Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ca. 9 delen kristal
Startprijs 40 EUR

Negen delen kristal 20e eeuw; , 6x karaf, 1x tafelbel, 2x waxinelichten. 1 stop beschadigd, chip aan dekselcoup en 1 chip aan tuit van 1 karaf 6-37cm. Cond.: R-G

Adrie Visser
Startprijs 300 EUR

Adri Visser ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands havengezicht met kerk 35x45cm. Cond.: G

2 Murano vaasjes
Startprijs 30 EUR

Twee glazen Murano vaasjes 60-er/70-er jaren; 1x groen met neutraal 24x8x8cm. en 1x melkglas met glasfusing 21x10x10cm. Cond.: G

Kunstglazen schaal
Startprijs 20 EUR

Zware kunstglazen fruitschaal, paars met grip in bloemvorm 50-er/60-er jaren 10x32x26cm. Cond.: G

Bontjas
Startprijs 50 EUR

Korte middenbruine bontjas met leer afgezet in zeer goede staat. ca. maat 42

11 Munten Noorwegen
Resultaat: 180 EUR

11 Munten Noorwegen waaronder; 1x 5 ore 1920 ZF-, 1x 1 ore 1877 ZF en 1x 12 skilling 1856 FR/ZF

Ets, dame bij zuil
Startprijs 35 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, elegante dame bij zuil 11,5x29,5cm. Cond.: G

Borduursel
Startprijs 35 EUR

Borduurwerk 1e helft 20e eeuw, harlekijn met bloem 25x36cm. Cond.: G

2 Bos kastsleutels
Resultaat: 95 EUR

Twee grote bossen antieke kastsleutels ca. 19e eeuw Cond.: G

Kristallen karaf, verzilv. mont.
Resultaat: 60 EUR

Kristallen schenkkaraf ca. 1900, amandel- en ruitgeslepen met plated montuur 28x16xø15cm. Cond.: G

4 Munten Rom. Republiek
Resultaat: 50 EUR

4 Munten Romeinse Republiek; 3x Antonius Pius (138-161) Sestersius G+ UK35.152 Ric 601 en 2x UK 35.149 Ric 758 FR- en G-, tevens 1x Faustina Maior Denar AE UK 36. Ric 334 ZF

Coster, schilderij bruggetje
Startprijs 40 EUR

Coster, olieverf op paneel, watergezicht met bruggetje 18x12,5cm. Cond.: G

2 Beschilderde glazen
Startprijs 40 EUR

Twee Duitse fluitglazen (roemerglazen voor wijn) ca. 1900. Voorstelling van twee mannen in kledendracht met druiveranken. 1 glas met chip 21xø9cm. Cond.: G

17 Munten Div. keizers Oost Rom. Rijk
Resultaat: 45 EUR

17 Munten van diverse keizers Oost Romeinse Rijk; 1x Theodosius 379-395 brons FR, 3x Honorius 393-423 FR/ZFr en 13x diverse keizers 364-392

Glas met wapen
Startprijs 200 EUR

Groot 19e eeuw bokaalglas, vakkundig geslepen (amandelslijpsel) met wapen, bloemen en leeuw/wolf 26xø10cm. Cond.: U

Naar van Prooyen
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd A.F. van Prooyen (naar), olieverf op paneel, vissersvrouw aan de kust 9,5x14cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars
Startprijs 30 EUR

Twee grote bronzen kandelaars ca. 1900 naar 17e eeuws voorbeeld in goede originele staat 33xø14cm. Cond.: G

Tiffany stijl hanglamp
Startprijs 45 EUR

Tiffany stijl hanglamp met blauw glas 21e eeuw 22xø25cm. Cond.: G

Diverse bakelieten platen
Resultaat: 20 EUR

Diverse bakelieten grammofoonplaten 20-er jaren in goede staat Cond.: G

9 Munten Oldenburg
Startprijs 25 EUR

9 Munten Oldenburg o.a; 2 Grote 1815 ZF/PR en 1/2 Grote 1816 PR-

Indonesisch beeld, Shiva
Resultaat: 40 EUR

Oud Balinees tropisch houten beeld, voorstellende een Balinese vrouw zittend in de mond van een fantasiewezen 30x16x7cm. Cond.: G

Aquarel, Bertlund
Startprijs 15 EUR

Bert Lund 1987, aqaurel op papier, distelstruik met vlinder 25x16cm. Cond.: G

5x 20 Mark
Resultaat: 25 EUR

4 Munten van 20 Mark, 1x 1973 August Bebel UNC-, 1x 1972 Wilhelm Pieck UNC, 1x Brandenburger Tor 1990, 1x Lucas Cranach 1972 UNC en 1x friedrich Schilker 1972 UNC

5 Centimes 1814
Startprijs 60 EUR

5 Centimes Antwerpen 1814 ZF/P