Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie kast 4 laden
Resultaat: 160 EUR

Prachtige massief mahoniehouten Engelse Jugendstil spiegelcommode ca. 1900. Origineel beslag. Mooie vormgeving 178x53x106cm. Cond.: G

Naaitafeltje
Resultaat: 160 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe naaitafeltje ca. 1880 met vakverdeling (en garenbak) binnenin en spiegel. Bijzonder mooi onderstel, staand op wieltjes 71x54x40cm. Cond.: G

Dames Schrijfbureau
Resultaat: 150 EUR

Mahoniehout met eiken damesschrijfbureau met 3 lades en uittrekblad. Origineel groen schrijfleer ca. 1910 in zeer goede staat 77x60x108cm. Cond.: G

Betaaltafel
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Duitse betaaltafel van notenfineer met getorste poten (kruislings verboden) en lade. In ongerestaureerde staat 78x104x66cm. Cond.: G

Leren poef
Resultaat: 150 EUR

Moderne kalfslederen zitbank-voetenbank op houten poten. Goede kwaliteit en in goede staat 45x73x52cm. Cond.: G

Dekenkist
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse eiken Biedermeier dekenkist met gekerfd front. Origineel beslag, slot en sleutel. In zeer goede staat 78x120x61cm. Cond.: G

Smalle spiegel
Resultaat: 150 EUR

Smalle hoge nieuwe spiegel, Franse stijl in goudkleur met facetgeslepen spiegel en uitgewerkte kroon. Rococo stijl 173x56cm. Cond.: U

Penantkastje Willem III
Resultaat: 150 EUR

Hollandse notenfineer penantkastje Willem III met origineel beslag ca. 1880. In redelijke ongerestaureerde staat 98x104x42cm. Cond.: R

Duits buffet
Resultaat: 150 EUR

Groot eikenfineer buffet, Duitsland ca. 1930 met mooi houtsnijwerk en geslepen glas. Compleet met sleutels in zeer goede staat 165x195x70cm. Cond.:G

Damesbureau
Resultaat: 150 EUR

Notenhout met wortelnoten Engels damesbureau met schuine klep ca. 1930. Vakverdeling met 1 lade, verder nog 4 lades. Het meubel verkeered in goede staat met origineel brons beslag en sleutels 101x50x4...

Mahonie meidenkast
Resultaat: 150 EUR

Hollands mahoniefineer meidenkastje ca. 1880 in nette ongerestaureerde staat. Fineerschade aan de deuren 182x120x42cm. Cond.: G

6 Stoelen
Resultaat: 150 EUR

Zes Hollandse Neo Barok stoelen ca. 1900 van eikenhout met onderling verbonden poten. Stoffering van ruitstof in goede staat 93x45x44cm. Cond.: G

Armstoel
Resultaat: 150 EUR

Armleunstoel 19e eeuw in Louis XIV stijl met petit-point (borduurwerk )bekleding. Mooi snijwerk 111x71x75cm. Cond.: G

Grenen kast Willem III, ca. 1880
Resultaat: 150 EUR

Grote Hollandse grenen Willem III kledingkast ca. 1880 met nog originele bierverf. Binnenwerk met schappen en lade. De kast is uitneembaar en heeft 2 lades onder. 205x140x50cm. Cond.: G

Driezijdige glasvitrine
Resultaat: 150 EUR

Grote driezijdige glasvitrine 20e eeuw met glazen schappen. Donkergebeitst beukenhout staand op klauwpoten 202x113x36cm. Cond.: G

Aankleedspiegel
Resultaat: 150 EUR

Grote mahoniehouten aankleedspiegel ca. 1840 Biedermeier. Spiegel kan gedraaid worden 163x93x34cm.

Wortelnoten ladekast
Resultaat: 140 EUR

Hollands wortelnoten commode 19e eeuw in Louis Quinze stijl met origineel bronzen beslag en sloten. Commode is in redelijke ongerestaureerde staat, staand op klauwpoten 78x99x51cm. Cond.: G

Oude lektuurmolen
Resultaat: 135 EUR

Massief notenhouten lectuurmolen met koper beslagen 2e helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld 27x44x43cm. Cond.: G

Wandspiegel 19e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Louis Seize stijl wandspiegel 19e eeuw met handgestoken houten vergulde lijst. Licht beschadigd 70x53x6cm. Cond.: G

6 Eikenhouten stoelen
Resultaat: 125 EUR

Zes antieke eikenhouten stoelen waaronder 2 armleunstoelen ca. 1900 Mechelen. Nieuw gestoffeerd met lichtblauwe velours en kopernagels 92x63x55cm. Cond.: G

3 Getorste stoelen
Resultaat: 120 EUR

Drie antieke Franse eiken stoelen met getorste poten en mooie velours bekleding 85x43x45cm. Cond.: G

Salontafel
Resultaat: 120 EUR

Engelse mahoniehouten 19e eeuwse salontafel met groen leer op het blad (geschulpt blad) en koperen wieltjes. 43x82x82cm. Cond.: G

Mahonie kastje, 4 laden
Resultaat: 120 EUR

Engelse mahoniehouten spiegelcommode ca. 1900 met band intarsia. Geheel staand op koperen wieltjes in goede staat 174x107x46cm. Cond.: G

Mahonie halve-maantafel
Resultaat: 120 EUR

Oud mahoniehouten Empire stijl halve maan tafel op drie spitse poten ren 2 lades met Empire beslag 20e eeuw 74x77x40cm. Cond.: R

Mahonie kastje, 2 deurtjes
Resultaat: 120 EUR

Mahoniehouten kastje met band ingelegd ca. 1900. Origineel beslag, geheel staand op koperen wieltjes in zeer goede staat 88x48x87cm. Cond.: G

Franse jachtstoel
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse eiken jachtstoel met getorste poten en snijwerk ca. 1890. Mooie velours bekleding 106x45x53cm. Cond.: G

Vergulde spiegel met kroon
Resultaat: 110 EUR

Vergulde stuckwerk spiegel met kuif 19e eeuw in barokstijl. Licht beschadigd 92x66x16cm. Cond.: G

Mahonie penantkastje
Resultaat: 110 EUR

Hollands mahoniehout fineer penantkastje ca. 1880 in redelijke ongerestaureerde staat 96x103x47cm. Cond.: G

Hollandse chiffonniere
Resultaat: 110 EUR

Hollandse eiken 4-laden commode met origineel bronzen beslag 104x110x49cm. Cond.: G

4 Henry Deux stoelen
Resultaat: 110 EUR

Vier eikenhouten Henry Deux stoelen 19e eeuw met stoffering 92x40x46cm. Cond.: G

Schrijftafel 1870
Resultaat: 100 EUR

Engelse dames schrijftafel ca. 1880, mahoniehout fineer (beschadigd). Voorzien van groen velours op schrijfblad. Tafel met lade en origineel bronzen beslag, slot en sleutel. 71x88x53cm. Cond.: R

Eethoek
Resultaat: 100 EUR

Bijzondere eikenhouten eethoek ca. 1900 van massief eiken. Geheel uitgevoerd in Engelse Tudor stijl (16e eeuw). Veel snij- en draaiwerk. 4 Stoelen (97x55x54cm.), 1 armleunstoel (101x70x63cm.) en een v...

5 Eetkamerstoelen
Resultaat: 100 EUR

Vijf notenhout gekleurde beklede eetkamerstoelen met aparte rugleuning in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Mooie velours bekleding in barokstijl 97x61x53cm. Cond.: G

Eiken 4-laden commode
Resultaat: 100 EUR

Massief eikenhouten 4-laden commode ca. 1880 met origineel beslag en sloten 103x107x60cm. Cond.: G

Mahonie tafeltje, messing hekje
Resultaat: 100 EUR

Antieke 19e eeuwse massief mahoniehouten tafeltje met messing beslag en hekwerk. Frankrijk ca. 1880, rijkelijk bewerkt. Marmeren blad is gebarsten Cond.: G

Messing wastafel, wieltjes
Resultaat: 100 EUR

Art Deco messing wastafel op wieltjes met twee marmeren bladen, waarschijnlijk ooit met hotel-functie 77x75x46cm. Cond.: G

Engelse bank
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse bank gestoffeerd met zijde(beschadigd) staand op vier mahoniehouten poten en koperen wieltjes 72x78x149cm. Cond.: G

Schommelstoel, mahonie
Resultaat: 100 EUR

Engelse mahoniehouten schommelstoel,(rocking-chair) 19e eeuw met creme velours stoffering. 96x50x90 cm., Cond.:G

Hollandse dubbelgebogen commode
Resultaat: 100 EUR

Oude wortelnoten fineer Hollandse dubbelgebogen commode in Louis Quinze stijl met origineel bronsbeslag. Geheel staand op klauwpoten 2e helft 20e eeuw 77x103x50cm. Cond.: R

Bureau draaistoel
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten bureau-draaistoel ca. 1880 met zware gietijzeren voet (bewerkt) en lederen zitting, Engeland 82x51x58cm.

Wastafel, marmeren blad
Resultaat: 90 EUR

Mahoniehouten wastafel ca. 1880 met marmeren blad, lade en etage tussen de poten. Rechts met handdoekophanging, links is afwezig. 80x104x45cm. Cond.: G

Dressoir
Resultaat: 90 EUR

Duits eikenhouten Grunderzeit dressoir met vroeg barok stijl beslag in zeer goede staat met getorste zuilen 160x75x65cm. Cond. : G

Theekastje
Resultaat: 90 EUR

Mahoniehouten theekastje, ca.1910, aan 3 zijden te openen, met facet geslepen glas en taps toelopende poten, daarbij een los dienblad met bronzen handgrepen. 79x63x42 cm., Cond.:G

Toilettafel
Resultaat: 90 EUR

Art Nouveau stijl toilettafel van licht beukenhout met 2 lades en spiegel. Geheel staand op 4 wieltjes 2e helft 20e eeuw 145x91x42cm. Cond.: G

Rond bijzettafeltje, inlegwerk
Resultaat: 85 EUR

Oude wijntafel met inlegwerk van diverse houtsoorten, afgewerkt met bronzen monturen en geschulpt blad 51x62x62cm. Cond.: G

Mintgroene eethoek + 4 stoelen
Resultaat: 85 EUR

Decoratieve mintgroene eethoek met biezen zitting. Engelse landhuisstijl 2e helft 20e eeuw 75xø78cm. en 90x43x46cm. Cond.: G

Noten tafeltje met rosewood
Resultaat: 81 EUR

Antiek rozenhout gefineerde bijzettafel met bies ingelegd op koperen voetjes ca. 1900 Engeland in goede staat 60xø45cm. Cond.: G

Fauteuil rood
Resultaat: 80 EUR

Antieke Biedermeier voltaire 20e eeuw, bekleed met rode velours in zeer goede staat 101x67x75cm. Cond.: G