11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

Gouden dukaat Utrecht 1792
Resultaat: 170 EUR

Gouden dukaat Utrecht 1792, iets gebogen, Cond.: ZF+

Gouden dukaat Utrecht 1597
Resultaat: 275 EUR

Gouden dukaat Utrecht 1597, iets gebogen, Cond.: ZF

4x Muntmeesterpenning Utrecht
Resultaat: 60 EUR

4x Muntmeesterpenning Utrecht 2x 1758, 2x 1759 Gem. Cond.: ZF

Zilveren dukaat Zeeland 1786
Resultaat: 85 EUR

Zilveren dukaat Zeeland 1786, Cond.: ZF+

1/2 zilveren rijder Zeeland 1661
Resultaat: 200 EUR

Halve zilveren rijder Zeeland 1661, Cond.: F/ZF

Daalder Zeeland 1683
Resultaat: 80 EUR

Daalder Zeeland 1683, Cond.: ZF-

Zilv. 1/4 dukaat Zeeland 1772
Resultaat: 160 EUR

Zilveren 1/4 dukaat Zeeland 1772, zeldzaam Cond.: ZF

2x 1/8 dukaat Zeeland
Resultaat: 35 EUR

2x 1/8 Zilveren dukaat Zeeland 1785 (F) en 1766 (ZF)

Zilv. afslag van een duit Utrecht 1739
Resultaat: 30 EUR

Zilveren afslag van een duit Utrecht 1739, iets randschade Cond.: ZF+

8 Zilv. munten
Resultaat: 140 EUR

8 Duiten + 1 onbekend
Resultaat: 60 EUR

6x 1 Gulden 1704-1723
Resultaat: 170 EUR

Snaphaan Gelderland zonder jaar
Resultaat: 160 EUR

Snaphaan Gelderland zonder jaar, mooi rond exemplaar, Cond.: ZF/P

1/20 Reaal Gelderland 1586
Resultaat: 40 EUR

1/20 Reaal Gelderland 1586, Cond.: ZF-/ZG

Gouden dukaat Gelderland 1595
Resultaat: 400 EUR

Gouden dukaat Gelderland 1595,iets gegolfd Cond.: F+

Zilveren rijder Gelderland 1774
Resultaat: 80 EUR

Zilveren rijder Gelderland 1774 (gietgal) Cond.: ZF

3 Gulden Gelderland 1786
Resultaat: 160 EUR

3 Gulden Gelderland 1786, Cond.: P

Kruisdaalder Gelderland 1567
Resultaat: 120 EUR

Bourgondische kruisdaalder Gelderland 1567 (7 moeilijk leesbaar), mooie patina, Cond.: ZF+

Kruisdaalder Gelderland 1592
Resultaat: 160 EUR

Bourgondische kruisdaalder Gelderland 1592. Cond.: ZF/ZF+

Rijksdaalder Gelderland 1624
Resultaat: 100 EUR

Rijksdaalder Gelderland 1624, Cond.: ZF-

Leeuwendaalder Gelderland 1607
Resultaat: 120 EUR

Leeuwendaalder Gelderland 1607, Cond.: ZF+

Philipsdaalder Gelderland 1557
Resultaat: 180 EUR

Philipsdaalder Gelderland 1557, Cond.: ZF/ZF+

2x 1 Gulden Gelderland
Resultaat: 55 EUR

2 Munten van 1 Gulden Gelderland 1715 en 1763 Cond.: ZF

Zilveren rijder Overijssel 1679
Resultaat: 47 EUR

Zilveren rijder Overijssel 1679, iets corosie, Cond.: F/ZF