Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Armband bloedkoraal,5 rij slot GG 151
Armband bloedkoraal,5 rij slot GG

Resultaat:

275 EUR

Tegeltableau paard 18e eeuw 6082
Tegeltableau paard 18e eeuw
Startprijs 325 EUR
Olifanten stoel (VENCO) 4199
Olifanten stoel (VENCO)
Startprijs 130 EUR
Leren sigarenkoker, zilv. app. 72
Leren sigarenkoker, zilv. app.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Speelgoed gasfornuisje 2900
Speelgoed gasfornuisje

Resultaat:

20 EUR

Pistool 2322
Pistool
Startprijs 30 EUR
2 Grote gedraaide kandelaars 2422
2 Grote gedraaide kandelaars
Startprijs 95 EUR
Porseleinen olielamp 6547
Porseleinen olielamp
Startprijs 110 EUR
Verkocht
2 Avondmaal bekers 65
2 Avondmaal bekers

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren munten Wereldwijd 8258
Zilveren munten Wereldwijd

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Leeuwendaalder West Friesland 1636 8254
Leeuwendaalder West Friesland 1636

Resultaat:

45 EUR

Ovale schaal Meissen 6057
Ovale schaal Meissen
Startprijs 40 EUR
3 Munten Byzantijnse Rijk 8247
3 Munten Byzantijnse Rijk
Startprijs 30 EUR
Chinees imari bord 6019
Chinees imari bord
Startprijs 200 EUR
Chinese kom ca. 1600 6043
Chinese kom ca. 1600
Startprijs 200 EUR
10 en 20 Franc 2008 Proof, Zwitserland 8211
10 en 20 Franc 2008 Proof, Zwitserland
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Geweer 2312
Geweer

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
36 Munten Groot-Britannië 8204
36 Munten Groot-Britannië

Resultaat:

25 EUR

KPM figuur, haan 6014
KPM figuur, haan
Startprijs 200 EUR
8 Zilveren munten Frankrijk 8197
8 Zilveren munten Frankrijk
Startprijs 30 EUR
Azijnstel Bretons, 18e eeuw 6536
Azijnstel Bretons, 18e eeuw
Startprijs 380 EUR
2 Wandlampen 2445
2 Wandlampen
Startprijs 35 EUR
11 Likeurglazen, roemers 5568
11 Likeurglazen, roemers
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Tinnen kraantjeskan 2435
Tinnen kraantjeskan

Resultaat:

25 EUR