Oorknoppen (schroefdraad) GG585/000 bezet met granaat.ca. 5.90 gr.
Jugendstil stijl keramieken schenkkan met sterling zilveren montuur 2e helft 20e eeuw met zweepslagmotief. In zeer goede staat 41xø12cm.
Etui met 12 zilveren lepeltjes, Holland, MT.: B., ca. 81 gr., Cond.: U
Vier delen zilver en verzilverd (2 delen zilver en 2 delen verzilverd) Cond.: G
14-Delig plated visbestek Gero/Keltum 20e eeuw; 8 vorken en 6 messen Cond.: G
Prachtige zilveren koffiekan met zilveren greep en scharnierend deksel. Lichte hamerslagbewerking 800/000 ca. 750gr. H.: 28cm. Cond.: U
Hollands zilveren bonbonmandje, schuitvorig ajourgezaagd. MT: GR (G. Reijnen Rijswijk), Jaarletter M 1922 835/000 ca. 115gr. 13,5x10,5x5,5cm. Cond.: U
Ring GG 585/000 bezet met 13 briljanten ca.2.0 crt. W/SI-PI, ø54, 7.4 gr.
Klipoorstekers GG 585/000 met briljanten 2.20 crt. W/SI, L 20mm., 8.2 gr.