Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren rijder Zeeland 1757 1
Zilveren rijder Zeeland 1757

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Daalder Zeeland 1687 2
Daalder Zeeland 1687

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Zilveren rijder Utrecht 1789 3
Zilveren rijder Utrecht 1789

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3 Gulden 1793 Utrecht 4
3 Gulden 1793 Utrecht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kruisrijksdaalder Utrecht 1568 5
Kruisrijksdaalder Utrecht 1568

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Halve zilveren rijder Utrecht 1782 6
Halve zilveren rijder Utrecht 1782

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Utrecht 1616 7
Leeuwendaalder Utrecht 1616

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Utrecht 1641 8
Leeuwendaalder Utrecht 1641

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Utrecht 1614 9
Leeuwendaalder Utrecht 1614

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder Holland 1598 10
Leeuwendaalder Holland 1598

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren dukaat Utrecht 1790 11
Zilveren dukaat Utrecht 1790

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Kruisdaalder Zeeland 1584 12
Kruisdaalder Zeeland 1584

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Rijksdaalder Zeeland 1623 13
Rijksdaalder Zeeland 1623

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Daalder Utrecht 1685 14
Daalder Utrecht 1685

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Halve leeuwendaalder Utrecht 1647 15
Halve leeuwendaalder Utrecht 1647

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren dukaat Utrecht 1763 16
Zilveren dukaat Utrecht 1763

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zilveren dukaat Zeeland 1660 17
Zilveren dukaat Zeeland 1660

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
1 Gulden Utrecht 1762 18
1 Gulden Utrecht 1762

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
10 Stuiver Utrecht 1781 19
10 Stuiver Utrecht 1781

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Scheepjesschelling Utrecht 1786 20
Scheepjesschelling Utrecht 1786

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Rijdersschelling Utrecht 21
2x Rijdersschelling Utrecht

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Halve gouden rijder Utrecht 1750 22
Halve gouden rijder Utrecht 1750

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Gouden rijder Utrecht 1751 23
Gouden rijder Utrecht 1751

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Gouden dukaat Utrecht 1792 24
Gouden dukaat Utrecht 1792

Resultaat:

170 EUR