Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Boeken WO I en WO II 2012
3 Boeken WO I en WO II

Resultaat:

22 EUR

Verkocht
2x Rijdersschelling Utrecht 21
2x Rijdersschelling Utrecht

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
6 Duiten Overijssel 63
6 Duiten Overijssel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Snaphaanschelling Friesland 16?? 66
Snaphaanschelling Friesland 16??

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Arendschelling Zwolle, zonder jaar 134
Arendschelling Zwolle, zonder jaar

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Rijderschelling Groningen Stad 1691 148
Rijderschelling Groningen Stad 1691

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2,5G 1848 Willem II 187
2,5G 1848 Willem II

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2,5G 1874 Willem III 191
2,5G 1874 Willem III

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
1 Gulden 1847 192
1 Gulden 1847

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Serie euromunten 242
Serie euromunten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Munten 1926 Reichsmarken 337
2 Munten 1926 Reichsmarken

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Munten Hindenburg 345
3 Munten Hindenburg

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4 Munten, hakenkruizen 349
4 Munten, hakenkruizen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
5 Munten Hessen 501
5 Munten Hessen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x 100 Francs 1986-1987 Frankrijk Piedfort 720
2x 100 Francs 1986-1987 Frankrijk Piedfort

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
24 Munten Oostenrijk 748
24 Munten Oostenrijk

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
11x 5 Franc Zwitserland UNC 798
11x 5 Franc Zwitserland UNC

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
12 Munten USA (1 en 1/2 dollar) 924
12 Munten USA (1 en 1/2 dollar)

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
30 Gemixde munten Canada 20e eeuw 1131
30 Gemixde munten Canada 20e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
42 Munten Finland 1235
42 Munten Finland

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
9 Zilveren munten Guernsey 1250
9 Zilveren munten Guernsey

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Katholieke Illustratie 7 banden 2032
Katholieke Illustratie 7 banden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Ca. 30 boeken koningshuis 2058
Ca. 30 boeken koningshuis

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
33 Boeken WO II 2061
33 Boeken WO II

Resultaat:

20 EUR