Trovati 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemstilleven naar 18e eeuws voorbeeld ø71cm. Cond.: G
Ongesigneerd vrouwenportret van een dienstmeid ca. 1900, olieverf op paneel 7x9cm. Cond.: G
Frans Everbag (proefdruk) (1877 - 1947 Holland), ets op papier, handgesigneerd, grachtgezicht Amsterdam 43x31cm. Cond.: G
Frans Everbag (1877 - 1947 Holland), ets met aquatint, bloemstilleven met Chinese vaas en boek 24x17cm. Cond.: G
Frans koperen sleutelkastje 19e eeuw in barok vormgeving met rocailles en een figuur afgebeeld "Carpe Diem Depose" 4x36x25cm. Cond.: G
Indonesische Weegschaal ca. 1900 met opschrift "C. Schlieper Remscheid, alleen voor huishoudelijk gebruik Tida Boleh Pake Boeat Dagangan" 32xø26cm. Cond.: G
Ovaal 19e eeuws mahoniehouten Engels dienblad met koperbanden in zeer goede staat 5x35x49cm. Cond.: G
Twee zwarte hoge herenhoeden in originele doos ca. 1900 30x18x35cm. Cond.: G
Oude kunststoffen kerststal bestaande uit 12 grote figuren in zeer goede staat 7-50cm. 1 Oor van de os mist. Cond.: G Hoofd van kindje Jezus is eraf.
Twee antieke ringen. 1x 925/000 met barnsteen en 1x oude koperen ring Zuid-Amerika ø2,5cm. Cond.: G
Twee koperen wandlampen met glazen kappen ca. 1900, firma IANTE England 42x16x22cm. Cond.: G
Vijf flessen rode wijn; 2x Christian de Marjan Volnay 1971, 2x Les Pallieres Gigon das 1982 en 1x Chateau Gaillard Saint-Emilion Grand Cru 1982.
Vijf flessen rode wijn; 2x Chateau Haut-Guilard Montagne St Emilion 1976, 2x Glos Trimoulet S.H.T. Emilion Grand Cru 1976 en 1x Chteau Cote Bellevue Appellation Cotes de Bourg Controlee 1975.
Oude stoomwals van metaal (functioneel met brander) "Old Smokey" 2e helft 20e eeuw 21x33x15cm. Cond.: G
Twee Hongaarse munten. 1x munt van "20 Kreuzer" uit 1845 B. 1x Munt van ?? Kreuzer uit 1844 A.
Munt van 1 Gulden (Bayern) uit 1845. Opschrift "LUDWIG I KOENIG VON BAYERN". Munt is in redelijke staat.
Zilveren munt van 1/2 Gulden uit 1940, Wurttemberg. Opschrift "WILHELM KONIG V WURTTEMBERG". Ca. 5,2gr. ø24,2mm. Munt is in redelijk tot goede staat.
1x Munt van "One Shilling" uit 1842, munt is in redelijke conditie. 1x Munt van 16 Skilling uit 1857 in redelijke conditie. 1x Munt van 1/4 FL uit 1862, Oostenrijk in redelijke conditie.
Zilveren munt van 4R (Sp.) uit 1846. met opschrift "OSCAR SVERIGES NORR.GOTH VENT.KONUNG" Munt is in redelijke conditie.
Oude Art Deco pendule ca. 1930 met Westminster gongslag in zeer goede staat 23x35x12cm. Cond.: G
Eikenhouten pendule ca. 1920 met Pfeilkreuz uurwerk met slagwerk. In zeer goede staat met facetgeslepen glas 25x31x12cm. Cond.: G
Eikenhouten Art Deco tafelklok ca. 1920 met Junghans uurwerk. Wijzerplaat van koper en prachtig gestyleerd 23x29x12,5cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse teakhouten koloniale Aziatische kist met origineel beslag en slot. Geheel staand op 3 houten wielen met as (geheel origineel) in zeer goede staat 95x55x134cm. Cond.: G
Louis Seize stijl bankje ca. 1890 met handgestoken sierwerk en 2 zuilen. Goede zalmkleurige stoffering 130x102x64cm. Cond.: G