Oud handgeknoopt Perzisch tapijt (loper) Pakistan Karachi 157x62cm. Cond.: G
Groot wandkleed met koperen bewerkte wildvoorstelling 20e eeuw in goede staat 101x200cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt, gereinigd, Jabdan Shuoka rood 159x97cm. Cond.: G
Oud Perzisch kleed, pastel/oker in redelijk tot goede staat 22x5123cm. Cond.: G
Gobelin wandkleed ca. 1900 met barok voorstelling met 3 figuren waarvan 1 visser en 2 dames. Pastelkleuren 107x77cm.
Oud Perzisch kleed, bont decor in zeer goede staat 160x104cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt, camel met rood, gereinigd 161x94cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt, gereinigd, donkerrood 166x93cm. Cond.: G
Perzisch handgeknoopt kleed 2e helft 20e eeuw (fijn uitgewerkt) in zeer goede staat 164x93cm. Cond.: G
Oud Perzisch kleed in zeer goede staat. Fijn geknoopt in veelkleurig decor 95x63cm. Cond.: G
Oud Perzisch (bid)kleed Anatol, pastelkleurig rose en lichtblauw. Genaaid 130x89cm. Cond.: R
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt, hoofdzakelijk bruin-rood in goede originele staat 215x129cm. Cond.: G
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt met prachtige kleuren (blauw, rood etc.) Beschadigd 206x143cm. Cond.: R
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt, hoofdzakelijk rood en blauw in goede originele staat 161x115cm. Cond.: G
Oud zijden tafelkleed (worteldoek) 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 144x177cm.