Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
David Constant Artz, interieur 1031
David Constant Artz, interieur

Resultaat:

1.300 EUR

Schilderij, A.P. Madsen 1195
Schilderij, A.P. Madsen
Startprijs 900 EUR
Quinton, landschap 1034
Quinton, landschap
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Johannes Bosboom, tekening 1015
Johannes Bosboom, tekening

Resultaat:

900 EUR

Groot schilderij, dorpsgezicht 1349
Groot schilderij, dorpsgezicht
Startprijs 800 EUR
Schilderij, Willem Noordijk 1087
Schilderij, Willem Noordijk
Startprijs 800 EUR
Franz Helfferich 1068
Franz Helfferich
Startprijs 800 EUR
Schilderij, Jan de Jong 1064
Schilderij, Jan de Jong
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Heinrich Wilhelm Schnaars 1023
Heinrich Wilhelm Schnaars

Resultaat:

750 EUR

Toegeschreven Barbiers, watermolen 1027
Toegeschreven Barbiers, watermolen
Startprijs 725 EUR
Toegeschreven Barbiers, huis bij brug 1026
Toegeschreven Barbiers, huis bij brug
Startprijs 725 EUR
Verkocht
Jan te Wierik, acryl 1238
Jan te Wierik, acryl

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, acryl 1231
Jan te Wierik, acryl

Resultaat:

800 EUR

G.J. Delfgaauw 1025
G.J. Delfgaauw
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Henk Schuring 1009
Henk Schuring

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Henk Schuring 1006
Henk Schuring

Resultaat:

800 EUR

Cornelis Jan Mension 1019
Cornelis Jan Mension
Startprijs 650 EUR
Verkocht
A.J. Zwart, Sibculo 1017
A.J. Zwart, Sibculo

Resultaat:

650 EUR

Schilderij, Ru van Rossem 1007
Schilderij, Ru van Rossem
Startprijs 650 EUR
Russisch stilleven 1990 1299
Russisch stilleven 1990
Startprijs 600 EUR
Lilian Luiten 1285
Lilian Luiten
Startprijs 600 EUR
Schilderij 17e-18e eeuw, kaarslicht 1084
Schilderij 17e-18e eeuw, kaarslicht
Startprijs 600 EUR
Hondje, 19e eeuw 1029
Hondje, 19e eeuw
Startprijs 550 EUR
T. Wolvecamp, origineel 1401
T. Wolvecamp, origineel
Startprijs 500 EUR