Monogram P. ca. 1910, ets op papier, twee zwervers met wandelstokken 10x14cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, cavaleristen met paarden (vochtvlekken buiten de moetrand) 15x10cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, nettenboedster 28x20cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, Nr. 29., ets op papier, Amerikaanse haven met stoomboten-aanlegplaats 18x23cm. Cond.: G
Huibert Schallenberg (Delft 1883 - 1909), olieverf op paneel, vaas met anemonen 10x8cm. Cond.: G
Oude zwart gelakte Japanse opbergkist met prachtig parelmoer inlegwerk ca. 1930. Decor van bloemen en vogels, rondom ingelegd, licht beschadigd 9x37x26cm. Cond.: G
Drie oude wijntafeltjes 2e helft 20e eeuw staand op driespant-poot; 2x mahonie en 1x noten (2x) 52xø38cm. en 48xø40cm. Cond.: G
Twee Perzische handgeknoopte kleden in goede staat; 1x Herez 107x143cm. en 1x loper 300x89cm. Cond.: G
25 Munten Azmbia en Malawi waaronder 10 kwacha 1874 UNC. Cond.: Proof en veel UNC
12 Munten Duits Oost-Afrika waaronder; 1x 1 rupie 1907 J ZF/PR, 1x 5 heller 1909 J Pr, 1x 20 heller 1916 ZF- (zeldzaam), 1x 20 heller 1916 FR, 1x 1 rupie 1899 ZF- en 2x 5 heller 1916 PR-
Twee prachtige aardewerken schalen 70-er jaren stijl (retro) 22,5x29cm. Cond.: G