Gouden munt van 10 Gulden uit 1875 Willem III, Munt is in goede conditie. ca. 6,7gr
Gouden munt van 10 Gulden uit 1832 Willem I,, geslagen te Utrecht. Munt is in goede conditie. ca. 6,7gr
Gouden munt van 5 Gulden uit 1827 Willem I,, geslagen te Utrecht. Munt is in goede conditie. ca. 3,4gr.
Gouden munt van 5 Gulden uit 1827 Willem I, geslagen te Brussel. Munt is in goede conditie. ca. 3,4gr.
Gouden munt van 10 Gulden uit 1828 Willem I,, geslagen te Brussel. Munt is in goede conditie. ca. 6,7gr
Hollandse kussenkast 18e eeuw met ranken en lade in zeer goede staat. Prachtig snijwerk in de koplijst met putto. Ranken met druivetrossen en pallisander kussenpanelen 183x182x64cm. Cond.: G
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten fineer theetafel staand op klauwpoten (lichte fineerschade). Etage tussen de poten, het meubel is in originele ongerestaureerde staat 65x87x54cm. Cond.: G
Engelse wortelnoten fineer hoekkast (smal model) met 4 deuren en buffetplank (uitschuifbaar). In zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 173x65x41cm. Cond.: G
Keramieken mosterdpotje met tinnen deksel, rondom versierd met diverse voorstellingen. Tweedimensionaal opgewerkt, vermoedelijk Duitsland. oortjes is gebroken en gelijmd 9xø7cm. Cond.: R
Groot Hutschenreuther (Duitsland) porseleinen restservies (Bavaria Exzellenz), minimale beschadigingen Cond.: R