonmandje
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren bonbonmandje met 2 handgrepen Den Haag 1947, ca. 84gr. 4x17x11cm. Cond.: U

Zilv. bonbonschaaltje
Resultaat: 80 EUR

Mooi Hollands zilveren bonbonschaaltje met ajourgezaagde bak voorzien van parelrand. In Minervakopje: B Utrecht, jaarletter O: 1949 835/000 4x16x10cm. ca. 113gr. Cond.: U

Taartschep met 11 vorkjes
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren taartschep met 11 bijbehorende taartvorkjes naar Fries model. Handgegraveerd met getordeerde steel 835/000 ca. 195gr. Cond.: U

Schildpad doos + zilv. doos
Resultaat: 75 EUR

Schildpad doos met zilveren applicaties en tabaksdoos ca. 14x9cm. Cond.: G

Kralenbeurs, zilv. beugel
Resultaat: 75 EUR

Antiek kralenbeursje met Hollands zilveren beugel 835/000 Cond.: U

Zout & peper molen
Resultaat: 70 EUR

Zilveren peper&zout molen Frankrijk 925/000 9xø4cm. Cond.: G

Engels zilveren sigarenknipper
Resultaat: 70 EUR

Engels zilveren sigarenknipper 925/000 L.: 14cm. Cond.: U

Fruitbestek
Resultaat: 70 EUR

Verguld zilveren 12-delig fruitbestek in origineel etui, Schöningen

Beurs, zilv. beugel
Resultaat: 70 EUR

Beursje met Hollands zilveren beugel midden 1800 Cond.: U

Plate theepot + houder
Resultaat: 70 EUR

Antieke Engelse plated schenktheepot ca. 1890 met schenksysteem op voet. Classisistische vormgeving (1 ketting mist) 35x24x13cm. Cond.: G

Beurs, zilv. beugel
Resultaat: 70 EUR

Beursje met Hollands zilveren beugel eind 1800 Cond.: U

2 Zilveren pillendoosjes
Resultaat: 70 EUR

Twee zilveren pillendoosjes (1 doosje behoeft reparatie). 1x Ovaal doosje, MT: HF, Hendricus Flenterie Schoonhoven eind 1800 830/000 ca.51gr. (samen)

Odeurflacon, zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Antiek kristallen Engels parfumflesje met zilveren dop L.: 10cm. Cond.: U

Schaaltje, zilv. hengsel
Resultaat: 60 EUR

Geslepen kristallen schaaltje met Hollands zilveren hengsel 835/000 ø13cm. Cond.: U

6 Messen in cassette
Resultaat: 60 EUR

Zes zilveren messen met pistoolheft in origineel etui 925/000 L.: 17cm. Cond.: U

9 Zilveren dasspelden
Resultaat: 60 EUR

Negen zilveren dasspelden 925/000, totaal ca. 105gr. met diverse afbeeldingen o.a; dieren, Mercedes truck. muziekinstrumenten etc Cond.: G

Zilveren tafelschuif
Resultaat: 55 EUR

Antiek Hollands zilveren tafelblik, jaarletter G: 1926. Behoeft reparatie aan de handgreep 835/000 ca. 146gr.

Tasje met zilv. beugel
Resultaat: 55 EUR

Antieke Hollands zilveren beugeltas aan jasseronketting, jaarletter I: 1886, 11cm. Cond.: U

Zilv. miniatuur, paard en wagen
Resultaat: 50 EUR

Zilveren miniatuur van een koets met paard, Hollands 835/000 ca.26gr. Cond.: U

Zilv. miniatuur, molenbeker
Resultaat: 50 EUR

Antiek Hollands zilveren miniatuur molenbeker H.: 10cm. ca. 33gr. Cond.: U

Dienblad
Resultaat: 50 EUR

Silverplated dienblad met opengewerkte rand 52x38cm. Cond.: U

6 Apostellepels
Resultaat: 50 EUR

Zes antieke Hollands zilveren apostellepels 835/000 ca. 62gr. Cond.: U

Zilveren taartschep + vork
Resultaat: 50 EUR

Hollands zilveren taartschep met bijbehorende cakeprikker Den haag 1925 835/000 ca. 106gr. Cond.: U

Kristallen roomstel, zilv. rand
Resultaat: 50 EUR

Kristallen roomstel met Hollands zilveren montuur waaraan hengsel en handvat 835/000 Cond.: U

2 Miniatuur hondjes
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren miniatuurhondjes 925/000, ca. 28gr. Cond.: U

2 Zilv. ceintuurplaten
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren ceintuur platen op rode fluwelen band.

Taartschep zilver
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse zilveren taartschep met ivoren heft 835/000 107gr. 30cm. Cond.: G

Zilv. zakhorloge
Resultaat: 50 EUR

Zilv. zakhorloge

Zilveren schaartje
Resultaat: 47 EUR

Engels zilveren schaartje, MT: W.V.sS. 925/000 12cm. Cond.: G

5 Zilveren schaaltjes
Resultaat: 45 EUR

Vijf zilveren schaaltjes van Engeland tot het Midden (en verre) Oosten ca. 118gr. Cond.: G

Zilveren tondeldoosje
Resultaat: 45 EUR

Zilveren tondeldoosje met fraai handgravure 925/000 ca. 10gr L.: 7cm. Cond.: U

2 Zilveren armbanden
Resultaat: 45 EUR

Twee zilveren armbanden uit het Midden-Oosten 800/000 ca. 60gr. Cond.: G

2 Zilveren kaarsen standaards
Resultaat: 45 EUR

Twee zilveren kaaarsenstandaards ca. 1930-1940 Amerikaans. 925/000 H.: 8cm.

2 Zilveren apostellepels
Resultaat: 40 EUR

Twee Hollands zilveren apostellepels 835/000 ca. 27gr. Cond.: U

Zilveren grote lepel
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollands zilveren rijstlepel, jaarletter G: 1916, MT: H.W. Mooienijzer Amsterdam 835/000 ca. 95gr. L.: 28cm. Cond.: U

2 Lepels, zilv. handvat
Resultaat: 40 EUR

Set verguld zilveren dienlepels met bewerkte heften 800/000 L.: 22cm. Cond.: U

3 Dovertjes, (2 zilv.)
Resultaat: 40 EUR

Drie dovertjes, waarvan 2 zilveren ca. 39gr. Cond.: U

6 Plated servetringen
Resultaat: 40 EUR

Zes prachtige plated servetringen ca. 1930 Art Deco in zeer goede staat 3x3x5,5cm. Cond.: G

Lepel
Resultaat: 40 EUR

Hollands zilveren geboortelepel, jaarletter 1965. 835/000, ca. 59gr. Cond.: U

Portemonnee + waaiervormig deel
Resultaat: 35 EUR

Zilveren beursje en zilveren waaier 800/000 ca. 67gr. Cond.: U

Divers verzilverd bestek
Resultaat: 35 EUR

Diverse delen verzilverd bestek en schalen o.a; 15x grote vorken, 16 grote lepels, 12 kleine lepels, 27 kleinere lepels, 4 oortjes, 2 sauslepels, taartschep, 2 suikerlepels en 1 vleesvork. Alles 20e e...

2 Mosterdlepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Zilveren Jugendstil mosterdlepel en een antiek Hollands zilveren zoutlepeltje 835/000 ca. 22gr. Cond.: U