10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

14 Herdenkingstegels 6436
14 Herdenkingstegels

400 EUR

Kromzwaard 2737
Kromzwaard

1.200 EUR

A. Heyboer 1030
A. Heyboer

200 EUR

Bijbeltje met zilver 96
Bijbeltje met zilver

625 EUR

Designlamp, prisma 5520
Designlamp, prisma

155 EUR

Hoekkast 4126
Hoekkast

120 EUR

Zwaard in schede 2745
Zwaard in schede

350 EUR

Sieradendoos 2451
Sieradendoos

55 EUR

Decoratiestuk, oude mijn 2215
Decoratiestuk, oude mijn

70 EUR

J. ten Voorde, collage 1176
J. ten Voorde, collage

65 EUR

Jan Sierhuis 3/40 litho 1100
Jan Sierhuis 3/40 litho

80 EUR

Anton Heyboer, kip 1036
Anton Heyboer, kip

400 EUR

Zilveren theepot 321
Zilveren theepot

290 EUR

Zilveren pot 273
Zilveren pot

190 EUR

Zilv.intkstel 38
Zilv.intkstel

100 EUR

Zilveren schaal op pootjes 12
Zilveren schaal op pootjes

165 EUR

2 Hummel beeldjes 6128
2 Hummel beeldjes

20 EUR

Divers kristal en glas 5630
Divers kristal en glas

15 EUR

10 Groene glazen 5561
10 Groene glazen

50 EUR

Karaf + 4 glazen 5556
Karaf + 4 glazen

60 EUR

Schenkkan kristal 5528
Schenkkan kristal

60 EUR

2 Aziatische maskers 5112
2 Aziatische maskers

25 EUR

Vergulde Quan Yin 5040
Vergulde Quan Yin

275 EUR

Beeld toren 5020
Beeld toren

160 EUR