Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden 10G 1889
Resultaat: 200 EUR

Gouden munt van 10 Gulden uit 1889 Willem III, ca. 6,7gr. Cond.: P+

Gouden 10G 1877
Resultaat: 225 EUR

Gouden munt van 10 Gulden uit 1877 Willem III, ca. 6,7gr. Cond.: P+

Gouden 10G 1875
Resultaat: 220 EUR

Gouden munt van 10 Gulden uit 1875 Willem III, ca. 6,7gr. Cond.: UNC

Gouden 10G 1828 B
Resultaat: 650 EUR

Gouden munt van 10 Gulden uit 1828 Willem I,, geslagen te Brussel. Munt is in goede conditie. ca. 6,7gr Cond.: ZF-

Zilv. afslag duit Holland 1739
Resultaat: 30 EUR

Zilveren afslag duit Holland 1739, Cond.: ZF-

Leeuwendaalder Overijssel 1688
Resultaat: 110 EUR

Leeuwendaalder Overijssel 1688, Cond.: P-

Leeuwendaalder Overijssel 1617
Resultaat: 60 EUR

Leeuwendaalder Overijssel 1617, Cond.: ZF-

Leeuwendaalder Gelderland 1607
Resultaat: 120 EUR

Leeuwendaalder Gelderland 1607, Cond.: ZF+

Gouden dukaat Utrecht 1597
Resultaat: 275 EUR

Gouden dukaat Utrecht 1597, iets gebogen, Cond.: ZF

5x Album (tot. 1700) kaarten div. landen
Resultaat: 400 EUR

5 Albums met in totaal ca. 1700 oude kaarten diverse landen, veel Duitsland

Album 300 kaarten Zuid Twente
Resultaat: 475 EUR

Album met ca. 300 kaarten Zuid Twente, allen verschillend. Onder andere; Haaksbergen, Diepenheim, Markelo en Goor

Album 300 kaarten Noord Twente
Resultaat: 700 EUR

Album met ruim 300 oude kaarten Noord Twente, allen verschillend. Onder andere; Borne, Zenderen, Ootmarsum, Vasse etc.

Album bankbiljetten
Resultaat: 900 EUR

Album met ca. 200 bankbiljetten uit; Polen, Tsjechoslowakije, Bohemen, Moravia, Slowakije, Tsjechië en Hongarije

Album bankbiljetten
Resultaat: 1.600 EUR

Album met ca. 120 bankbiljetten uit Afrika; Aribica, Maroc, Algerije, Rybië, Tunesië, Egypte, Jordanië, Bahrein, Nigeria, Gambia, Biafra, SierraLeone, Afrique Occ, Ghana, Etheopië, Kameroen, Belgisch ...

17 Munten Danzig en Coesfeld
Resultaat: 115 EUR

`Kavel van 17 Munten uit Danzig en Coesfeld waaronder; 1 Pfennig 1644 Coesfeld ZF-, 1 Gulden 1923 Danzig ZF+, 1/2 Gulden 1932 Danzig ZF en 1 Gulden 1932 Danzig ZF/PR.

Gouden 20 Mark 1873
Resultaat: 300 EUR

Gouden 20 Mark Württemburg 1873 PR-

Gouden 20 Mark Preussen 1872 B
Resultaat: 250 EUR

Gouden 20 Mark Preussen 1872 B, Cond.: PR+

3 Munten VOC
Resultaat: 150 EUR

3 Munten Nederlandse Oost Indië VOC, 1x 10 stuiver, 1x 1/2 Gulden Zel 1791 en 1x Trai 1786 Cond.: FR+/ZF-

2x 1 Gulden VOC
Resultaat: 225 EUR

2 Munten van 1 gulden Nederland Oost Indië VOC; 1x 1 gulden Traijectum 1790 Cond.: ZF en 1x 1 Gulden Zeeland 1791 Cond.: F+

2x 500 Gulden Nederland
Resultaat: 550 EUR

2 Bankbiljetten; 1x 500 Gulden Nederland 1930 F+ en 1x 1000 Gulden Nederland 1931 F-

1/2 Gulden 1819 Willem I
Resultaat: 225 EUR

Munt van 1/2 Gulden Nederland uit 1819 Willem I, Cond.: F+

Leeuwendaalder Kampen 1647
Resultaat: 130 EUR

Leeuwendaalder Kampen 1647, Cond.: ZF/P

Leeuwendaalder Holland 15??,
Resultaat: 50 EUR

Leeuwendaalder Holland 15??, Cond.: ZF+

Scheepjesschelling, vierkant
Resultaat: 1.500 EUR

Scheepjesschelling West Friesland 1716 op vierkant plaatje. Zeer zeldzaam, Cond.: P