Collectie van 18 Duitse plaatjesalbums waaronder; Deutsche Geschichte, Märchen der Völker, Aus Wald & Flur, Deutsche Kulturbilder, Technik & Verkehr etc.
Collectie van 7 plaatjesalbums: Der Weltkrieg 1914-1918, Die Deutsche Wehrmacht, Kampf um Drittes Reich etc.
Doos boeken Twente waaronder; Jubileumboeken Stork 1893 en 2 anderen. Ingebonden jaargang Hengelose Courant 1936
3 Compositieboeken Hoogere Textielschool; manuscript met stalen
2 Biografiën; 1x Jeanne d'Arc van H. Wallonm uit 1876 en 1x Elisabeth de Hongrie door LeComte de Montalembert uit 1878. Beide in zeer fraai bewerkte boekbanden.
Willem Albert Bachiene Deel I, Heilige Geographie of Aardrijkskundige Beschrijving Des Joodschen Lands eertijds Kanaan. 17e-18e eeuw in originele lederen band
Willem Albert Bachiene Deel II, Heilige Geographie of Aardrijkskundige Beschrijving Des Joodschen Lands eertijds Kanaan. 17e-18e eeuw in originele lederen band
Fotoboek met familiefoto's ca. 1890 in lederen band met heraut
Doos met 10 bijbels waaronder; The Holy Bible met litho's en gravures in fraaie band (19e eeuw) + Browns Bible 1847 + Kaapse Kinderbijbel 1871
Doos met 16 boeken over de vaderlandse geschiedenis waaronder; Geschiedenis der zeventien Nederlanden van Witkamp uit 1882 in drie delen
Collectie boeken (ca. 15) over ons koningshuis waaronder; Oranje-Nassau-Mecklenburg Schwerin 1903, Officieel Gedenkboek Inhuldiging 1898, Gedenkboek 1813 en 7 andere jubileumsuitgaven
Ingebonden jaargangen Eigen Erf voor Drenthe en Overijssel 1928,1930,1935,1936, tevens 4 banden en enkele losse nummers
3 Fotoalbums waarvan 2 albums ca. 1900 en 1 album over de oorlogstijd
40-Tal boeken / catalogi over munten en bankbiljetten Cond.: G
50-Tal boeken / catalogi over munten Cond.: G
Kavel van 23 boeken / catalogie over munten, enkele over postzegels Cond.: G