Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Handgestoken stoel
Resultaat: 40 EUR

Mechelse eiken handgestoken stoel met onderling verbonden poten. Stoffen bekleding in redelijke staat 110x46x45cm. Cond.: G

2 Notenhouten bijzettafels
Resultaat: 40 EUR

Twee oude bijzettafeltjes met noten/wortelnoten fineer en bandintarsia. 8-Kantig blad 43x45x45cm. Cond.: G

Krantenbak
Resultaat: 35 EUR

Mahoniehouten klassieke lectuurbak met handvat en lade in zeer goede staat 40x48x37cm. Cond.: G

Tafeltje, parelmoer
Resultaat: 35 EUR

Aziatisch tafeltje ca. 1900 met parelmoer ingelegd staande op driepoot. geschulpt blad 57x27x27cm. Cond.: G

Notenhouten Engelse salontafel
Resultaat: 35 EUR

Grote notenhouten Engelse salontafel (Cheradon stijl) met groen lederen bovenblad, lades en messing afwerking op de poten. In goede staat 52xø103cm.

Mechels tafeltje
Resultaat: 35 EUR

Antiek eikenhouten Mechelse tafel ca. 1900 met gedraaide onderling verbonden poten en blad met houtsnijwerk (8-kantig) 63x49x49cm.

Eiken 3-laden buikcommode
Resultaat: 30 EUR

Kleine eikenhouten Hollandse 3-laden commode op bolpoten met origineel beslag en sleutel, 2e helft 20e eeuw 66x74x40cm. Cond.: G

Bijzettafel
Resultaat: 30 EUR

Engels ovaal mahoniehouten bijzettafeltje in Sheraton stijl, eind 20e eeuw 47x50x39cm. Cond.: G

Eiken plantentafeltje
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten plantentafeltje met etage ca. 1910 in zeer goede staat 72xø39cm. Cond.: G

Kapspiegeltje
Resultaat: 30 EUR

Engels mahoniehouten kapspiegel ca. 1880 met band ingelegd en lade Cond.: R

Smeedijzeren tuintafel
Resultaat: 30 EUR

Grote smeedijzeren rechthoekige tuintafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 78x126x68cm. Cond.: U

Vitrine
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten vitrine 1e helft 20e eeuw, schuin aflopend 50x61x23(boven)33(onder). Cond.: G

Wangentafeltje
Resultaat: 25 EUR

Mahoniehouten wangetafeltje in Engelse stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 56x36x60cm. Cond.: G

Klein bijzettafeltje
Resultaat: 25 EUR

Klein Engels notenhoutfineer wangentafeltje (1 lade) met harp en messing klauwpoten 20e eeuw. 52x70x36cm. Cond.: G

Eikenfineer Art Deco tafel
Resultaat: 25 EUR

Oude eikenfineer Art Deco tafel met pallisander fineer sierwerk in Amsterdamse school stijl. Ongesigneerd 64xø70cm. Cond.: G

Massief eiken tafel
Resultaat: 25 EUR

Oude massief eiken tafel 2e helft 20e eeuw (model betaaltafel 18e eeuw), in zeer goede staat 51x69x82cm. Cond.: G

Eikenhouten schrijfsecretaire
Resultaat: 25 EUR

Oude eikenhouten schrijfsecretaire met schuine klep. Daarin een vakverdeling met 2 lades 99x93x45cm. Cond.: G

Eikenhouten kapstok
Resultaat: 25 EUR

Grote eikenhouten kapstok met koperen sierhaken ca. 1930. Twee beschadigd 23x165x25cm. Cond.: G

Aziatische spiegel
Resultaat: 20 EUR

Oude Aziatische mahoniehouten spiegel met klapdeurtjes en snijwerk 2e helft 20e eeuw 91x78cm. Cond.: G

Notenhouten bijzettafel
Resultaat: 20 EUR

Oude ovale notenhouten bijzettafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x108x50cm. Cond.: G

Schrijfsecretaire
Resultaat: 15 EUR

Oude beukenhouten schrijfsecretaire 20e eeuw, notengekleurd met schuine klep en Queen-Anne poten 95x75x40cm. Cond.: R

Teakhouten TV kastje
Resultaat: 15 EUR

Modern teakhouten TV meubel 76x86x55cm. Cond.: G

2 Bloemtafeltjes
Resultaat: 15 EUR

Twee eikenhouten bloemtafeltjes 1e helft 20e eeuw met etage 58x29x30cm. en 56xø33cm. Cond.: G

Eiken tafeltje (krantenbak)
Resultaat: 15 EUR

Massief notenhouten krantenbak met vlechtwerk 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 58x63x34cm. Cond.: G

Eikenhouten miniset
Resultaat: 15 EUR

Massief eikenhouten miniset 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. barok vormgeving met onderling verbonden poten Cond.: G

Langwerpige taboeret
Resultaat: 10 EUR

Grote langwerpige taboeret met getorste eiken poten en velours stoffering ca. 1920 42x116x42cm. Cond.: G

Eikenhouten halkastje
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten halkastje met 2 deurtjes en lade 2e helft 20e eeuw 72x69x26cm. Cond.: G