Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

08. Juliveiling 2011

Veiling op vrijdag 1 juli 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Meissen deksel/siervaas
Resultaat: 800 EUR

Grote Meissen porseleinen deksel siervaas met faunkoppen, bladgouddecor, guirlandes en putti ca. 1900-1920. Enkele chips van de voet 30x21cm. Cond.: R

Chinees porseleinen kaststel
Resultaat: 800 EUR

Antiek Chinees porseleinen kaststel 19e eeuw met blauw decor, voorstellend diverse Chinese gebruiksvoorwerpen, vissen, vazen etc. Twee vazen in goede conditie, 3 dekselvazen met beschadigingen. 30xø11...

Chinese vaas met draken
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinese 18e eeuwse kraagvaas staand op houten console. Handbeschilderd met 2 grote staande paradijsvogels bij een boom en bloeiende planten. 43xø20cm.(zonder console) Cond.: G

3-Delig Meissen kaststel
Resultaat: 375 EUR

Oud driedelig Meissen porseleinen (Teichert) kaststel 30-er jaren met bloemdecor in zeer goede staat 23xø12cm. Cond.: U

Chinees porseleinen trekpotje
Resultaat: 325 EUR

Antiek Chinees porseleinen trekpotje Chien Lung (1735 - 1795) met blauw bloemdecor. Chipje tuit 5x9x6cm. Cond.: G

Servies Calyx Ware Wedgwood
Resultaat: 300 EUR

71-Delig porseleinen servies gemerkt Calyx Ware Adams (Member of the Wedgwood Group) 20e eeuw. Cond.: U

Rosenthal figuur
Resultaat: 275 EUR

Zeldzame Rosenthal porseleinen figuur ca. 1930 Duitsland (Selb Bavaria). gesigneerd Ferd. Liebermann in zeer goede staat 21,5x16x10cm. Cond.: G

Kraagvaas, China
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke porseleinen Chinese kraagvaas ca. 1730 Kang Xi met blauw bloemdecor 44xø15cm. Cond.: U

Rosenthal servies
Resultaat: 260 EUR

Uitgebreid Rosenthal porseleinen servies (ontbijt-, koffie-, thee- en eetservies) Duitsland 20e eeuw. 12 Persoons, 104-delig. 1 chip van sauciere. Barok vormgeving Cond.: G

9 Diepe borden
Resultaat: 250 EUR

Negen diepe Meissen borden "veldbloemen" ø23cm. Cond.: U

Tableau met Oosters figuur
Resultaat: 225 EUR

Groot jade tableau in jade standaard. Chinees 20e eeuw. Prachtig tweedimensionaal uitgewerkt. 1 Hoek gelijmd 53x25x18cm. Cond.: G

Chinese dekselpot, 19e eeuw
Resultaat: 225 EUR

Grote blauw Chinese dekselpot ca. 1900. Voorkant gedecoreerd met landschapsdecor met figuren te paard op een brug. Achterkant gedecoreerd met een grote levensboom 26xø14cm. Cond.: G

Wit borstbeeld, dame
Resultaat: 220 EUR

Groot keramiek bustebeeld van een vrouw met bijzondere haardracht in kledendracht ca. 1900. Vermoedelijk Frankrijk, in zeer goede staat 56x30x21cm.

Lalique asbak
Resultaat: 200 EUR

Bijzondere Lalique glazen asbak 20e eeuw met 3 steigerende paardjes als voet. gesigneerd R. Lalique France 77422, 8x13x13cm. Cond.: U

Chinese dekselpot, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Kantonese dekselpot 19e eeuw compleet gedecoreerd met krijgers, vlaggendragers en krijgers te paard 46xø24cm. Cond.: G-U

Vaas keramiek
Resultaat: 200 EUR

Keramieken vaas, 2e helft 20e eeuw, lila kleurig met groen bladdecor. In de bodem kyrill.gesign.:Abramcewa H. 22 cm.

Tegeltableau, bloemen
Resultaat: 190 EUR

Antiek 19e eeuws Delftsbont tegeltableau (Holland) bestaand uit 12 tegels. Voorstelling van een vaas met bloemen. 1 Tegel mist een hoekje 52,5x39,5cm. Cond.: G

4 Chinese kopjes
Resultaat: 190 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen rijstkommen met deksel 19e-20e eeuw met bloemdecor 8xø10,5cm. Cond.: G

2 Chinese dekselvazen
Resultaat: 190 EUR

Twee porseleinen dekselvazen uit China eind 20e eeuw met Fam Rose decor van landschappen en figuren 20xø14cm. Cond.: U

Meissen porseleinen lamp
Resultaat: 180 EUR

Antieke Meissen porseleinen electrische lamp ca. 1900 (Duitsland Zwiebelmuster), gemerkt met twee gekruisde zwaarden met messing ornamentuur 68xø19cm. Cond.: U

Chinese kom, visjes
Resultaat: 175 EUR

Chinese kom 19e eeuw, gedecoreerd met vissen. Rand is licht geschulpt Rand heeft 1 chip 9xø18cm. Cond.: G

Chinese gemberpot, 19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

Chinese gemberpot 19e eeuw met origineel deksel. Met decor van figuren waarop een wijze een gift aan 3 personen geeft 24xø20cm. Cond.: G

Ivoren spelletje
Resultaat: 165 EUR

Ivoren spel (vlooienspel) 18e-19e eeuw bestaand uit een houder met diverse ivoren chips 7,5xø4cm. Cond.: G

2 Chinese borden 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen borden met landschappelijk decor van vogels 18e eeuw. Haarscheur en lichte randschade ø24,5cm. Cond.: G

Porseleinen groepje
Resultaat: 160 EUR

Porseleinen groepje

Chinese kraagvaas, Kantonees
Resultaat: 150 EUR

Chinese 19e eeuwse Kantonese kraagvaas met tempelhonden op de rand en ringdecor. Vaas is geheel gedecoreerd met 2 draken tussen de bloemen en planten. (In de bomen is een gat geboord, was vroeger een ...

Miniatuur trekpotje
Resultaat: 150 EUR

Antiek Chinees porseleinen miniatuur trekpotje Chien Lung (1735 - 1795). Blauw bloemdecor in zeer goede staat, 2 bakfoutjes Cond.: G

2 Borden Fam Rose
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e eeuwse borden Fam. Rose met prachtige fijne handbeschildering van bloemen en vogels. Rand handbeschilderd met guirlandes. 1 Bord met haarscheur en chipje, verder Cond.: G ø23cm.

8 Boterhambordjes
Resultaat: 150 EUR

Acht Meissen boterhambordjes "veldbloemen" ø22cm. Cond.: U

6 Dinerborden
Resultaat: 150 EUR

Zes Meissen dinerborden "veldbloemen" ø25,5cm. Cond.: U

6 Dinerborden
Resultaat: 150 EUR

Zes Meissen dinerborden "veldbloemen" ø25,5cm. Cond.: U

Diverse delen Herend
Resultaat: 140 EUR

Vijftien delen Herend porselein serviesgoed 20e eeuw. 6x Kop & schotels, 6x Losse schotels, 1 suikerpot, 1 melkkan en 1 dekselkop Cond.: G

Meissen terrine, Zwiebelmuster
Resultaat: 136 EUR

Grote Meissen porseleinen terrine (Teichert) met zwiebelmuster ca. 1930 24x28x17cm. Cond.: G

9 Kleine bordjes
Resultaat: 135 EUR

Negen kleine Meissen bordjes "veldbloemen" ø16cm. Cond.: U

2 Imari kastvazen
Resultaat: 125 EUR

Twee grote goudimari porseleinen vazen 19e eeuw. Bijzonder gevormd met zeshoekige vlakken. 1 Vaas met haarscheuren 32xø19cm. Cond.: G

Stel kristallen karaffen
Resultaat: 125 EUR

Stel ruitgeslepen kristallen karaffen, Frankrijk 19e eeuw. 1 Chipje 36xø11cm. Cond.: G

5 Chinese schoteltjes, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen schoteltjes 18e eeuw met Chinese tuinmotieven en vogels. Lichte randschade ø15,8cm. Cond.: G

6 Kop & Schotels, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Zes Chinese blauw/witte kop & schotels 18e eeuw, beschilderd met bloemen in 6 vakken. 5 Schotels zijn gaaf, 1 schotel met minimaal chipje ø23cm. 3 Kopjes zijn gaaf, 2 kopjes met minimaal chipje en 1 k...

Japanse dekselvaas, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse dekselvaas, handbeschilderd met een boom in bloei. Vaas is gaaf, deksel met randschade 31,5xø16cm. Cond.: G

2x Porseleinen beeld
Resultaat: 110 EUR

2x Porseleinen beeld

Japans imari dekselvaas
Resultaat: 100 EUR

Gote bonte dekselvaas van imari porselein Japans eind 19e eeuw. Deksel met chip 36xø20cm. Cond.: R

3-Delig Delftblauw kaststel
Resultaat: 100 EUR

Driedelig Chinees porseleinen kaststel 20e eeuw. 1 Vaas beschadigd 31xø12cm. en 32xø13cm.Cond.: R-G

Sierkan Saba
Resultaat: 100 EUR

Plateel sierkan Saba Zuid-Holland genummerd 073. De kan heeft een groot oor om te schenken. Geheel handbeschilderd met bloemdecor 20e eeuw. 31xø15,5cm. Cond.: U

Japans ivoren doosje
Resultaat: 100 EUR

Antiek Japans ivoren doosje staand op bolpootjes 19e eeuw. Rijk bewerkt met bloemmotief en figuren in een tuin. haarscheuren 4x12x8cm. Cond.: G

Chinese snuffbottle, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen snuifbottle handbeschilderd met 6 figuren in landschap staand onder een boom 8,5xø3cm. Cond.: G

Chinese snuffbottle, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen snuifbottle. Geheel fijn handbeschilderd met diverse figuren in een landschap 8,5xø3cm. Cond.: G

RECHTBORD van de 2
Resultaat: 100 EUR

(Allen het rechterbord!!!!!)Twee grote Delftsblauw porseleinen sierschotels ca. 1930 Holland. Afbeeldend voorstellingen naar schilderijen van Otto Eerelamn ø44cm. Cond.: G

6 Chinese Kop & Schotels
Resultaat: 100 EUR

Zes blauw Chinese kop (5xø8cm.) & schotels (ø13cm.) eind 19e eeuw met figuren- en peterseliedecor. Binnenkant kopje met bloemen. 1 Kopje en schotel met haarlijn, schotels lichte chipjes Cond.: G

Chinees porseleinen vaas
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke celadon porseleinen kraagvaas met blauw decor van Chinese tekens 19e eeuw, in zeer goede staat 42xø18cm. Cond.: G

2 Imari dekselvazen
Resultaat: 100 EUR

Twee Japanse goudimari porseleinen dekselvazen 19e eeuw. 1 Vaas beschadigd 25xø12,5cm. Cond.: R

2 Japans Imari kraagvazen
Resultaat: 100 EUR

2 Japans Imari kraagvazen 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemen 37xø17cm. Cond.: U

Tegeltableau
Resultaat: 100 EUR

Groot 19e eeuws tegeltableau , mangaan van kleur met afbeelding van de nachtwacht. Diverse tegels beschadigd 83x60cm. (met lijst) Cond.: R-G

Royal Albert restservies
Resultaat: 100 EUR

Oud Royal Albert porseleinen restservies Engeland bestaande uit; 11 kop & schotels, 1 melkannetje, 1 ovaal schaaltje, 1 asbak, 1 bonbonschaal en 12 gebaksbordjes Cond.: G

Swatow, 16e eeuw
Resultaat: 95 EUR

Swatow vaasje compleet gecraceleerd met zilveren montuur. Eind 17e eeuw 6,5xø8,5cm. Cond.: G

Plateel stel 3-delig
Resultaat: 90 EUR

Driedelig plateelstel met bloemdecor Schoonhoven Holland, ontwerp Corel ca. 1930 in zeer goede staat Cond.: G

3 Delftse pauwstaart borden
Resultaat: 90 EUR

Drie Hollandse Delftsblauwe keramiek pauwborden ca. 1800 met gele rand in zeer goede staat 4xø23cm. Cond.: G

10 Blauwe Friese tegels
Resultaat: 90 EUR

Tien antieke 19e eeuwse tegels met blauw decor en havengezichten Holland. Lichte randschades 0,7x13x13cm. Cond.: G

Satsuma vaas
Resultaat: 90 EUR

Grote Japanse Satsuma keramiek vaas 19e-20e eeuw. Landschap met bloemendecor 38xø30cm.

Makkumse sierschotel
Resultaat: 90 EUR

Grote Makkums porseleinen sierschotel met bloemmotief 20e eeuw ø35cm. Cond.: G

Vierkante dekselvaas, Kantonees
Resultaat: 90 EUR

Grote oude Chinese porseleinen dekselvaas, Kantonees begin 20e eeuw met vlinderdecor 34x17,5x17,5cm. Cond.: G

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Antiek Chinees porseleinen trekpotje met blauw bloemendecor 18e eeuw. Handvat is slecht gerestaureerd 12x19x11cm. Cond.: R

Gouds platelen vaasje
Resultaat: 80 EUR

Oud platelen vaasje van keramiek Gouda Holland 30-er jaren 15xø13cm. Cond.: G

Ivoren dame met vrucht
Resultaat: 80 EUR

Antieke ivoren Japanse Geisha op houten sokkel, 19e eeuw. Mooi uitgewerkt 17,3x5x3cm. Cond.: G

Chinese kraagvaas
Resultaat: 80 EUR

Oude Chinees porseleinen kraagvaas met bont decor van vele figuren. Fam. Rose stijl 20e eeuw 27xø14cm. Cond.: G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen borden 18e eeuw (gekramd en gelijmd). Blauw decor met bloemen en capucijner rand ø28cm. en ø27,3cm. Cond.: M

6 Tegels, bijbelse voorstellingen
Resultaat: 76 EUR

Zes mangaankleurige tegels met bijbelse voorstellingen ca. 1850-1860 13x13cm. Enkele met lichte schilfertjes. Cond.: G

2 Ivoren slagtanden
Resultaat: 75 EUR

Twee antieke ivoren slagtanden 16,5-17cm. Cond.: G

6 Porseleinen borden
Resultaat: 75 EUR

Zes porseleinen borden ca. 1900 gesigneerd J.B. Cappelemans Bruzelles. Handbeschilderd met bloemen en bladgoud. Mooie kwaliteit 3xø23cm. Cond.: U

2 Schalen
Resultaat: 75 EUR

Twee Meissen porseleinen schalen met goud- en bloemdecor 20e eeuw. 8,5x22x22cm. en 4xø18cm. Cond.: U

4 Delen Herend
Resultaat: 70 EUR

4 Delen Herend porselein 20e eeuw groen decor. 2x Kop & Schotels 5xø14cm. 1x bonbonniere met deksel 12x12x13cm. en 1 bloempot 10xø15cm. Cond.: G

6 Diverse tegels
Resultaat: 70 EUR

Zes antieke Hollandse tegels met diverse voorstellingen 19e eeuw, randschade 13x13cm. Cond.: G

2 Delftsbonte borden
Resultaat: 70 EUR

Twee Delfts bonte borden 18e-19e eeuw met randbeschadiging. Holland Cond.: R

Chinese borden
Resultaat: 70 EUR

Vier blauw Chinese borden 18e-19e eeuw. 2 Borden met figuren staand op een veranda, rand met bloemen (1 bord met haarlijn, 1 bord gelijmd) ø24cm. 1x Bord met bloemdecor, de rand ook met bloemen beschi...

2 Chinese borden, bloemmotief
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen bordjes met blauw bloemendecor 18e eeuw, in goede staat ø16,5cm. Cond.: G

43 Kristallen glazen
Resultaat: 70 EUR

43 Kristallen glazen met jachtmotief (landschappen met verschillende dieren). Enkele met lichte randschade Cond.: G

Porseleinen groep, Sommeil
Resultaat: 70 EUR

Porseleinen groep, Sommeil

Delfts witte dekselvaas
Resultaat: 65 EUR

Grote antieke Delfts witte dekselvaas 18e eeuw, keramiek Holland. Lichte randschades 41xø23cm. Cond.: G

3 Diepe borden
Resultaat: 65 EUR

Drie Meissen diepe borden "veldbloemen", 2e keus ø22,5cm. Cond.: U

Porseleinen klokje, Dresden
Resultaat: 60 EUR

Dresden porseleinen stijl klok met rozendecor en goud 2e helft 20e eeuw met slagwerk. Meissen Art 24x2x11cm. Cond.: U

5 Borden, Pterus Regout
Resultaat: 60 EUR

Vijf Petrus Regout Maastricht sierborden, motief canton in goede staat ø20,5cm. Cond.: G

Chinese platte schaal
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen gebogen platte schaal 19e eeuw met figuren in een tuin en tekst bovenin. Randschades 27x21,5x2cm. Cond.: R

Peper, zout & zuurstel kristal
Resultaat: 60 EUR

Antiek kristallen olie- en azijnstelletje ca. 1900 (chip af) 23x18x16cm. Cond.: G

Aardewerken wandfontein + zeepbakje
Resultaat: 60 EUR

Bijzondere wandfontein, gemerkt Petrus Regout Maastricht Struis Holland. Koperen kraan en zeepbakje (beschadigd) ca. 1890 Holland 41x25x20cm. en 10x13x8cm. Cond.: G

Gebaksstel, Petrus Regout
Resultaat: 60 EUR

Oud 13-delig gebaksstel Societe Ceramique Maastricht Holland, design Victoria (1 chip) 15x15cm. en 28x24cm. Cond.: G

Tegeltableau 6-pas
Resultaat: 60 EUR

6-Pas tegeltableau 18e eeuw met diverse dierlijke voorstellingen o.a; een hert, haas, eend en 3 vogels 39x26cm. Cond.: R-G

6 Hollandse tegels
Resultaat: 60 EUR

Zes oude Hollandse tegels met Hindeloopen beschilderde lijsten 20e eeuw 17,5x17,5cm. Cond.: G

Imari schotel
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke imari porseleinen bord (goudimari) ca. 1900. Prachtig decor van van bloemen, vogels en landschappen in zeer goede staat 5xø37cm. Cond.: U

2 Chinese vaasjes
Resultaat: 60 EUR

Twee blauw Chinese vaasjes ca. 1820 met bloem- en bladmotief. 1 Vaasje aan de hals oude restauratie en beide lichte randschade 14xø7cm.

6 Schaaltjes, Copier
Resultaat: 60 EUR

Zes Copier Leerdam 8-kantige dessertschaaltjes van glas 20e eeuw Holland. 1 Beschadigd 4x14x14cm. Cond.: G

Celadon vaas, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse celadon kraagvaas gedecoreerd met een boom en vogel zittend op een tak 23,5xø9,5cm. Cond.: G

Wandvaasje
Resultaat: 60 EUR

Keramiek wand-hangbloembak 2e helft 20e eeuw met kunstcracele, handbeschilderd met wapenmotief en zeilschip 18x23x12cm. Cond.: G

3-Delig vazenstel
Resultaat: 60 EUR

Antiek 3-delige opaline stel vazen ca. 1900. gelithografeerd en handbeschilderd met gouddecor 24xø12cm. Cond.: G

Porseleinen beeld Thuringen
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen beeld Thüringen 2e helft 20e eeuw polychroom beschilderd. Afbeelding van "Alter Fritz" zittend op een stoel. 26x17x14cm.

Porseleinen groep
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen groep

3 Tegels, waterlandschappen
Resultaat: 56 EUR

Drie vroeg 19e eeuwse blauwe waterlandschap tegels in een zeskant ca. 1820 13x13cm. Cond.: G