Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
24 Boeken Koninklijk Huis 2069
24 Boeken Koninklijk Huis

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Groen stockboek, beginnersverz. 2218
Groen stockboek, beginnersverz.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Album postfrisse automaatboekjes 2222
Album postfrisse automaatboekjes

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Muntmeesterpenning Holland 1759 109
Muntmeesterpenning Holland 1759

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Kavel van 4 munten 122
Kavel van 4 munten

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Munten van 2 stuiver 137
2 Munten van 2 stuiver

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Duit Arnhem, zonder jaar 149
Duit Arnhem, zonder jaar

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
36 Grote Bremen 1859 358
36 Grote Bremen 1859

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Ca, 50 munten Noorwegen 1043
Ca, 50 munten Noorwegen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Munt van 2,5G uit 1930 1325
Munt van 2,5G uit 1930

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Kosmos Sammelbilder 2000
Kosmos Sammelbilder

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Het Amusante Weekblad 2002
Het Amusante Weekblad

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
20 Boeken WO II 2064
20 Boeken WO II

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Blauw stocknoek, 1 cent gr. 1876 2223
Blauw stocknoek, 1 cent gr. 1876

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Kavel van 6x 2 Stuiver 118
Kavel van 6x 2 Stuiver

Resultaat:

13 EUR

Verkocht
56 Munten Egypte 1052
56 Munten Egypte

Resultaat:

12 EUR

Verkocht
Kavel diverse munten 1323
Kavel diverse munten

Resultaat:

12 EUR

Verkocht
Duit Zeeland 1796 105
Duit Zeeland 1796

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
1 Denier Floris de vijfde 106
1 Denier Floris de vijfde

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Kavel van 7 Duiten 120
Kavel van 7 Duiten

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
1/2 Gulden 1847 Willem II 200
1/2 Gulden 1847 Willem II

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
1/2 Gulden 1861 Willem III 201
1/2 Gulden 1861 Willem III

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
4 Munten Saarland 344
4 Munten Saarland

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
17 Euromunten België 659
17 Euromunten België

Resultaat:

10 EUR