Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Verzameling postzegels België 2200
Verzameling postzegels België

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Blauw album NL 2201
Blauw album NL

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Verzameling NL & Overzee 2202
Verzameling NL & Overzee

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Rood album NL 2203
Rood album NL

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Doosje stadspost Zwolle 2204
Doosje stadspost Zwolle

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Witte multoband postzegels 2205
Witte multoband postzegels

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Zwarte multoband postzegels 2206
Zwarte multoband postzegels

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Rood stockboek postzegels 2207
Rood stockboek postzegels

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Bruin stockboek Churchill 2208
Bruin stockboek Churchill

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Rood stockboek, schepen 2209
Rood stockboek, schepen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Groen stockboek postzegels 2210
Groen stockboek postzegels

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bruin stockboek NL postfris 2211
Bruin stockboek NL postfris

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Grijze klapper, 80-er jaren 2212
Grijze klapper, 80-er jaren

Resultaat:

200 EUR

Stockboek diversen 2213
Stockboek diversen
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Groene klapper, postfris NL 2214
Groene klapper, postfris NL

Resultaat:

110 EUR

Blauwe multomap, Ned. koloniën 2215
Blauwe multomap, Ned. koloniën
Startprijs 25 EUR
Verkocht
4 Luchtpostbrieven 2216
4 Luchtpostbrieven

Resultaat:

75 EUR

Eerste Dag Enveloppes 2217
Eerste Dag Enveloppes
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Groen stockboek, beginnersverz. 2218
Groen stockboek, beginnersverz.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
FDC album, luchtpoststukken 2219
FDC album, luchtpoststukken

Resultaat:

30 EUR

Album FDC + luchtpost 2220
Album FDC + luchtpost
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Zwarte multoband Spanje, Frankrijk 2221
Zwarte multoband Spanje, Frankrijk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Album postfrisse automaatboekjes 2222
Album postfrisse automaatboekjes

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Blauw stocknoek, 1 cent gr. 1876 2223
Blauw stocknoek, 1 cent gr. 1876

Resultaat:

15 EUR