12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

Weense 1-gewichter 3511
Weense 1-gewichter
Startprijs 250 EUR
Roze porseleinen klokje 3510
Roze porseleinen klokje
Startprijs 140 EUR
Sierpendule, kindje 3509
Sierpendule, kindje

110 EUR

Vuurvergulde pendule 3508
Vuurvergulde pendule
Startprijs 575 EUR
Mysterieus, Monreau 3507
Mysterieus, Monreau
Startprijs 1.450 EUR
Kolompendule 3506
Kolompendule

475 EUR

Klokkenstel met 2 kandelaars 3505
Klokkenstel met 2 kandelaars

4.500 EUR

Grote Franse pendule 3504
Grote Franse pendule
Startprijs 300 EUR
Boulle klok 3597
Boulle klok

1.650 EUR

Klokkenstel 3503
Klokkenstel
Startprijs 500 EUR
Amsterdamse staartklok, 18e eeuw 3527
Amsterdamse staartklok, 18e eeuw

5.500 EUR

Vuurvergulde empire pendule 3502
Vuurvergulde empire pendule

2.000 EUR

Vuurvergulde klok (Amor) 3595
Vuurvergulde klok (Amor)

3.800 EUR

Amsterdams staand horloge 3501
Amsterdams staand horloge

5.500 EUR

Brons klokkenstel 3500
Brons klokkenstel
Startprijs 800 EUR
Gestoken klok met barometer 3593
Gestoken klok met barometer
Startprijs 1.500 EUR
Italiaanse staande klok 3524
Italiaanse staande klok

550 EUR

Staande klok, Westminster 3583
Staande klok, Westminster
Startprijs 100 EUR
Staande klok, Westminster 3564
Staande klok, Westminster

140 EUR

Kolompendule 3102
Kolompendule
Startprijs 175 EUR
Kantoortje, maan + datum 3601
Kantoortje, maan + datum
Startprijs 180 EUR
Brede tafelklok 3103
Brede tafelklok
Startprijs 100 EUR
Pendulestel 3554
Pendulestel
Startprijs 180 EUR
Zwart/groen marmer klok 3535
Zwart/groen marmer klok
Startprijs 300 EUR