11-Delig plated WMF Duitsland viscouvert in originele cassette 8x24x25cm. Cond.: R
Antieke Franse zilveren fotolijst c.q. spiegellijst 835/000 27,5x21,5cm. Cond.: G
Mooi zilveren schelpschaaltje op drie bolpootjes begin 1900. 925/000 ca. 67gr. 2,5xø11cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren natfruitschep. Jaarletter E: 1889, MT: AK47 Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven 835/000 ca. 22gr. L.: 15cm. Cond.: U
Antiek zilveren visitekaartjeshouder 800/000 ca. 61gr. 8,5x6,5cm. Cond.: G
Gero visbestek, botervloot en citroenstampers 2e helft 20e eeuw Cond.: G
Decoratief ovaal zilveren schaaltje met reliëfbodem, Duits eind 19e eeuw. Opengewerkte rand met rocaille ornamenten, minimaal beschadigd 800/000 ca. 100gr. 17x13,5cm.
Stel plated 3-lichts kandelaars 20e eeuw in goede staat 25x29x12cm. Cond.: G
Hollands zilveren suikerschep. Jaarletter W: 1881 van der Meulen Joure 835/000 ca. 13gr. Cond.: U
Hollands zilveren 835/000 roomlepel, ca.1900, Schoonhoven. ca.16 ghr.Cond.:U
Ruitgeslepen antiek zoutbakje op 925/000 zilveren voet, MT: JCS Johannes Cornelis Schouten Amsterdam, midden 1800 10x5,5x5,5cm. Cond.: U
Antiek bijbeltje "Het Nieuwe Testament" 1875 met zilveren bijbelslot in uitstekende conditie. 14x9x5cm.
Antiek Hollands zilveren strooilepel met houten steel. Jaarletter E: 1839, MT: HvH 835/000. Hollands zilveren maggifleshouder, jaarletter M: 1947, MT: CW3 835/000 ca. 30gr. Cond.: R
Kleine zilveren beker met blauw binnenglas, gemerkt met anker, leeuw M en B C. Gewicht zonder glas ca. 35gr. 8xø4cm. Cond.: G
Kristallen parfumflesje met zilveren dop en applique eind 1800 L.: 10cm. Cond.: R
Antiek zilveren tasbeugeltje met ketting aan kostuumhaak Cond.: U
Hollands zilveren beker, jaarletter Z: 1959, MT: van Kempen Minervakopje B Utrecht 835/000 ca. 69gr. H.: 7cm. Cond.: U
Hollands gekeurd Engels zilveren zoutvaatje met lepeltje en blauw glazen inzetbakje Cond.: U
Ruitgeslepen kristallen vaas op zilveren voet H.: 22cm. Cond.: U
Twee antieke Hollands zilveren zuurvorkjes Fa. van Kempen, jaarletter: 1896 835/000 ca. 46gr. Cond.: U
Hollands zilveren briefopener met opengewerkte heft 835/000 ca. 24gr. L.: 16cm. Cond.: U
Zilveren Jugendstil servethouder, gestempeld V (buitenlandse werken) 835/000 ca. 81gr. 13x7cm. Cond.: U
Grote silverplated tafelschaal met twee grepen 20e eeuw in Empire vormgeving 20x47x25cm. Cond.: G
Mooie zilveren 800/000 dienlepel met opengewerkt medaillon in de steel,vergulde bak, ca, 50 gr., L.18.5 cm., Cond.:U
Kristallen Engelse bokaal met zilveren rand, facetgeslepen 20e eeuw 20xø9cm. Cond.: U
Divers antiek zilver; twee vorkjes en 1 lepel ca. 1850 ca. 68gr. L.: ca. 16cm Cond.: G
Antiek Hollands bijbeltje van Joh. Enschede en Zonen 1884 met originele lederen band en zilveren slot 4x12x7cm. Cond.: G
Antiek zilveren 800/000 jugendstil kandelaartje ø6.5 cm., H.6 cm., Cond.:U
Zilveren kandelaar, laag model, jaarletter M: 1947 Amsterdam. 835/000 7xø9cm. Cond.: G
Hollands zilveren maatbekertje, jaarletter W: 1956, MT: Hooijkaas ca. 36gr. 6xø4,5cm. Cond.: G
Mooi Hollands zilveren theeduimpje, Haags lofje 835/000 ca. 20gr. L.: 9,5cm. Cond.: U
Lot divers zilver:suikertangetje,2 zoutschepjes,theelepel Amsterdam,Aposteltheelepel en een zuurvorkje, ca. 64 gr., Cond.:U
Hollandse kaasschaaf met zilveren 825/000 heft. Jaarletter V:1930, Cond.:G
Beursje met antiek Hollands zilveren beugeltje, MT: JHK en een zilveren schaalbeugel 835/000 ca. 53gr.
Drie zilveren onderzetters, Midden-Oosten 800/000 ca. 32gr. ø6cm. Cond.: U
Oud kristallen odeurflesje met bewerkt messing sluitsysteem, (met stopje) begin 1900 6,5xø4cm. Cond.: U
Etui met 4-delig dienbestekje met 800/000 zilveren heften Cond.: G
Kavel divers silver-plated bestek vorken en lepels cond G.
Grote tafelstrooier met bajonetsluiting van het merk WMF H.: 17,5cm. Cond.: U
Houten doosje met 21 zilveren sterrenbeelden hangers, 1 zilveren olifantje en 1 religieus zilveren hangertje 3x9,5x7cm. Cond.: U
Kristallen bakje met zilveren rand 5,5xø12cm. Cond.: U
Driedelig silverplated melk- en suikersetje 20e eeuw 6x25x15cm. Cond.: G
Djokja zilveren money-clip 800/000 ca. 13gr. L.: 8cm. Cond.: U