Negen delen kristal 20e eeuw; , 6x karaf, 1x tafelbel, 2x waxinelichten. 1 stop beschadigd, chip aan dekselcoup en 1 chip aan tuit van 1 karaf 6-37cm. Cond.: R-G
Adri Visser ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands havengezicht met kerk 35x45cm. Cond.: G
Korte middenbruine bontjas met leer afgezet in zeer goede staat. ca. maat 42
Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, elegante dame bij zuil 11,5x29,5cm. Cond.: G
Coster, olieverf op paneel, watergezicht met bruggetje 18x12,5cm. Cond.: G
Groot 19e eeuw bokaalglas, vakkundig geslepen (amandelslijpsel) met wapen, bloemen en leeuw/wolf 26xø10cm. Cond.: U
Gesigneerd A.F. van Prooyen (naar), olieverf op paneel, vissersvrouw aan de kust 9,5x14cm. Cond.: G
Twee grote bronzen kandelaars ca. 1900 naar 17e eeuws voorbeeld in goede originele staat 33xø14cm. Cond.: G
Tiffany stijl hanglamp met blauw glas 21e eeuw 22xø25cm. Cond.: G
Diverse bakelieten grammofoonplaten 20-er jaren in goede staat Cond.: G
9 Munten Oldenburg o.a; 2 Grote 1815 ZF/PR en 1/2 Grote 1816 PR-
Bert Lund 1987, aqaurel op papier, distelstruik met vlinder 25x16cm. Cond.: G
4 Munten van 20 Mark, 1x 1973 August Bebel UNC-, 1x 1972 Wilhelm Pieck UNC, 1x Brandenburger Tor 1990, 1x Lucas Cranach 1972 UNC en 1x friedrich Schilker 1972 UNC