Twee antieke kristallen karaffen, volslijpsel met sierlijke hoge stop. beiden voorzien van zilveren montuur.45 cm hoog cond G lichte chipjes.
Zeer fraaie grote Russich zilveren jat 1872, rijkelijk versierd met diverse applicaties en gekroonde adelaar op de bovenkant. 835/000 ca. 148gr. L.: 55cm. Cond.: U
Antiek zilveren theelicht op vier poten vervaardigd uit diverse kerkboeksloten. Vanaf midden 18e eeuw ca. 261gr. Cond.: G
Bijzondere wandelstok met zilveren heft waarvan de bovenzijde voorzien is van een pillendoosje met spiegeltje. Prikpunt is eveneens van zilver 835/000 L.: 92cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur van een slede met vate. Buitenlands stuk antiek zilver ca. 93gr. Cond.: G
Zilveren bonbonniere op voet met opengewerkte rand. "Fa. Wallace England" 925/000 ca. 180gr. 7xø15cm. Cond.: U
Twee zilveren miniaturen, paard en wagen 835/000 ca. 100gr. Cond.: G
Antiek kristallen Engels parfumflesje met zilveren dop L.: 10cm. Cond.: U
Zilveren beursje en zilveren tasbeugel Hollands eind 1800 925/000 ca. 106gr. Cond.: G
Engels zilveren theebus voorzien van Hollandse keur, 925/000 ca. 71gr. H.:8cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur van een koets met paard, Hollands 835/000 ca.26gr. Cond.: U
Antieke Engelse zilveren snuifdoos, MT: BM. Voorzien van ambachtelijke motieven 925/000 ca. 100gr. 3x8x5cm. Cond.: U
Prachtige antieke set van Hollands zilver bestaande uit sierlepel en een vork bewerkt met onder meer ooievaar-motief. MT: Yvo Theodorus van Erp, Leeuwarden 1897 835/000 ca. 210gr. L.: 25cm. Cond.: U
Mooi rijkelijk bewerkte geheel zilveren wandelstok deelbaar in twee helften met leeuwekop handgreep 925/000 ca. 615gr. L.: 90cm. Cond.: U
Vijf zilveren miniaturen; De bierwagen, de fietser, de lantaarnopsteker, de eenzame violist en een schommelstoel 835/000 ca.58gr. Cond.: U
Zilveren kandijtafel op 3 pootjes met kiepbaar blad 925/000 ca. 121gr. 8x13x11cm. Cond.: G
Zilveren Franse menageset ca. 1800 met twee glazen karaffen met stop. Karafhouders gedecoreerd met putto's die een ram voeren. Gehele set staand op klauwvoetjes. Zilver weegt ca. 610gr.
Schildpad doos met zilveren applicaties en tabaksdoos ca. 14x9cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren miniatuur molenbeker H.: 10cm. ca. 33gr. Cond.: U
Zilveren schaar 835/000 ca. 52,3gr. L.: 17,5cm. Cond.: U
Zilveren Engelse brandewijnkom, handgegraveerd 925/000 ca. 146gr. 7x18x9cm. Cond.: G
Zilveren beursje en zilveren waaier 800/000 ca. 67gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren tafelblik, jaarletter G: 1926. Behoeft reparatie aan de handgreep 835/000 ca. 146gr.
Carlo Alessi thee/koffieservies, gebombeerd Italië 1945 bestaand uit; Dienblad (50x34cm.) met koffie- en theekan, melk- en suikerkan. Alle grepen zijn gemaakt van vruchtenhout (appel) Cond.: G
Stel sterling zilveren kandelaars begin 20e eeuw. 925/000 H.:8cm. Cond.: R
Driedelig zilveren moccaservies met weelderige roosmotieven 835/000 ca. 930gr. Kan is 18cm. hoog Cond.: U
Fraai bewerkte zilveren dekseldoos op pootjes met roosknop 835/000 ca. 287gr. 10x13x8cm. Cond.: U
Zilveren lakzegelstempel 19e eeuw, buitenlands gekeurd 7cm. ca. 31gr.
Zes diverse zilveren (925/000 en 835/000) suikerscheppen 20e eeuw, in goede conditie. Allen met mooi gegraveerde steel. Totaal ca. 54gr. ca. 10cm.
Diverse delen verzilverd bestek en schalen o.a; 15x grote vorken, 16 grote lepels, 12 kleine lepels, 27 kleinere lepels, 4 oortjes, 2 sauslepels, taartschep, 2 suikerlepels en 1 vleesvork. Alles 20e e...
Antieke Hollands zilveren beugeltas aan jasseronketting, jaarletter I: 1886, 11cm. Cond.: U
Mooie rechthoekige Engels zilveren snuifdoos met vergulde binnenkant. 925/000 ca. 62gr. 2,5x9,5x3,5cm. Cond.: U
Twee Hollands zilveren apostellepels 835/000 ca. 27gr. Cond.: U
Zilveren lakzegelstempel Duits gekeurd ca. 1920. 830/000 ca. 14gr. 8cm.
Bijzonder fraaie zilveren gedachtenislepel waarvan de bak is voorzien van een medaillon op de achterzijde. 925/000 ca. 170gr. L.: 30cm. Cond.: U
Hollands zilveren theebus ca. 1900, groot zilverkeur met uitvoerstempel (sleutel), MT: Hooykaas 835/000 ca. 195gr. 6x12x7,5cm. Cond.: U
Engels zilveren sigarenknipper 925/000 L.: 14cm. Cond.: U
Facetgeslepen bokaal 20xø11cm. en amandelgeslepen bonbonniere 12xø16cm. 20e eeuw met zilveren voet (Hollandse keur 835) Cond.: U
4-Delig zilveren specerijengarnituur, Hollands gekeurd ca. 1930, inclusief lepeltje.
Drie antieke Hollands zilveren lepels 835/000 ca. 118gr. 20cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren beugeltas met jasseronketting, MT: HD Cond.: G
Vijf zilveren schaaltjes van Engeland tot het Midden (en verre) Oosten ca. 118gr. Cond.: G