Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G
Bronzen beeld R. Tereszezuk (Paul 1895- 1925), Oostenrijkse beeldhouwer. Voorstellend een lopende Aziatische krijgerin met opgestoken haar. Armen en hoofd zijn uitgesneden uit ivoor, geheel staan op z...
Bronzen beeld gesigneerd Georges van der Straeten (Nederland 1856 - 1941). Voorstellend iets voorovergebogen lopende Biedermeier dame met hoed. Gezicht en handen zijn uit ivoor gesneden. Geheel staan ...
Antieke brons op marmeren sokkel ca. 1900 Frankrijk. Voorstellend een meisje met schep en schaal met vissen 14,5x6,5x3cm. Cond.: G
Antieke bronzen buste ca. 1900 van E. Villanis (1880-1920 Frankrijk). Art Nouveau met mooie patina 42x24x16cm. Cond.: U
Antieke bronzen buste van een vrouw met een strik in het haar (Presse-papier) ca. 1900 Frankrijk 5x7x2,5cm. Cond.: G
Grote terracotta vaas met figuur van Goldschneider Wien. Gesigneerd Persan, mooie patina 60x40x23cm. Cond.: G
Oude Balinese buste van teakhout met hoofdtooi 20e eeuw 33x21x11cm. Cond.: G
Grote bronzen staande schemerlampvoet eind 19e eeuw. Geheel omrand met uitgewerkte draken. Lamp staat op 4 poten met omranding. Lamp is later electrisch gemaakt met 2 brandpunten H.: 183cm. Cond.: G
Ongesigneerd antiek beeld van een Perzische man op een vliegend kleed ca. 1900. "Made in Austria". Koud beschilderde compositie (metaal) 10,5x17x13,5cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een Griekse vrouw met gedrapeerd kleed ca. 1900. Marmeren sokkel, mooie kwaliteit 38x15x9cm. Cond.: U
Antieke Jugendstil (Art Nouveau) schenkkan ca. 1900, gesigneerd Ferrand. Voorstelling van man met baard en liggende vrouw. Materiaal: Compositie 25x16x18cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel, 1912, voorstellend "Der Alte Fritz" alias Frederik de Grote koning van Pruisen. Onduidelijk gesigneerd 28x6x6cm. Cond.: U
Bronzen vuurvergulde visitiekaartjeshouder ca. 1900. Ovaal van vorm met een liggende herdershond en bloemen gedecoreerd. 7x15x13cm. Cond.: G
Bronzen Art Nouveau (Jugendstil) figuur op marmeren sokkel ca. 1900. Mist een stukje van de sokkel, mooie kwaliteit, ongesigneerd Cond.: G
H. 24-28 cm.
Antieke bronzen barokstijl kandelaar, Vlaams 19e eeuw 43x20x20cm. Cond.: U
Grote bronzen, Art Deco stijl ,sculptuur van een zittende kat. Eind 20e eeuw, gesigneerd Francois Pompon gemaakt naar 19e eeuws voorbeeld 45x21x30cm. Cond.: G.
Groot antiek Frans Art Nouveau beeld ca. 1900. Gesigneerd Cherot. Dansende vrouw met kleed, gemaakt van compositie metaal 59x20cm. Cond.: G
Twee antieke eikenhouten houtsnijwerken 19e eeuw met barokke gezichten, Vlaams 44cm. Cond.: G
Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G
Zware bronzen tassa met classisistische ornamentuur ca. 1880 in zeer goede staat 28xø26,5cm. Cond.: G
Twee bronzen figuren op bronzen sokkel, ongesigneerd ca. 1900. 1x Don Quichotte 1x Hermes 18-20cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend een Thaise boedha met tempelhond en figuur op schoot 21e eeuw. 27x19x11cm. Cond.: U
Oude samac metalen tassa 20e eeuw met Jugendstil motief, gesigneerd A. Bouny 16,5x15,5x14cm. Cond.: G
Bronzen beeld 21e eeuw, gesigneerd C. Valt. Voorstellend hond staand op voerbak bij het hek 25x20x11,5cm. Cond.: G
Groot massief bronzen masker portret ca. 1930 met daarachter een lamp gemonteerd (voor wandmontage). Ongesigneerd 33x23x18cm. Cond.: G
Grote vurenhouten heilige Petrus 1e helft 20e eeuw met monogram J.M.
Driedelig gipsen Heilighart beeld met vazen (zilverkleurig) ca. 1900, gesigneerd A. Carli. Licht beschadigd 31x31x14cm. en 34x12x12cm. Cond.: G
Antieke bronzen figuur, gesigneerd Miroy Freres Leve Oue Bolande ca. 1890 in zeer goede staat en mooie patina 42x15x15cm. Cond.: U
Bronzen beeld voorstellend een zittende eend, gesigneerd Francois Pompom 21e eeuw (naar oud voorbeeld) 36x32x18cm. Cond.: U
Oud bronzen figuur met opschrift "Katholiek onderwijs met drank" 1e helft 20e eeuw, Amsterdamse school stijl 14,5x12x13cm. Cond.: G
Antieke vergulde wandfiguur 19e eeuw, vermoedelijk Frankrijk 34x10x15cm. Cond.: G
Antieke massief bronzen putto 19e eeuw, fijn uitgewerkt, mooie patina (7 KG.) 30x8x12cm. Cond.: U
Modern beeld van tin met marmeren voet, gemaakt door D.B. van Wijk. Portret Salvador Dali 35x13x20cm.
grote houten beschilderde Aziatische Quang Yin 20e eeuw mooi uitgewerkt 66x23x15cm. Cond.: G
Houten beschilderde Aziatische Quang Yin 20e eeuw. Mooi uitgewerkt 57x22x17cm. Cond.: G
Antieke putto 18e-19e eeuw. Later voorzien van twee lampefittingen in de handen. vermoedelijk Frankrijk of Duitsland 47x37x12cm. Cond.: G
Antiek marmeren asbak ca. 1910 met liggende bronzen jongen in zeer goede staat 7x12x16cm. Cond.: G
Bronzen beeld 21e eeuw, voorstellend een elegante dame staand op 1 been met de handen in de lucht. Geheel staand op zwart marmeren sokkel. Gemaakt naar voorbeeld van Botero 43xø18cm. Cond.: G
Beeld van een zittende uil op ronde sokkel (kunstenaar onbekend). Rand van de sokkel is iets gelijmd 36xø27cm.
Groot bronzen figuur van een Chinees met hengel ca. 1900 met mooie patina. Ongesigneerd 54x23x21cm. Cond.: U
Groot beeld van een man met een hamer ca. 1900 "Le travail par V. Constant". op een marmeren voet.Beeld is gemaakt van compositie 55x25x21cm. Cond.: G
Groot beeld van een visser met reddingsboei ca. 1890, gesigneerd Tempete V. Morey (vermoedelijk Engeland of VS). beeld is gemaakt van compositie 55x20x22cm. Cond.: G
Bronzen abstracte sculpture van een golfende man gemaakt door Guens Berg te Delden 20e eeuw 21x10x9cm. Cond.: G
Bronzen torso van een naakte vrouw geheel staand op zwart marmeren voet 20e eeuw 32x12x10cm.