Notenhouten 3-delig bankstel 19e eeuw, handgestoken met nette stoffering in goede originele staat 78x134x51cm. en 94x44x46cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten kast 19e eeuw afgezet met zwart geëboniseerd hout. Geheel staand op hogen onderling verbonden poten, 3 deurtjes en een bovenstuk met 2 deuren. Het meubel is in goede originele st...
Grote Hollandse Biedermeier mahoniefineer kuifkast ca. 1870. Tweedeurs met lades (fineerschade) in redelijke ongerestaureerde staat 245x140x44cm. Cond.: R
Hollands notenfineer buikladenkast Louis Quinze stijl in zeer goede staat. 2e Helft 20e eeuw met origineel beslag en sloten 75x92x50cm. Cond.: G
Bijzondere Franse muziekkast ca. 1890 van eikenhout (draaiorgel is er niet meer bij). Originele facet geslepen spiegels (allen heel), zuilen en snijwerk. Het meubels is in goede originele staat (6 deu...
Kersenhoutefineer nachtkastje ca. 1900 in Biedermeier stijl (Duitsland) met zwarte zuilen en pootjes. In zeer goed gerestaureerde staat 82x40x37cm. Cond.: U
Art Deco theewagen ca. 1920 van eikenhout met messing. gebogen glas en geslepen glas bovenop, tevens originele spaakwielen. In goede originele staat met rondom glas (ook bodem en onder) 75x43x72cm. Co...
Eikenhouten Mechelse kast ca. 1890 met origineel glas-in-lood en fijn gestoken snijwerk met leeuwekoppen, schubben etc. origineel beslag en sloten 223x110x97cm. Cond.: G
Franse etagere bijzettafel ca. 1880 met intarsia (bloemen) en messing beslagen, 2 soorten fineer. Schade op bovenste blad 86x30x40cm. Cond.: R
Vijf Engelse mahoniehouten Victoriaanse stoelen ca. 1870 met prachtig snijwerk op de rugleuning in goede staat 90x48x44cm. Cond.: G
Mahoniehouten voltaire 2e helft 19e eeuw, goed bekleed met velours stoffering in zeer goede staat 105x79x65cm. Cond.: G
Zwarte gelakte Louis Philippe speeltafel met snijwerk op de poten ca. 1870 in goede originele staat 75x85x85cm. Cond.: G
Engelse halve-maan tafel (helft van een hele tafel) met getorste poten van massief eiken ca. 1900 Cond.: G
Hollandse eiken met notenhouten kussen rankenkast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 184x176x44cm. Cond.: G
Duits laat Biedermeier penantkastje ca. 1850, met mahonie fineer,. gepolitoerd. kastje heeft gebogen deurtjes en lade. In zeer goede staat 83x71x41cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehouten kast ca. 1880 (meidenkast met lade bovenin) in originele staat 160x103x47cm. Cond.: R
Engelse halve-maan vormige kast, mahoniefineer 1e helft 20e eeuw. Geheel staand op hoge Queen-Anne klauwpoten met bewerkte deur. Chique meubel in goede originele staat 95x104x52cm. Cond.: G
Franse stoel ca. 1880 met prachtige gobelin stoffering met rozenmotief bekleed in goede staat 120x62x65cm. Cond.: G
Prachtige wortelnoten fineer 19e eeuwse Davenport bureau met intarsia en schuine klep waarachter vakverdeling. Zijkant met 4 lades en zuilen, geheel staand op koperen wieltjes in zeer goede originele ...
Bijzondere antieke eikenhouten Grunderzeit coulissentafel ca. 1890 (met 5 extra tussenbladen). Daarbij 6 eikenhouten Grunderzeit stoelen met velours gestoffeerd in zeer goede staat. De tafel is bijzon...
Kleine ronde notenhouten Louis Philippe tafel ca. 1880 met bewerkte voet in zeer goede originele staat 53xø40cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten schrijftafel ca. 1900 van blank eiken. Speciale brieven-vakverdeling en inktpot, gedraaide onderling verbonde poten in zeer goede staat 108x72x53cm. Cond.: G
18eEeuws Hollands mahonie op eiken Louis Quinze kabinet met origineel brons beslag en binnenwerk. Ongerestaureerd.(rechterdeur is krom) 235x172x57 cm., Cond.:G
18e Eeuwse dekenkist met 4 panelen, mooie patina en in goede staat. Sleevoeten van latere datum 72x116x56cm. Cond.: G