Antiek zilveren babyrammelaar met belletjes en leeuw aan jasseroncollier. Belastingteken 1906 ca. 142gr. Cond.: U
Zilveren Franse menageset ca. 1800 met twee glazen karaffen met stop. Karafhouders gedecoreerd met putto's die een ram voeren. Gehele set staand op klauwvoetjes. Zilver weegt ca. 610gr.
Driedelig zilveren moccaservies met weelderige roosmotieven 835/000 ca. 930gr. Kan is 18cm. hoog Cond.: U
Bijzondere wandelstok met zilveren heft waarvan de bovenzijde voorzien is van een pillendoosje met spiegeltje. Prikpunt is eveneens van zilver 835/000 L.: 92cm. Cond.: U
Zeer apart zilveren mijnwerkerslampje 925/000 ca. 170gr. 14xø5cm. Cond.: U
Antiek zilveren theelicht op vier poten vervaardigd uit diverse kerkboeksloten. Vanaf midden 18e eeuw ca. 261gr. Cond.: G
Zeer fraaie Hollands zilveren broodmand, opengewerkt met parelrand, MT: H Hooijkaas 835/000 ca. 581gr. Cond.: U
Hollands zilveren theebus ca. 1900, groot zilverkeur met uitvoerstempel (sleutel), MT: Hooykaas 835/000 ca. 195gr. 6x12x7,5cm. Cond.: U
Engels zilveren theebus voorzien van Hollandse keur, 925/000 ca. 71gr. H.:8cm. Cond.: U
Twee mooie Engelse zilveren ovale bewerkte zoutkeldertjes met blauw glazen inzetbakjes eind 1800. 925/000 ca. 122gr. 5,5x8x6cm. Cond.: U
Antiek zilveren vestzakhorloge, cilindergang met sleutelopwinding aan zilveren signettenketting eind 1800 Cond.: G
Twee antieke kristallen karaffen, volslijpsel met sierlijke hoge stop. beiden voorzien van zilveren montuur.45 cm hoog cond G lichte chipjes.
Zilveren Engelse brandewijnkom, handgegraveerd 925/000 ca. 146gr. 7x18x9cm. Cond.: G
Carlo Alessi thee/koffieservies, gebombeerd Italië 1945 bestaand uit; Dienblad (50x34cm.) met koffie- en theekan, melk- en suikerkan. Alle grepen zijn gemaakt van vruchtenhout (appel) Cond.: G
Antieke Hollands zilveren breipenhouder met zichtopening. MT: Pieter Cool, Sneek 1833 - 1860. 835/000 ca. 30gr. 24cm. Cond.: G
Zeer fraaie antieke Hollands zilveren visschep met ivoren heft, MT: Antonius Hendrikus der kinderen Den Bosch 1851. 835/000 L.: 31cm. Cond.: U
Kristallen beschuitbus met zilveren knop op onderschotel van latere datum 21xø11cm. Cond.: G
Fraaie Engels zilveren schaal op voet met filetrand ca. 1900. 925/000 ca. 294gr. 8xø21cm. Cond.: U
Prachtige antieke set van Hollands zilver bestaande uit sierlepel en een vork bewerkt met onder meer ooievaar-motief. MT: Yvo Theodorus van Erp, Leeuwarden 1897 835/000 ca. 210gr. L.: 25cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren slatang 1840, fraai exemplaar. 835/000 ca. 151gr. L.: 28cm. Cond.: U
Zilveren bonbonschaaltje op pootjes voorzien van guirlandes en medaillons eind 1800. 800/000 ca. 188gr. 11x14x9cm. Cond.: G
Hollands zilveren bonbonniere, jaarletter D: 1963 Schoonhoven 835/000 ca. 141gr. 7x18x15cm. Cond.: U
Antieke brillenkoker van roggehuid ca. 1900 China. Met silverplated monturen 17x7cm. Cond.: U
Mooie rechthoekige Engels zilveren snuifdoos met vergulde binnenkant. 925/000 ca. 62gr. 2,5x9,5x3,5cm. Cond.: U
Zilveren kandelaartje met dolfijn, buitenlands gekeurd ca. 1930. ca. 103 gr. H 13 cm.
Oud Engels plated servies 5-delig bestaande uit; dienblad, koffiekan, suikpot met deksel en bonbonschaaltje 20e eeuw. 1 Deel met een deukje 35x55x46cm. Cond.: G
Twee antiek zilveren flessenonderzetters. Hoog opstaande rand is voorzien van een gegraveerd meandermotief. D. Vollgold & Sohn 800/000 ca. 156gr. 2xø13cm. Cond.: U
Zilveren wijnkan, zwaar bewerkt met vergulde binnenkant 800/000 ca. 241gr. 17xø9cm. Cond.: U
Twee silverplated kandelaars ca. 1920 in de vorm van een pilaster, mooie kwaliteit 16x9x9cm. Cond.: U
Geëtste kristallen kaasstolp met zilveren dop. Onderschotel ø24cm. Cond.: U
Mooie zwaar zilveren briefopener met Schotse Guard. 925/000 ca. 96gr. L.: 20cm. Cond.: U
Louis Seize stijl (2e periode) plated tafelschaal (met binnenglas), chip af ca. 1880 in zeer goede staat 14,5x15x34cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren tashaak 1852 met typisch Hollandse handgravure. 835/000 ca. 40gr. 9cm. Cond.: U
Antieke kralentas met gegoten Hollands zilveren beugel. Minervakopje met H: Arnhem, Jaarletter S: 1928 Cond.: U
Massief wortelnoten langwerpig dekseldoosje 20e eeuw met zilveren dop 835/000 12,5x26x11cm. Cond.: G
Twee zilveren miniaturen, paard en wagen 835/000 ca. 100gr. Cond.: G
Fraai bewerkte zilveren dekseldoos op pootjes met roosknop 835/000 ca. 287gr. 10x13x8cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren beugeltas met jasseronketting, MT: HD Cond.: G
Zilveren handspiegeltje, buitenlands gekeurd, met fraai gedreven voorstellingen. 19e eeuw 20x15cm.
Hollands zilveren pillendoosje. MT: HH, Hooijkaas Schoonhoven 1906-1924 1,5xø4cm. ca. 16gr. Cond.: U
12 prachtige Jugendstil oestervorkjes in origineel etui met zilveren heften en vergulde spiegels met tanden Cond.: U
Oud 5-delige plated koffieset Engeland. Classisistische vormgeving 5x32x29cm. Cond.: G
Engels zilveren peper&zout strooiers met glazen inzet begin 1900 925/000 H.: 12cm. Cond.: U
Zes diverse zilveren (925/000 en 835/000) suikerscheppen 20e eeuw, in goede conditie. Allen met mooi gegraveerde steel. Totaal ca. 54gr. ca. 10cm.
Zilveren 3-armige tafelkandelaar met afschroefbaar armetuur 925/000 22x28cm. Cond.: G
Twee Hollands zilveren zoutvaatjes met blauwe inzetbakjes en bijbehorende zilveren lepeltjes.. ø5,5cm. Cond.: U
Zilveren malienkolder beugeltas 800/000 16cm. ca. 230gr. Cond.: U
Zilveren comfoor op zwart basement. 1 pootje ontbreekt. H: 11 cm, ø 14 cm.
Antieke wandelstok met zilveren handgreep en eindstuk L.: 90cm. Cond.: U
Drie oude silverplated bestekcassettes Voorschoten. Voor 12 personen met sauslepels etc. Cond.: G
Hollands zilveren peperstrooier en zoutvaatje met blauw glazen inzet 835/000 ca. 65gr. zilvergewicht Cond.: U
Hollands zilveren bonbonmandje met 2 handgrepen Den Haag 1947, ca. 84gr. 4x17x11cm. Cond.: U
Mooi Hollands zilveren bonbonschaaltje met ajourgezaagde bak voorzien van parelrand. In Minervakopje: B Utrecht, jaarletter O: 1949 835/000 4x16x10cm. ca. 113gr. Cond.: U
Hollands zilveren taartschep met 11 bijbehorende taartvorkjes naar Fries model. Handgegraveerd met getordeerde steel 835/000 ca. 195gr. Cond.: U
Schildpad doos met zilveren applicaties en tabaksdoos ca. 14x9cm. Cond.: G
Antiek kralenbeursje met Hollands zilveren beugel 835/000 Cond.: U
Engels zilveren sigarenknipper 925/000 L.: 14cm. Cond.: U
Antieke Engelse plated schenktheepot ca. 1890 met schenksysteem op voet. Classisistische vormgeving (1 ketting mist) 35x24x13cm. Cond.: G
Twee zilveren pillendoosjes (1 doosje behoeft reparatie). 1x Ovaal doosje, MT: HF, Hendricus Flenterie Schoonhoven eind 1800 830/000 ca.51gr. (samen)
Antiek kristallen Engels parfumflesje met zilveren dop L.: 10cm. Cond.: U
Geslepen kristallen schaaltje met Hollands zilveren hengsel 835/000 ø13cm. Cond.: U
Zes zilveren messen met pistoolheft in origineel etui 925/000 L.: 17cm. Cond.: U
Negen zilveren dasspelden 925/000, totaal ca. 105gr. met diverse afbeeldingen o.a; dieren, Mercedes truck. muziekinstrumenten etc Cond.: G
Antiek Hollands zilveren tafelblik, jaarletter G: 1926. Behoeft reparatie aan de handgreep 835/000 ca. 146gr.
Antieke Hollands zilveren beugeltas aan jasseronketting, jaarletter I: 1886, 11cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur van een koets met paard, Hollands 835/000 ca.26gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren miniatuur molenbeker H.: 10cm. ca. 33gr. Cond.: U
Zes antieke Hollands zilveren apostellepels 835/000 ca. 62gr. Cond.: U
Hollands zilveren taartschep met bijbehorende cakeprikker Den haag 1925 835/000 ca. 106gr. Cond.: U
Kristallen roomstel met Hollands zilveren montuur waaraan hengsel en handvat 835/000 Cond.: U
Antieke Franse zilveren taartschep met ivoren heft 835/000 107gr. 30cm. Cond.: G
Vijf zilveren schaaltjes van Engeland tot het Midden (en verre) Oosten ca. 118gr. Cond.: G
Zilveren tondeldoosje met fraai handgravure 925/000 ca. 10gr L.: 7cm. Cond.: U
Twee zilveren armbanden uit het Midden-Oosten 800/000 ca. 60gr. Cond.: G
Twee zilveren kaaarsenstandaards ca. 1930-1940 Amerikaans. 925/000 H.: 8cm.
Twee Hollands zilveren apostellepels 835/000 ca. 27gr. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren rijstlepel, jaarletter G: 1916, MT: H.W. Mooienijzer Amsterdam 835/000 ca. 95gr. L.: 28cm. Cond.: U
Set verguld zilveren dienlepels met bewerkte heften 800/000 L.: 22cm. Cond.: U
Zes prachtige plated servetringen ca. 1930 Art Deco in zeer goede staat 3x3x5,5cm. Cond.: G
Hollands zilveren geboortelepel, jaarletter 1965. 835/000, ca. 59gr. Cond.: U
Zilveren beursje en zilveren waaier 800/000 ca. 67gr. Cond.: U
Diverse delen verzilverd bestek en schalen o.a; 15x grote vorken, 16 grote lepels, 12 kleine lepels, 27 kleinere lepels, 4 oortjes, 2 sauslepels, taartschep, 2 suikerlepels en 1 vleesvork. Alles 20e e...
Zilveren Jugendstil mosterdlepel en een antiek Hollands zilveren zoutlepeltje 835/000 ca. 22gr. Cond.: U