12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

2 Delftsblauwe vazen, 19e eeuw 6339
2 Delftsblauwe vazen, 19e eeuw

180 EUR

2 Keramiek borden 6548
2 Keramiek borden
Startprijs 30 EUR
5 Japanse imari borden 6150
5 Japanse imari borden
Startprijs 40 EUR
Diverse munten 7084
Diverse munten
Geen vanafprijs
Moderne pors. pop Jocy 2924
Moderne pors. pop Jocy
Startprijs 10 EUR
Vergulde zilveren ring 384
Vergulde zilveren ring

10 EUR

Japanse erotische houtsnede 19e eeuw 1130
Japanse erotische houtsnede 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Hollands zilv. tafelbel 9044
Hollands zilv. tafelbel
Startprijs 275 EUR
Kagie 1511
Kagie
Startprijs 120 EUR
Porseleinen hond 6111
Porseleinen hond

40 EUR

Zilveren schaal 113
Zilveren schaal
Startprijs 200 EUR
Porseleinen spiegel, Thuringen 6017
Porseleinen spiegel, Thuringen
Startprijs 130 EUR
Kees Meyer 1150
Kees Meyer
Startprijs 30 EUR
Houtsnede, onduidelijk gesigneerd 1282
Houtsnede, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 35 EUR
Herend vis 6102
Herend vis

32 EUR

Ets, Em Boiluim pinx et sculp 1275
Ets, Em Boiluim pinx et sculp

25 EUR

Speelgoed gasfornuisje 2900
Speelgoed gasfornuisje

20 EUR

Pistool 2322
Pistool
Startprijs 30 EUR
Tegeltableau paard 18e eeuw 6082
Tegeltableau paard 18e eeuw
Startprijs 325 EUR
Armband bloedkoraal,5 rij slot GG 151
Armband bloedkoraal,5 rij slot GG

275 EUR

Olifanten stoel (VENCO) 4199
Olifanten stoel (VENCO)
Startprijs 130 EUR
Leren sigarenkoker, zilv. app. 72
Leren sigarenkoker, zilv. app.
Startprijs 60 EUR
2 Grote gedraaide kandelaars 2422
2 Grote gedraaide kandelaars
Startprijs 95 EUR
Porseleinen olielamp 6547
Porseleinen olielamp
Startprijs 110 EUR