Grote moderne porseleinen pop, gemerkt G.D. met papier mache lichaam. Naar klassiek voorbeeld, vaste ogen en dichte mond L.:74cm. Cond.: U
Oude harde kunststoffen pop gemerkt Sonni. Vermoedelijk ca. 1940 Duitsland. Slaapogen en dichte mond (mama-mechaniek is eruit) L.: 43cm. Cond.: R
Twee sepia's AvD 1898, aquarel op papier, lanschappen met huis en figuur 25x17cm. en 27x16cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 18e eeuw (vermoedelijk Frankrijk of Italië), aquarel op papier, landschap met huisje en figuren (vochtvlekken) 31x22cm. Cond.: R
Richard Bisschop (Leeuwarden 1849 - 1926 Bergen), olieverf op paneel, kerkinterieur met moeder en kind 27x22cm. Cond.: G
Porseleinen Lladro figuur (Spanje) van een meisje met konijn 1991 24,5cm. Cond.: G
Gietijzeren Santa Barbara gegoten door de firma Bunderus (gesticht in 1731). Beeld is gemonogrammeerd M.H. 19e-20e eeuw 37x18x8cm. Cond.: U
Zes delen blauw porselein 20e eeuw. Oud Delft en Chinees met bloemen en landschapsdecor 17-33cm. Cond.: G
Omgeving Nicolaas van Berchem (1620- 1683 Holland), gravure op papier, twee bokken (rechtsboven gemerkt "d") 13x10cm. Cond.: G