Prachtige massief mahoniehouten Engelse Jugendstil spiegelcommode ca. 1900. Origineel beslag. Mooie vormgeving 178x53x106cm. Cond.: G
Mahoniehouten Louis Philippe naaitafeltje ca. 1880 met vakverdeling (en garenbak) binnenin en spiegel. Bijzonder mooi onderstel, staand op wieltjes 71x54x40cm. Cond.: G
Mahoniehout met eiken damesschrijfbureau met 3 lades en uittrekblad. Origineel groen schrijfleer ca. 1910 in zeer goede staat 77x60x108cm. Cond.: G
18e Eeuwse Duitse betaaltafel van notenfineer met getorste poten (kruislings verboden) en lade. In ongerestaureerde staat 78x104x66cm. Cond.: G
Moderne kalfslederen zitbank-voetenbank op houten poten. Goede kwaliteit en in goede staat 45x73x52cm. Cond.: G
Antieke Duitse eiken Biedermeier dekenkist met gekerfd front. Origineel beslag, slot en sleutel. In zeer goede staat 78x120x61cm. Cond.: G
Smalle hoge nieuwe spiegel, Franse stijl in goudkleur met facetgeslepen spiegel en uitgewerkte kroon. Rococo stijl 173x56cm. Cond.: U
Hollandse notenfineer penantkastje Willem III met origineel beslag ca. 1880. In redelijke ongerestaureerde staat 98x104x42cm. Cond.: R
Groot eikenfineer buffet, Duitsland ca. 1930 met mooi houtsnijwerk en geslepen glas. Compleet met sleutels in zeer goede staat 165x195x70cm. Cond.:G
Notenhout met wortelnoten Engels damesbureau met schuine klep ca. 1930. Vakverdeling met 1 lade, verder nog 4 lades. Het meubel verkeered in goede staat met origineel brons beslag en sleutels 101x50x4...
Hollands mahoniefineer meidenkastje ca. 1880 in nette ongerestaureerde staat. Fineerschade aan de deuren 182x120x42cm. Cond.: G
Zes Hollandse Neo Barok stoelen ca. 1900 van eikenhout met onderling verbonden poten. Stoffering van ruitstof in goede staat 93x45x44cm. Cond.: G
Armleunstoel 19e eeuw in Louis XIV stijl met petit-point (borduurwerk )bekleding. Mooi snijwerk 111x71x75cm. Cond.: G
Grote Hollandse grenen Willem III kledingkast ca. 1880 met nog originele bierverf. Binnenwerk met schappen en lade. De kast is uitneembaar en heeft 2 lades onder. 205x140x50cm. Cond.: G
Grote driezijdige glasvitrine 20e eeuw met glazen schappen. Donkergebeitst beukenhout staand op klauwpoten 202x113x36cm. Cond.: G
Grote mahoniehouten aankleedspiegel ca. 1840 Biedermeier. Spiegel kan gedraaid worden 163x93x34cm.
Hollands wortelnoten commode 19e eeuw in Louis Quinze stijl met origineel bronzen beslag en sloten. Commode is in redelijke ongerestaureerde staat, staand op klauwpoten 78x99x51cm. Cond.: G
Massief notenhouten lectuurmolen met koper beslagen 2e helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld 27x44x43cm. Cond.: G
Louis Seize stijl wandspiegel 19e eeuw met handgestoken houten vergulde lijst. Licht beschadigd 70x53x6cm. Cond.: G
Zes antieke eikenhouten stoelen waaronder 2 armleunstoelen ca. 1900 Mechelen. Nieuw gestoffeerd met lichtblauwe velours en kopernagels 92x63x55cm. Cond.: G
Drie antieke Franse eiken stoelen met getorste poten en mooie velours bekleding 85x43x45cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten 19e eeuwse salontafel met groen leer op het blad (geschulpt blad) en koperen wieltjes. 43x82x82cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten spiegelcommode ca. 1900 met band intarsia. Geheel staand op koperen wieltjes in goede staat 174x107x46cm. Cond.: G
Oud mahoniehouten Empire stijl halve maan tafel op drie spitse poten ren 2 lades met Empire beslag 20e eeuw 74x77x40cm. Cond.: R
Mahoniehouten kastje met band ingelegd ca. 1900. Origineel beslag, geheel staand op koperen wieltjes in zeer goede staat 88x48x87cm. Cond.: G
Antieke Franse eiken jachtstoel met getorste poten en snijwerk ca. 1890. Mooie velours bekleding 106x45x53cm. Cond.: G
Vergulde stuckwerk spiegel met kuif 19e eeuw in barokstijl. Licht beschadigd 92x66x16cm. Cond.: G
Hollands mahoniehout fineer penantkastje ca. 1880 in redelijke ongerestaureerde staat 96x103x47cm. Cond.: G
Hollandse eiken 4-laden commode met origineel bronzen beslag 104x110x49cm. Cond.: G
Vier eikenhouten Henry Deux stoelen 19e eeuw met stoffering 92x40x46cm. Cond.: G
Engelse dames schrijftafel ca. 1880, mahoniehout fineer (beschadigd). Voorzien van groen velours op schrijfblad. Tafel met lade en origineel bronzen beslag, slot en sleutel. 71x88x53cm. Cond.: R
Bijzondere eikenhouten eethoek ca. 1900 van massief eiken. Geheel uitgevoerd in Engelse Tudor stijl (16e eeuw). Veel snij- en draaiwerk. 4 Stoelen (97x55x54cm.), 1 armleunstoel (101x70x63cm.) en een v...
Vijf notenhout gekleurde beklede eetkamerstoelen met aparte rugleuning in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Mooie velours bekleding in barokstijl 97x61x53cm. Cond.: G
Massief eikenhouten 4-laden commode ca. 1880 met origineel beslag en sloten 103x107x60cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse massief mahoniehouten tafeltje met messing beslag en hekwerk. Frankrijk ca. 1880, rijkelijk bewerkt. Marmeren blad is gebarsten Cond.: G
Art Deco messing wastafel op wieltjes met twee marmeren bladen, waarschijnlijk ooit met hotel-functie 77x75x46cm. Cond.: G
Antieke Engelse bank gestoffeerd met zijde(beschadigd) staand op vier mahoniehouten poten en koperen wieltjes 72x78x149cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten schommelstoel,(rocking-chair) 19e eeuw met creme velours stoffering. 96x50x90 cm., Cond.:G
Oude wortelnoten fineer Hollandse dubbelgebogen commode in Louis Quinze stijl met origineel bronsbeslag. Geheel staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw 77x103x50cm. Cond.: R
Eikenhouten bureau-draaistoel ca. 1880 met zware gietijzeren voet (bewerkt) en lederen zitting, Engeland 82x51x58cm.
Mahoniehouten wastafel ca. 1880 met marmeren blad, lade en etage tussen de poten. Rechts met handdoekophanging, links is afwezig. 80x104x45cm. Cond.: G
Duits eikenhouten Grunderzeit dressoir met vroeg barok stijl beslag in zeer goede staat met getorste zuilen 160x75x65cm. Cond. : G
Mahoniehouten theekastje, ca.1910, aan 3 zijden te openen, met facet geslepen glas en taps toelopende poten, daarbij een los dienblad met bronzen handgrepen. 79x63x42 cm., Cond.:G
Art Nouveau stijl toilettafel van licht beukenhout met 2 lades en spiegel. Geheel staand op 4 wieltjes 2e helft 20e eeuw 145x91x42cm. Cond.: G
Oude wijntafel met inlegwerk van diverse houtsoorten, afgewerkt met bronzen monturen en geschulpt blad 51x62x62cm. Cond.: G
Decoratieve mintgroene eethoek met biezen zitting. Engelse landhuisstijl 2e helft 20e eeuw 75xø78cm. en 90x43x46cm. Cond.: G
Antiek rozenhout gefineerde bijzettafel met bies ingelegd op koperen voetjes ca. 1900 Engeland in goede staat 60xø45cm. Cond.: G
Antieke Biedermeier voltaire 20e eeuw, bekleed met rode velours in zeer goede staat 101x67x75cm. Cond.: G