David Adolph Constant Artz (1837 - 1890) (UV lamp getest), olieverf op linnen, interieur met moeder en kinderen 32x42cm. Cond.: G
Charles Henri Clement Quinton (1851 - 1920 Frankrijk), olieverf op linnen, Frans landschap met paardekar en landarbeiders 42x26cm. Cond.: U
Cond.:G
Heinrich Wilhelm Schnaars? (1820 - 1914, onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, strandgezicht net bomschuiten en figuren 36x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (op lijst naamplaatje van Pieter Pieterz. Barbiers Amsterdam 1749-1842), olieverf op geparketeerd paneel, watermolen met figuren 32x23cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (op lijst naamplaatje van Pieter Pieterz. Barbiers Amsterdam 1749-1842), olieverf op geparketeerd paneel, landschap met huis, herder en vee 31x23cm. Cond.: G
Jan te Wierik, acryl op papier, fantasiefiguur 14,5x22,5cm. Cond.: U
Jan te Wierik, acryl op papier, fantasiefiguur 22,5x14,5cm. Cond.: U
Gerardus Johannes Delfgaauw, olieverf op linnen, straatje met figuren te Hattem 30x40cm. Cond.: G
Henk Schuring 1965 (1928 - 1984 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie 150x118cm. Cond.: G
Henk Schuring 1965 (1928 - 1984 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie 100x130cm. Cond.: G
Cornelis Jan Mension (1882 - 1950), olieverf op linnen, twee eenden in het water 24x29cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (1903 Rijswijk - 1981), olieverf op paneel, plasgezicht 34x23cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw (Monogram A.?), olieverf op paneel, wandelende hond in kleding met lantaarn (nachtwacht) 17x13cm. Cond.: G