Zeer fraai zilveren model Ferrari 925/000 Z1 importgehalte, ruim 1000gr. 37x16x9cm. Cond.: U Hierbij een boekwerk over de Ferrari testarossa uitgegeven door:Automobilia
Kapitale sterling zilveren Jiddische schaal op voet met vergulde binnenzijde. Rijkelijk voorzien van handgravures en drijfwerk 925/000 ca. 1695gr. 31xø31cm. Cond.: U
Prachtig tafelstuk. Grote profane vijfarmige 6-pits kandelaar. Rijkelijk bewerkt met florale motieven. Balluster bestaat uit een dragende putti ca. 2.510gr.! H.: 58cm. Cond.: U
Zilveren rechthoekig dienblad op pootjes met 2 handgrepen met Joodse ingegraveerde voorstelling 800/000 ca. 687gr. 30x18cm. Cond.: U
Porseleinen rechthoekige flacon met zilveren dop (ongekeurd) 7x5x14cm. Cond.: U
Uniek stuk; kristallen Hoorn des Overvloeds op Hollands zilveren voet bewerkt met florale ornamenten. Hollands MT is onleesbaar 835/000, H: 27cm. Lengte hoorn: 32cm.
Fraaie bewerkte zilveren dekseldoos met 2 putti op het deksel met monogramschild. Rondom versierd met bloemmotieven eind 1800 Duitsland. Helaas defect dekselscharnier 835/000 ca. 213gr. 5xø10cm. Cond....
Sterling zilveren 7-delige eierset, handgemaakt en ajourgezaagd 925/000 ca. 824gr. Cond.: U
Prachtig Russisch cloisonne ei, op zilver binnenkant verguld, voorzien van 3 keuren van voor 1917, staand op zilveren voetje met 3 pootjes. H ca.10 cm.,
3-Delig theeservies in Duitsland gemaakt, geheel met florale motieven bewerkt (2x 800/000 en 1x 925/000) ca. 1040gr. H.: 24cm. (theepot) Cond.: U
Buitenlands (Omani)zilveren koolpotje aan ketting, ca.49 gr. Cond:U
Kristallen bonbonschaal met Hollands zilveren glad hengsel, MT: TJ, 835/000 ø17cm. Cond.: R%
Antieke Hollands zilveren tabaksdoos met op het deksel een handgegraveerde voorstelling van paard en wagen. groot keur MT: onleesbaar, jaarletter M: 1871. 835/000 ca. 143gr. 13x7,5x3cm. Cond.: U
Zilveren mooi gegraveerd 19 eeuws pillendoosje, gemerkt G.B. 109, een leeuw en nog 1 pons 1,9x4,2x4,7cm. Cond.: G
Jugendstil stijl keramieken schenkkan met sterling zilveren montuur 2e helft 20e eeuw met zweepslagmotief. In zeer goede staat 41xø12cm.
Kristal geslepen schaal op zwaarbewerkte gelobte zilveren voet, barokstijl. 925/000 17xø23cm. Cond.: U
Etui met 12 zilveren lepeltjes, Holland, MT.: B., ca. 81 gr., Cond.: U
Vier delen zilver en verzilverd (2 delen zilver en 2 delen verzilverd) Cond.: G
Negen delen plated 20e eeuw; 1x flacon, 1x zoutvaatje, 1x zoutstrooier, 1x koperen lontdover, 1x kaarskandelaar, 1x zeepbakje (scheurtje), 1x handwerkschaartje bewerkt, 1x poederdoos, 1x bonbonschaal ...
14-Delig plated visbestek Gero/Keltum 20e eeuw; 8 vorken en 6 messen Cond.: G
Divers klein zilver bestaande uit 2 zilveren vingerdoek ringen, een notenkraker met zilveren heften en een antiek Hollands zilveren naaldenkoker. Cond.:G
Prachtige zilveren koffiekan met zilveren greep en scharnierend deksel. Lichte hamerslagbewerking 800/000 ca. 750gr. H.: 28cm. Cond.: U
Hollands kristallen geëtste kaasstolp met onderschotel en zilveren knop 835/000 18xø21cm. Cond.: G (chip van onderschotel)