Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
14 Herdenkingstegels 6436
14 Herdenkingstegels

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2 Hummel beeldjes 6128
2 Hummel beeldjes

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Delftsblauw porseleinen sierschotel 6573
Delftsblauw porseleinen sierschotel

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
3 Delen wit porselein 6553
3 Delen wit porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Porseleinen figuren 6552
2 Porseleinen figuren

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3 Hollandse tegels 6511
3 Hollandse tegels

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
8 Tegels kinderspelen 6505
8 Tegels kinderspelen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Bloemtegels in cirkel 6448
3 Bloemtegels in cirkel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Tegel paradijsvogel, 17e eeuw 6447
Tegel paradijsvogel, 17e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tegeltableau 6441
Tegeltableau

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
6 Kop & Schotels 6417
6 Kop & Schotels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Porseleinen bord 6371
Porseleinen bord

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Kop&Schotel KPM 6355
Kop&Schotel KPM

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Jugendstil stijl schaal 6303
Jugendstil stijl schaal

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5-Delig kaststel 6277
5-Delig kaststel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
3 Delfts blauwe borden 6263
3 Delfts blauwe borden

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Schaaltjes, Makkum & Herend 6258
2 Schaaltjes, Makkum & Herend

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Imari schotel 6249
Imari schotel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
13-Delige tete-a-tete, Rosenthal 6233
13-Delige tete-a-tete, Rosenthal

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
2 Meissen borden 6226
2 Meissen borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Aardewerken beeld 6217
Aardewerken beeld

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Kapitale dekselschaal, China 6190
Kapitale dekselschaal, China

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Japanse odeuflacon 6173
Japanse odeuflacon

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Grote bloempot 6167
Grote bloempot

Resultaat:

25 EUR