Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kromzwaard 2737
Kromzwaard

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Zwaard in schede 2745
Zwaard in schede

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Dolk, hakenkruis 2780
Dolk, hakenkruis

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Dolk, hakenkruis 2778
Dolk, hakenkruis

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
IJzeren zwaard, 18e eeuw 2767
IJzeren zwaard, 18e eeuw

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Degen, messing greep 2756
Degen, messing greep

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Karabijn 2710
Karabijn

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Mes, John Coe 2811
Mes, John Coe

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Kris 2799
Kris

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Amerikaans geweer 2793
Amerikaans geweer

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kris, drakenhoofd 2792
Kris, drakenhoofd

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Dolk, benen greep 2782
Dolk, benen greep

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Dolk, 2779
Dolk,

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Bajonet, messing greep 2776
Bajonet, messing greep

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zwaard, kruisvormige greep 2774
Zwaard, kruisvormige greep

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
IJzeren kromwaard, 18e eeuw 2772
IJzeren kromwaard, 18e eeuw

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Zwaard 2771
Zwaard

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
IJzeren zwaard, 18e eeuw 2769
IJzeren zwaard, 18e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zwaard in messing schede 2764
Zwaard in messing schede

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Nieuw zwaard 2763
Nieuw zwaard

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Duits zwaard in schede 2760
Duits zwaard in schede

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zwaard, preusenadler 2759
Zwaard, preusenadler

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Zwaard met monogram 2758
Zwaard met monogram

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Zwaard in schede 2741
Zwaard in schede

Resultaat:

150 EUR