Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zwei Mark 1876
Resultaat: 10 EUR

Munt van 2 Mark "Zwei Mark" uit 1876 met opschrift "KARL KOENIG VON WURTTEMBERG". Munt is in redelijke staat.

Zilveren munt 1891
Resultaat: 10 EUR

Zilveren munt, Britse florijn (2 Shilling) uit 1891 (zeldzaam jaar) met opschrift : "victoria dei gratia" en "FID DEF BRITT REG 1891". Munt is in redelijk tot goede conditie.

Design klokje
Resultaat: 10 EUR

Design klokje "Rhythem" 2e helft 20e eeuw van zilverkleurig kunststof, Japan. Onder met verzwaarde ronde sokkel en smalle hals. Uurwerk in ronde zilverkleurige behuizing. H.: 18,5cm.

Langwerpige taboeret
Resultaat: 10 EUR

Grote langwerpige taboeret met getorste eiken poten en velours stoffering ca. 1920 42x116x42cm. Cond.: G

Eikenhouten halkastje
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten halkastje met 2 deurtjes en lade 2e helft 20e eeuw 72x69x26cm. Cond.: G

Beeld Maria
Resultaat: 10 EUR

Mariabeeld van compositie begin 20e eeuw op onyx-marmeren sokkel 13cm.

Glazen schenkkan/vaas
Resultaat: 10 EUR

Grote moderne handgeblazen schenkkan, onduidelijk gesigneerd (G. Lardinch of Lurdinck?) 2e helft 20e eeuw 37xø14cm. Cond.: G

2x Swarovski
Resultaat: 10 EUR

Twee kristallen schlpen met parel. 1x Schelp met Swarovski teken (postcode ook gegraveerd). 1x Schelp met N.C. gegraveerd. 5,5x5x6,5cm. en 6,5x5x5,5cm. Cond.: R

Glazen karaf
Resultaat: 10 EUR

Oude handgeblazen glazen karaf 2e helft 20e eeuw, roze met melkkleur 40xø8cm. Cond.: G

2 Glazen, Hamburg
Resultaat: 10 EUR

Twee herinneringsglazen van Hamburg 20e eeuw. 1x Glazen laars met sneeuwklokjes en opschrift. 1x Bierglas met 3 blikken op Hamburg H.: 15cm. Cond.: G

Imari bord
Resultaat: 10 EUR

Japans imari bord ca. 1880 met landschapsdecor ø22cm.

Rosenthal verzamel bord
Resultaat: 10 EUR

Rosenthal verzamelbord 1980, ontwerp van Björn Wiinblad (1918-2006). Polychroom beschilderd glazen bord, gelimiteerde oplage ø29cm.

Keramische plaquette
Resultaat: 10 EUR

Oude keramische plaquette, gemerkt "De Porseleyne Fles Delft 5 mei 1945 Nederland zal herrijzen" 14x20cm. Cond.: G

Stel honden, rood
Resultaat: 10 EUR

Twee porseleinen Staffordshire honden Engeland 20e eeuw. Verflaag bladert af 18x9x14cm. Cond.: G

Dekseldoos pors.
Resultaat: 10 EUR

Porseleinen ovale dekseldoos, Lorens Italië 2e helft 20e eeuw. Deksel is versierd met een afbeelding van een vrouw en een meisje in een fantasietuin ø18cm.

Imari bordje
Resultaat: 10 EUR

Imari porseleinen sierbord 19e eeuw met bloemdecor 3,5xø21cm. Cond.: G

Servies, Hutschenreuther
Resultaat: 10 EUR

Porseleinen Hutschenreuther rest-koffieservies ca. 1980 Duitsland. (chips) Cond.: R

Lot Chinees porselein, 20e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Kavel divers Chinees porselein 20e eeuw ø8-ø16cm. Cond.: G

Platelen bord
Resultaat: 10 EUR

Plateel keramiek sierbord, gemerkt Ranuala Handpainted Holland, 20e eeuw ø30,5cm. (Haarscheur). Cond.: G

5 Diverse tegels
Resultaat: 10 EUR

Vijf diverse tegels. 2x 19e eeuws (landschapsdecor en een tegel met groene rand) Cond.: G. 3x 18e eeuw (kinderspelen, boot en dierlijk figuur) Cond.: R-S

Tegeltableau
Resultaat: 10 EUR

Oud tegeltableau naar 18e eeuws voorbeeld met 6 tegels, ruiter te paard 20e eeuw. Cond.: G

Tegel, Zeewezen
Resultaat: 10 EUR

Kobalt blauwe tegel 17e eeuw met een afbeelding van een zeewezen ca. 1670. Tegel is gelijmd en gerestaureerd Cond.: R

Diverse blauwe bordjes
Resultaat: 10 EUR

Tien antieke Chinees porseleinen borden 19e-20e eeuw met blauw decor. 3x Duitsland 7x Chinees. 1x Lichte randschade ø12,5cm. en ø19cm. Cond.: G

Gemberpotje
Resultaat: 10 EUR

Oud gemberpotje met blauw decor 2e helft 20e eeuw 7x5xø7,5cm. Cond.: G

Bont Makkums bord
Resultaat: 10 EUR

Oud Makkums 6-kantig keramiek bord met vogel afgebeeld 20e eeuw 15x15x15cm. Cond.: G

Porseleinen dekselterrine
Resultaat: 10 EUR

Porseleinen dekselterrine midden 20e eeuw gemerkt Schlaggenwald Tsjechie. Gedecoreerd met reeën 21x38x21cm. Cond.: G

Porseleinen kannetje
Resultaat: 10 EUR

Jugendstil porseleinen kannetje gedecoreerd met Jugendstil decor met wapen. Gedateerd 1914-1915 H.: 17,5cm. Cond.: G

Imari bord ø17,5cm.
Resultaat: 10 EUR

Imari bord 19e eeuw met licht geschulpte rand en landschapsdecor met bloemen ø17,5cm. Cond.: G

Delfts blauw bord
Resultaat: 10 EUR

18e Eeuwse Delftsblauwe plooischaal. 8-Hoekig gedecoreerd met bloemmotief en schaal is geheel geribt. 1 Haarscheur 5x22,5x22,5cm. Cond.: R

Capodimonte sierbord
Resultaat: 10 EUR

Groot capodimonte (Keramos R. Capodimonte Italy 137/1) sierbord met gouddecor en putto 5,5xø34cm. Cond.: G

3-Delig vazenstel
Resultaat: 10 EUR

Oud 3-delig aardewerken vazenstel 20e eeuw met gouddecor en romantische voorstellingen (Italië). 2 chips en 1 scheur Cond.: R

Delfts blauw kaststel
Resultaat: 10 EUR

3-Delig Delfts blauw kaststel 20e eeuw. Chip 1x32cm. 2x25cm. Cond.: R

3-Delig kaststel
Resultaat: 10 EUR

3-Delig Delfts blauw kaststel keramiek 20e eeuw. Blauw decor met blomene en kerk Holland. 32x14x8cm. en 25x12x12cm. Cond.: G

3-Delig kaststel
Resultaat: 10 EUR

3-Delig kaststel keramiek Holland 20e eeuw met decor van bloemen en paradijsvogels 32xø17cm. en 25xø15cm. Cond.: G

7 KPM kerstborden
Resultaat: 10 EUR

Zeven porseleinen KPM kerstborden in aquatinten 1977-1983. Versierd met gouddecor, gelimiteerde oplage ø20cm.

Porseleinen uil
Resultaat: 10 EUR

Porseleinen uil op ronde sokkel, Rehau, Bayern ca. 1910-1920. Ontwerp: Wilhelm Veit, modelnr.: 6/II. Beschadiging aan het oor en onderkant. H.: 36cm.

10 Deel Hutschenreuter
Resultaat: 10 EUR

Tien delen Hutschenreuther bestaande uit; mokkakan 21cm., melkkan en suikerpotje, Bord ø19cm. en 10 petit-four schoteltjes ø10cm. Allen met bloemendecor op kobaltblauwe ondergrond, versierd met goudde...

Imari bordje
Resultaat: 10 EUR

Chinees imari bord ca. 1900 met afbeelding van een bloemenvaas ø22cm.

Zilveren 10G
Resultaat: 9 EUR

Zilveren munt van 10 gulden Juliana Nederland 1945 - 1970,

4 Munten van 2,5 Cent
Resultaat: 5 EUR

4 Munten van 2,5 Cent uit 1904, 2x 1941 en 1x 1941 (zink). Munten zijn in redelijk tot goede conditie.

52 Centen
Resultaat: 5 EUR

Kavel van 52 munten van 1 cent. De gehele serie van 1948 t/m 1980 en daarbij een aantal dubbelen. De munten zijn in goede conditie.

3 Bankbiljetten 2,5 Gulden 1949
Resultaat: 5 EUR

Kavel van drie muntbiljetten van 2,5 Gulden uit 1949. Biljetten zijn in gebruikte staat.

Kavels diverse munten
Resultaat: 5 EUR

Kavel diverse munten waaronder; 4 zinken munten van 1 cent uit 1941 (P), 1942 (P), 1943 en 1944 (ZF), Zilveren munt (835/000) ø22,5mm ca. 6gr. in etui. Ter gelegenheid van het 40 jarig jubileum Beatri...