Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, landschap met figuren en kerk
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met figuren en kerk 24x30cm. Cond.: G

N. v. Kampen. vaas met bloemen
Resultaat: 10 EUR

N. v. Kampen 20e eeuw,olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

C. Dijkshoorn, bloemstilleven
Resultaat: 10 EUR

C. Dijkshoorn, olieverf op linnen, bloemstilleven 24x18cm. Cond.: G

Lamp met bijzettafel
Resultaat: 10 EUR

Moderne lamp met bijzettafel, messingkleur 140cm. Cond.: G

2 Koperen wandplaquettes
Resultaat: 10 EUR

Twee roodkoperen geslagen wandplaquettes 20e eeuw waarop een jongen en een meisje afgebeeld (Hummelstijl) 20x12x1cm. Cond.: G

Doosje met tinnen lepels
Resultaat: 10 EUR

Houten doos met diverse uitgewerkte tinnen lepels, Tiel Holland 20e eeuw 25x36x24cm. Cond.: G

Bureauset
Resultaat: 10 EUR

Art Deco 2-delig bureauset van glas met koper. Brievenhouder en inktdroger. Kleine chips 14x9x10cm. en 6x15x9cm. Cond.: R

Asbak met figuur
Resultaat: 10 EUR

Asbak, compositie bronskleurig , met afbeelding van een man met een schild in de hand. tinkleurig inzetbakje voor de as. H. 24 cm., voet 15x15 cm.

Doosje met lepels
Resultaat: 10 EUR

Lepeldoosje met inlegwerk ca. 1900 met alpaca lepeltjes 5x15,5x8cm. Cond.: G

2 Bierkruiken
Resultaat: 10 EUR

2 Aardewerken bierkruiken, blauw/wit, met tinnen deksel waarvan 1 met monogram MW, H.14 cm.

Veldkijker
Resultaat: 10 EUR

Oude veldkijker en lederen koker gemerkt ESTRE 20e eeuw 21x21x9cm.

3 Delen messing
Resultaat: 10 EUR

Drie delen messing 20e eeuw. 1x Jardiniere met bronzen hengsel met voorstelling van een draak 13xø20cm. 1x Messing treef ca. 1900 34x16cm. 1x Schenkkan 2e helft 20e eeuw 19xc17xø12cm. Cond.: G

2 Voetenstoofjes
Resultaat: 10 EUR

Twee oude voetstoven. 1x Antieke koetsstoof beukenhout 13x32x24cm. 1x Oude stoof van mahoniehout 19x30x21cm. Cond.: G

Notitieblokhouder Corry Ammerlaan
Resultaat: 10 EUR

Corry Ammerlaan design plated blocnotehouder met wapen van de eerste kamer. Staten Generaal 4,5x10x10,5cm. Cond.: G

Kavel sierkleedjes
Resultaat: 10 EUR

Kavel oude gehaakte sierkleedjes 20e eeuw Cond.: G

Dienblad met servies
Resultaat: 10 EUR

Art Deco nikkelen 4-delige koffieset bestaande uit 1 tablet, koffiekan, melkkan en suikerpot 48x28cm. Cond.: R

Antieke plaque ca. 1920
Resultaat: 10 EUR

Antieke religieuze Art Deco plaque ca. 1930 met monogram 10,6x6cm. Cond.: G

Grote bronzen plaquette
Resultaat: 10 EUR

Grote bronzen plaquette 700 jaar Warszawy (Warschau) ø10cm. Cond.: G

Diverse ringen en oorbellen
Resultaat: 10 EUR

Diverse moderne gekleurde kunststof ringen en oorbellen (27 stuks)

Bronzen drukgewicht, haan
Resultaat: 10 EUR

Antiek bronzen drukgewicht in de vorm van een haan ca. 1900 (voor brieven) 7x4x2cm. Cond.: G

Geelkoperen plantenbak
Resultaat: 10 EUR

Antieke 19e eeuwse geelkoperen plantenbak 23xø32cm. Cond.: G

Fayance keramiek lamp
Resultaat: 10 EUR

Oude Italiaanse Fayence keramiek lamp zonder kap 35xø16cm. Cond.: G

Mahoniehouten barometer
Resultaat: 10 EUR

Oude mahoniehouten barometer 2e helft 20e eeuw met Hollandse tekst in zeer goede staat 66x15x4cm. Cond.: G

Messing nap
Resultaat: 10 EUR

Antieke 19e eeuwse messing nap Holland (naad zit los) 11x21x17cm. Cond.: G

Messing tabaksdoos
Resultaat: 10 EUR

Antiek messing tabaksdoos met ster op het deksel 19e eeuw 2x13x8cm. Cond.: G

Tinnen kruik
Resultaat: 10 EUR

Antieke 19e eeuwse tinnen kruik met koperen ring, gemekrt. licht bedeukt 29xø10cm. Cond.: G

2 Moderne spiegels
Resultaat: 10 EUR

Twee moderne spiegels. 1x Ovaal goud bewerkte barok stijl spiegel en 1x Langwerpige polybrons spiegel. Beide facetgeslepen spiegels. 56x40cm. en 99x37cm. Cond.: G

4x Glas in lood
Resultaat: 10 EUR

Vier glas-in-lood ramen, 3x ge(brand)schilderd en 1x koud beschilderd (1 raam met barst) 20e eeuw 17-27cm. Cond.: R

Friese kerfsnede kist
Resultaat: 10 EUR

Oude Friese kerfsnede kist ca. 1920 met origineel slot in goede staat 13x37x25cm. Cond.: G

Van Nelle wandkoffiemolen
Resultaat: 10 EUR

Oude Van Nelle koffiemolen voor aan de wand 50-er jaren. Keramiek met hout 33x14x11cm. Cond.: G

Franklin Mint, Duessenberg J
Resultaat: 10 EUR

Modelauto van Franklin Mint (C) 1987, 1:24, Duessenberg J Derham Tourster 1930. 1 Lamp mist, verder is het model is in erg goede conditie.

Rolls Royce Camargue 1:22
Resultaat: 10 EUR

Modelauto van Bburage, schaal 1:22; Rolls Royce Camargue, "3001". Deurhendel mist en zonder flying lady. Verder in goede staat.

Franklin Mint Mercedes Benz 500K
Resultaat: 10 EUR

Modelauto van Franklin Mint (C)FMPM 1983, 1:24, Mercedes Benz 500K Special Roadster. 1 Zijpiegel mist, model is in goede conditie.

Franklin Mint modelauto 1:18
Resultaat: 10 EUR

Modelauto van Franklin Mint, 1:18, mist linker zijspiegel, model is verder in erg goede conditie.

4x Modelauto's Franklin Mint 1:43
Resultaat: 10 EUR

Vier modelauto's van Franklin Mint Precision Models (C)1988, schaal 1:43 van verschillende modellen, allen in goede tot erg goede conditie.

Togi Alfa Romeo 6C 1750 GS
Resultaat: 10 EUR

Modelauto van Togi Italy "29735/136", 1:23, Alfa Romeo 6C 1750 GS 1930. Model is in goede conditie.

5 Modelauto's 1:43
Resultaat: 10 EUR

Vijf modelauto's 1:43, 1x "Eligor" Citroen DS 21 1967, 1x 1x "Rextoys" Cadillac V16 1938-40, 1x "Tomica Dandy Tomy" Mazda Savanna RX-7 (DJ-8), 1x "Joal Miniaturas" Chevrolet Monza GT, 1x "JC made in...

6x Modelauto Yonezawa
Resultaat: 10 EUR

Zes modelauto's van het merk Yonezawa Diapet 1:40; 2x Nissan EXA Coupe, 1x Nissan Fairlady Z, 1x Mazda 323, 1x Nissan Skyline GT-R, 1x Mazda MX-5, 1x

2 Oude modelauto's Metosul
Resultaat: 10 EUR

Twee oude modelauto's van het merk Metosul 1:43; 1x Citroen DS19, 1x Alfa Romeo Giulietta Spider. Cond.: G

11 Diverse Provinciemunten
Resultaat: 10 EUR

Kavel met 11 Provinciemunten. 5 Munten van Hollandia (jaartallen niet duidelijk leesbaar). 1x Overijssel 1767, 2x Gelderland, 3x Zeeland. Munten zijn in matige staat.

Kavel diverse munten
Resultaat: 10 EUR

Kavel diverse munten o.a; 1x VOC Duit 1765, 1x 1 Cent 1826, 1x 1 Cent 1828, 6x Provinciemunten in slechte conditie. 4x 1 Cent (1893, 1914,1916,1917), 2x Zinken 1 cent (1942, 1943) en 2x 1 Cent uit 194...

3 Munten 5 cent
Resultaat: 10 EUR

3 Munten van 5 cent uit; 2x 1850 en 1x 1862. Munten zijn in goede staat.

17 Munten van 5 Cent
Resultaat: 10 EUR

Kavel van 17 munten van 5 Cent uit; 1923, 1929, 1934, 1939, 1941 (2x zink), 193 (zink), 2x 1948, 1952, 1957, 1969, 1979, 1980,1984. Tevens 2 herdenkingsstuivers. Munten in goede conditie.

5 Munten van 10 Cent
Resultaat: 10 EUR

5 Munten van 10 cent uit; 1856 (gebogen), 1886, 1914,1918 en 1 onleesbare. Munten in slechte tot redelijke staat

Munt van 10 Cent 1826
Resultaat: 10 EUR

Munt van 10 Cent uit 1826 Nederland. Munt is in gebruikte staat.

24 Munten van 10 cent
Resultaat: 10 EUR

Kavel van 24 munten van 10 cent uit; 19?7 (is een hanger o.i.d. geweest), 1939, 2x 1941, 1942, 1943, 11x 1948, 1951, 1955, 1963, 1964, 19691979 en 1993. Munten zijn in redelijk tot goede staat.

3 Munten van 1/2 gulden.
Resultaat: 10 EUR

Drie munten van 1/2 Gulden. 2x uit 1929 en 1x uit 1930. Munten zijn in redelijke tot goede staat.

Diverse Nederlandse munten.
Resultaat: 10 EUR

Kavel van diverse Nederlandse munten. 13 munten van 25 cent uit; 1897, 18xx?, 190x?, 1941, 1942 (zink), 1944, 1948(2x), 1950, 1966, 1980, 1983 en 1984. 2 Munten van 1 Gulden uit 1969 en 1982. 5 Munten...